Морковна• 27 апреля 2023

Шахраї взяли на нас кредит в Приват банку

Може хтось стикася, чи чув від знайомих про таке. Підкажіть будь ласка, що можна зробити!

У нас зарас така ситуація. Збільшили кредитний ліміт до максимуму і зняли (приват банк). Крім того - оформили ’оплату частинами’ в Комфі (майже на 2 роки платити). Навіть не знаємо, що ’купили’.

Ми назвали цифри з СМС ’оператору Київстар’, який обіцяв перенаправити на резервну лінію для кращого інтернету. Все зробили за 20 хвилин. Через годину ми були в банку - сказали, що вже нічого зробити не можуть.
В поліцію і кіберполіцію звернулися, по них схоже - що це нічого не дасть. Тепер ми винні 105 тис. грн. Це для нас дуже багато. Дуже важко ’прийняти’ ситуацію(((
Панна Кота• 27 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Можно пояснительную бригаду) в двух словах)
Удалено администрацией...
Неместная Я• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
То не були коди банкінгу.
Мене зарас все ’смущає’, я цілими днями переварюю все і уявляю, як треба було себе вести. Не можу про це не думати. Криша їде. Боюся, що наслідки будуть ще, крім боргу...
Це був код на створення копії сімки скоріш за все. І вже на нову сімку їм прийшли всі решта паролі. Але це не має жодного значення, тому що жодні коди нікому ніколи давати не можна.
12 галюцинаций• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Ні, код для того, щоб вони скопіювали сім карту. В поліції передивлялися ці СМС -так нам сказали.
И причем код с банкинга к сим
автор Морковна • 27 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
А що це було? Який взаємозв‘язок між смс і кредитом????
За допомогою цифр з СМС скопіювали сім карту, до якої прив´язаний додаток Привата.
12 галюцинаций• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
У вас сим работает?
Залізна пані• 27 апреля 2023
Ответ дляНеместная Я
В этом случае, симка автора не работала бы.
MamkaOksanka• 27 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
Це жахливо. Не буду добивати словами типу самі винні. Хоча в Приваті була раніше крута опція типу страховки від шахраїв для людей такого довірливого типу. Але зробіть висновки це по перше, по друге це лише гроші, як кажуть євреї подякуйте богу що взяв грошима а не життям чи здоров’ям. Ну і напишіть в поліцію, шанси мізерні але то таке.
Цікавить оплата частинами в комфі. Хто взяв, хто замовив чи забирав, чи пішло вже те замовлення по пошті, можливо ще можна відмінити? Що вже зробили щоб повернути гроші?
За запитом поліції Комфі має надати всю інформацію по цьому замволенню - на кого відправили товар і який товар - можливо, так можна знайти цих покидьків
автор Морковна • 27 апреля 2023
Ответ дляЯ не в теме
Так все одно ж хтось повинен отримати техніку на пункті видачі, треба в комфі дзвонити, щоб не давали рух замовленому.
Звонили і їздили. Радилися з юристом. Кажуть, що нічого не можна зробити
НеГолосую• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
А пароль от Привата?
Ну ниче се• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Але пароль все рівно потрібно ввести а потім код з смс,вони змінили пароль приват24?
В шоколаде• 27 апреля 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я работала в банке, часто приходили люди с такой ситуацией. Очень жаль,но банк тут не виноват
Шо значит ’банк нивинават’?? Автор через час прибежала в банк, знаете ли, банк должен был отменить транзакцию за такое короткое время. Не три дня ж прошло
СМСница• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Нам зателефонували. Написано було ’київстар’, і так представилися.
Це як? Де було написано? В вашому телефоні є контакт з ім´ям ’Київстар’?

Взагалі погана ситуація вийшла, співчуваю. Але засвойте урок, ні з ким не спілкуйтесь, і ніяких цифр типу коди з смс, цифри з карти, день народження, якісь останні цифри найчастіше використовуємих номерів ніколи не кажіть. Провсяк випадок краще самі передзвонюйте на дійсно гарячу лінію або сапорт тієї організації яка вам дзвонить за телефонами з офіційних сайтів.
НаБалКоніХодять• 27 апреля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Как он отменит транзакцию если она уже прошла?
НеГолосую• 27 апреля 2023
Сим карту дублируют только с документами.. подавайте в суд на киевстар
Я не в теме• 27 апреля 2023
Прикро що в нас не так як в США - клієнт звертається в банк і каже, що він нічого не брав/не купував, банк одразу повертає всі гроші, правда, якщо на рахунку є гроші. Це гарна схема для покупців, які хочуть і товар отримати, і гроші повернути.
Oksana-f9a3• 27 апреля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Вы врете.в привате нет фото ваших документов.и вам на карту пришел бы перевод с манивео
Эти все манипуляции он сделал с моим Приват 24, и подтверждением от меня в телефоне и все, никаких документов у него быть не могло потому что мы просто были знакомые, он был другом моего бывшего. А делал это в час ночи когда я спала звонит и просит подтвердить перевод, а я сонная на автомате подтвердила и не смотрела откуда мне пришли деньги я даже не знала что такое Манивео, я тогда работала с 7 до 20 каждый день на руководящей должности на которую только пришла кроме работы вообще ни на что не обращала внимания. Конечно потом я пошла в банк и мне сказали что в Приват 24 есть доступ к моим документам поэтому он и оформил кредит
автор Морковна • 27 апреля 2023
Ответ дляЯ не в теме
Коли відразу звонили - нам відповіли, що не можуть знайти операцію. Хоча їм дали всі дані про неї з банку. Наступного дня поїхали до них - то сказали, що товар уже відправлений і отриманий і більше нічого нам сказати не можуть.
Панна Кота• 27 апреля 2023
А в этом случае страховка от ПБ ,защита,работает ?
В шоколаде• 27 апреля 2023
Ответ дляНеГолосую
Это если симка привязана к документам
Все буде• 27 апреля 2023
Сочувствую((( к сожалению, ничего не сделаете!
В моей жизни было 2 случая.
Первый со мной. Продавала свадебное платье, мошенники просили пойти к банкомату, «разрешить» зачисление денег (по факту, перевести им мои деньги). Я все знала, поэтому записала их номер, записала карту, нашла данные того, кому карта принадлежит и пошла в отделение полиции. Им даже мошенники в этот момент звонили, я им трубку дала, ничего! Я писала в приват, карту не заблокировала, я писала в кибер полицию - до лампочки((
Второй со свекровью. В троллейбусе вытащили кошелёк. Она пенсионерка, даже не открывала сумку, но как то открыли и забрала. Узнала через пару минут, как начали снимать деньги в табакерке. Сняли 6 тыс и 2 тыс наличием из кошелька, пока блокировала карты. Послали писать заяву на другой конец города, а ей за 65 как бы. Написали все от фонаря, обнаружила дома, там давление поднялось. Пошла она в табакерки, а там их 3 на пяточке, все девки в отказ - не знаем, но блин, какая-то то же из них снимала с карт именных, а они по очереди блокировались! Полиция никого не опросила, Приват давать точные данные точки съёма давать отказался, всем плевать. Более чем уверена, полиция в доле, вот так и выходит((
Благо не нервничает, а то б ужас был бы.
Вот такая полиция у нас, бережёт, блин?!(((
автор Морковна • 27 апреля 2023
Ответ дляПозаземний розум
А то что смс с банка вас не смутило?
Вона не була з банку. Там писалося саме про сім карту. ЇЇ скопіювали і з її допомогою добралися до банку.
Неместная Я• 27 апреля 2023
Ответ дляЗалізна пані
Так автор не відповіла працює її сімка чи ні
Оно само купилось• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Пишіть на них скаргу в поліцію, тому що цілком можливо що тоді ще на разі можна було б відмінити замовлення.
Татьяна-cb91• 27 апреля 2023
Ответ дляПанна Кота
Удалено администрацией...
Вас кто учил людям хамить?
Вот я его и качаю. И ничего плохого не вижу в том, что человек который не понимает что то-хочет это понять.
Панна Кота• 27 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Вас кто учил людям хамить?
Удалено администрацией...
автор Морковна • 27 апреля 2023
Ответ для12 галюцинаций
А что то было по вашему?)))
цифри для того, щоб скопіювати сімкарту. Так нам пояснили і в банку і в поліції
Татьяна-cb91• 27 апреля 2023
Ответ дляПанна Кота
Удалено администрацией...
автор Морковна • 27 апреля 2023
Ответ дляЯ не в теме
Так якщо тільки сьогодні це привернули, то може ще не забрали?
Вже тиждень минув. Нам повідомили, що вже забрали через півтора доби після ’розмови’
Позаземний розум• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Странно, как они так провернули, ну сочувствую автор, что тут сказать
Панна Кота• 27 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Удалено администрацией...