Морковна• 27 апреля 2023

Шахраї взяли на нас кредит в Приват банку

Може хтось стикася, чи чув від знайомих про таке. Підкажіть будь ласка, що можна зробити!

У нас зарас така ситуація. Збільшили кредитний ліміт до максимуму і зняли (приват банк). Крім того - оформили ’оплату частинами’ в Комфі (майже на 2 роки платити). Навіть не знаємо, що ’купили’.

Ми назвали цифри з СМС ’оператору Київстар’, який обіцяв перенаправити на резервну лінію для кращого інтернету. Все зробили за 20 хвилин. Через годину ми були в банку - сказали, що вже нічого зробити не можуть.
В поліцію і кіберполіцію звернулися, по них схоже - що це нічого не дасть. Тепер ми винні 105 тис. грн. Це для нас дуже багато. Дуже важко ’прийняти’ ситуацію(((
Залізна пані• 27 апреля 2023
Ответ дляЯ не в теме
А як оформляють техніку в комфі? там же фотки роблять, копія документів, вже є особа, хай поліція із цим працює. Співчуваю, мабуть модна знайти, але не хочуть заморочуватись.
Оплату частинами, можно оформити онлайн.
автор Морковна • 27 апреля 2023
Ответ дляElena755
При чем здесь кредит к СМС? Ничего не ясно. Сумбур.
Якимось чином за допомогою тої СМС скопіювали нашу сім карту і зайшли в приват 24 (так нам пояснили в банку)
Пузата Хата• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Та, це ж не був пароль...
Звичайно, що буде урок. Але, поки не знаю як зарас це переварити... Важко...
це і був пароль на вход до Приват-банкінгу...ви його самі дали.
Я не в теме• 27 апреля 2023
Ответ дляЗалізна пані
Так все одно ж хтось повинен отримати техніку на пункті видачі, треба в комфі дзвонити, щоб не давали рух замовленому.
Залізна пані• 27 апреля 2023
Ответ дляЯ не в теме
Його вже давно забрали.
автор Морковна • 27 апреля 2023
Ответ для12 галюцинаций
А причем оператор киевстар к банкингу?)вас не смутило 2 момента-оператор,сам звонящий вам,и оператор просящий коды банкинга?)))или вы простите пациент пнд?без обид
То не були коди банкінгу.
Мене зарас все ’смущає’, я цілими днями переварюю все і уявляю, як треба було себе вести. Не можу про це не думати. Криша їде. Боюся, що наслідки будуть ще, крім боргу...
Позаземний розум• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Нам зателефонували. Написано було ’київстар’, і так представилися.
А то что смс с банка вас не смутило?
12 галюцинаций• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
То не були коди банкінгу.
А что то было по вашему?)))
Я не в теме• 27 апреля 2023
Ответ дляЗалізна пані
Його вже давно забрали.
Так якщо тільки сьогодні це привернули, то може ще не забрали?
12 галюцинаций• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
То не були коди банкінгу.
То был код доступа к банкингу))
Залізна пані• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
То не були коди банкінгу.
Ваша сімка працює?
12 галюцинаций• 27 апреля 2023
Ответ дляЗалізна пані
Ваша сімка працює?
Работает,то не то у нее
Леди_на_драндулете• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
То не були коди банкінгу.
Не відповідати на стрьомні дзвінки. Не називати ніяких циферок із смс
автор Морковна • 27 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Яким боком Київстар до Привату? ну думати ж треба хоч трішки
А вам не здається, що ваші нотації не доречні? Ви кайфуєте, коли комусь погано??
12 галюцинаций• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
А почему вы обижаетесь,она не права разве?
Анютины ласки• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Может вы напишете схему, как это все происходило? Может кому-то это поможет в будущем.
НеГолосую• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
То не були коди банкінгу.
А двойная верификация?
12 галюцинаций• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Вы в банк кстати звонили?в киберполицию заявление подали?
Elena755• 27 апреля 2023
Ответ дляПузата Хата
Пароль ты сам придумываешь и устанавливаешь, как оно могло в смс прийти, а она этого не знала, объясните?
Залізна пані• 27 апреля 2023
Ответ дляЯ не в теме
Я тоже часто верю в чудеса, но они свершаются редко.
Oksana-f9a3• 27 апреля 2023
Ответ для12 галюцинаций
А откуда у знакомого ваши документы нашлись?))там код и паспорт нужен
Оказалось что в Приват 24 есть все эти доки я этого не знала. Выглядело это так: на мою карту пришли деньги он их переводит себе на карту, попросил для этого приложение потому что у него были проблемы с картами, я работала без выходных и он видел мою занятость, воспользовался этим, сказав мне нужна очень другая карта ато у меня там кредит или что-то еще не помню уже. берет от моего имени в Манивео кредит, они мне приходят на карту эти деньги он себе переводит и так один всего раз, и через месяц я узнаю что я не гашу кредит. Обратилась к своей знакомой судье она посоветовала погасить сразу чтобы избежать процентов сумасшедших и писать заявление, писала я заяву в Киеве, а родом мы оба с другого города. Оказалось он так сделал с 20 где-то людьми, долго его искали ловили он сбегал. Пару мес назад его посадили на 6 лет денег никому не вернули. Я заплатила тогда 12 тыс а с каждым днем росли проценты( это наука мне такая молодая была только рассталась с парнем страдала, погрузилась в работу, а его друг так решил воспользоваться и мной типо поддерживая меня морально
автор Морковна • 27 апреля 2023
Ответ дляЯ не в теме
Комфі - взагалі не зрозуміло все. Ми відразу їм телефонували, що нас обікрали, що відкрита кримінальна справа, щоб зупинили операцію. Сказали, що нічого не можуть зробити. Наступного дня поїхали в їх філію - відповіли, що товар уже відправлений і одержаний. Нам навіть не сказали, що за товар
Elena755• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
То не були коди банкінгу.
так а что было в этом смс? и кто его прислал? откуда вообще взялось это смс?))
12 галюцинаций• 27 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Вы врете.в привате нет фото ваших документов.и вам на карту пришел бы перевод с манивео
автор Морковна • 27 апреля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Виявляється не потрібен ні код, ні паспорт. Телефонували момєму чоловікови в моїй присутності(
12 галюцинаций• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
Автор,там про онлайн кредит,там надо.а у вас банкинг сперли и с него сняли.это разное
автор Морковна • 27 апреля 2023
Ответ дляНеместная Я
А що це було?) Код на вхід у банкінг.
Ні, код для того, щоб вони скопіювали сім карту. В поліції передивлялися ці СМС -так нам сказали.
автор Морковна • 27 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Я просто ничего не поняла из вами написанного.
буває
Оно само купилось• 27 апреля 2023
Це жахливо. Не буду добивати словами типу самі винні. Хоча в Приваті була раніше крута опція типу страховки від шахраїв для людей такого довірливого типу. Але зробіть висновки це по перше, по друге це лише гроші, як кажуть євреї подякуйте богу що взяв грошима а не життям чи здоров’ям. Ну і напишіть в поліцію, шанси мізерні але то таке.
Цікавить оплата частинами в комфі. Хто взяв, хто замовив чи забирав, чи пішло вже те замовлення по пошті, можливо ще можна відмінити? Що вже зробили щоб повернути гроші?
12 галюцинаций• 27 апреля 2023
Ответ дляМорковна
У вас сим ведь работает