Конфиденциальность• 28 апреля 2023
А як би ви відреагували?
Ситуація
Зараз за кордоном. Працюю в магазині. Знімаю житло. Робота не за спеціальністю, але мені подобається і поки вивчаю мову для мене це оптимальний варіант.
Сьогодні зайшла знайома. У неї влітку закінчується контракт в школі. Вона вчитель. Зараз в пошуку нової роботи. Але так наче між іншим прокоментувала : "Агенства з пошуку пропонують таку роботу, наче підбирають найгірші варіанти. Ще я тільки в магазині не працювала. Туди піду, як взагалі скрізь відмовлять." В той час, як я працюю в магазині.
Це було сказано мимохідь і я зреагувати не встигла , проте все ж залишився осад , що мабуть варто було все ж таки зреагувати .
А як би ви відреагували ?
Ми не близькі зовсім. Бачилися за рік від сили 3-4 рази. І тільки тому , що наші діти спілкуються
А як би ви відреагували ?
Наша взяла• 28 апреля 2023
никак. Для нее это нижняя планка (для меня это работа официантом, например). А вы ж сами сказали что довольны, зачем реагировать?
Не вмію заміряти• 28 апреля 2023
Геть не зважайте, в педагогів така зоряна хвороба часто і ні на чому насправді не базується. Пишу як педагог за освітою, але і з досвідом продавця магазину також)
ПотеряласЯ Я...• 28 апреля 2023
Не думаю,що вона спеціально хотіла вас образити, то ляпнула не подумавши.
Тра Ля Ля• 28 апреля 2023
Для меня лучше в магазине работать , чем в школе.Тем более сейчас, разве это учителя?,то невротики,то поберушки,то жопы голые в интернет выставляют.
Вас устраивает работа и прекрасно
Конфиденциальность
• 28 апреля 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Вас устраивает работа и прекрасно
Для мене теж , але то вже питання особистих уподобань.
Просто вже після розмови подумалось ’може , це був камінець в мій город ?’)
Форс мажор• 28 апреля 2023
А зачем обращать на такое внимание?
Вас устраивает? Отлично.
Ее не устраивает - это ее проблема
Вас устраивает? Отлично.
Ее не устраивает - это ее проблема
Сиреневая цапля• 28 апреля 2023
Тобто зіронька не цінують і навіть не здогадалися щоб запропонувати офіційно підтвердити її диплом щоб вона змогла вибирати достойні варіанти?! Ну хай чекає манни небесної може їй пообіцяли що вона буде працювати в вузі але пропонують роботу прибиральниці а їй то не комільфо.
Автор не звертайте увагу на корону деяких людей вона їм адекватно заважає мислити і оцінювати свої бажання і можливості.
Тра Ля Ля• 28 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Не забивайте дурным голову, если она вам неприятна, не разговаривайте больше, поздоровались ,сказала, что много работы и пошла.Ещн свои нервы на какую-то тётку тратить,на фиг она вам нужна...
Железобетон• 28 апреля 2023
Автор, скорее всего она это сказала не думая о вас. У меня тоже такое бывает. Я говорю о себе, а подруга все время на себя перекидывает, может обижаться. Приходится объяснять, что не связано с ней, я мысли свои говорила. Короче, вполне возможно, что она не имела ввиду вас, а просто сказала думая о своём. И вообще в этот момент не помнила, что вы в магазине работаете
КоКоКоКоКоКо...• 28 апреля 2023
Люди разные. Я не считаю работу в магазине или учителем плохой, но она не моя, вот вообще - дети после 3 лет меня бесят, в торговле ничего не смыслю. Уважаю учителей, они герои. Продавцы тоже молодцы, я так не могу. Но, именно для меня, это была бы самая низкая планка, потому что вынужденно пошла.
Гола з конопель• 28 апреля 2023
Вона це могла без задньої думки сказати і не в вашу сторону. А от чому ви так відреагували, якщо впринципі вам робота подобається?
Я з двоюрідними сестрами фактично на однаковому рівні ’дна’ - вони продавці, я в колл центрі. Але жодна з нас не хотіла б з іншою помінятися місцями.
І я б теж про себе сказала, що я ще тільки в колл центрі не працювала, але довелося.
Біле пальто• 28 апреля 2023
Я не могу с наличкой, невнимательнось. Особенно после ковида. И со стороны может тоже сноб, типа после екномиста фыркаю. Ведь образование и опыт позволяет и в банк, и бухг с кассой.
Но я тихо завидую тем у кого более ’живой ум’ и понимаю что после сокращения мне светит мыть посуду, и отлично если попаду на пластиковый завод, а не на метал.