Без комплексів• 27 апреля 2023

Сколько ждать?

Подскажите кто знает через какое время возвращаются деньги за отмененный заказ на Али экспресс? Мне написали что проверка пройдена и деньги будут возвращены. А вот сколько ориентировочно дней ждать , нигде не нашла.
Шкідлива молекула• 27 апреля 2023
Мені вертали за 10 днів. Але повідомлення не приходило, треба періодично перевіряти залишок на рахунку.

автор Без комплексів • 27 апреля 2023
Ответ дляШкідлива молекула
За 10 днів після того як повідомили, що перевірка пройдена? Чи після подачі заявки на повернення?
руки_Крюги• 27 апреля 2023
На pinduoduo через добу після подачі заявки. Чому всі користуються Алі?
Шкідлива молекула• 27 апреля 2023
Ответ дляБез комплексів
Після перевірки.
автор Без комплексів • 27 апреля 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Після перевірки.
Дякую. Буду чекати