Анти-анонім• 28 апреля 2023

Приїхав мій наряд

Реніше просила поради щодо наряду
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3323982-1#a...

наряд приїхав і накидку найшла в шафі...
Мені подобається... тема - просто показатись
Играю_на_кларнете• 28 апреля 2023
платье и украшения супер, накидку - в печь!
Джага-джага• 28 апреля 2023
Вы серьезно наденете ЭТО все вместе????
Капец. Платье ладно, на фоне остального нормально. Копыта эти просто ужасны. И сами по себе, и тем более с этим платьем.
Накидка.... Это какой-то кусок сбитого чебурашки, оторванный от старого кожуха деда в деревне, а не ’накидка’. до палантина не доросло это нечто, шарф переросло
Короче, ужас. Сожгите ее.
автор Анти-анонім • 28 апреля 2023
Ответ дляДжага-джага
Вы серьезно наденете ЭТО все вместе????
Короче, ужас. Сожгите ее.
Накидка то майже як гуня-коцованя, Ви шо.... я на прикарпатті, у вишиваній сукенці і накидка гуня-коцованя (кожух з овечої шерсті) - все виходить тематично
автор Анти-анонім • 28 апреля 2023
На захист накидки, то майже як гуня-коцованя... я на прикарпатті, у вишиваній сукенці і накидка гуня-коцованя (карпатський кожух з овечої шерсті) - все виходить тематично
Стрекоза любви• 28 апреля 2023
Ответ дляАнти-анонім
Так ця гуня, вона крута і якісна. А у вас коврик і крій не актуальний. Не ображайтесь
ponka911• 28 апреля 2023
Ответ дляАнти-анонім
Ех. Шкода що не сподобався... накидка бо ж не літо, треба вийти з авто як мінімум... взуття таке то справді зручно так... ну, головне би наречена була ідеальною, я то таке
автор, сукня мені дуже сподобалась. Я теж таку хочу )) а можете по розміру сорієнтувати? відповідає таблиці розмірній? Бо я зазвичай ношу М, а тут виходить С. Як ви брали? Я бачу цю сукню з косухою
автор Анти-анонім • 28 апреля 2023
Ответ дляponka911
Я теж ношу М, взяла М, вона ж вільного крою все ж... я боялась би в грудях не тягнуло, хоч в мене і грудей немає, лиш 90 см об´єм...s був би замалий у грудях
Вэнди Стар• 28 апреля 2023
Девочки, Вы мстите автору за что-то или как?
Какое платье шикарное? оно же стремное...что цвет, что фасон....фигуру уродует .
Про остальное - вообще нет слов.
Это не этно стиль. Это пародия и позорище!
автор Анти-анонім • 28 апреля 2023
Ответ дляВэнди Стар
Про остальное - вообще нет слов.
Як Вам знати, може воно навпаки приховує те що краще не підкреслювати
ponka911• 28 апреля 2023
Ответ дляАнти-анонім
в мене теж 90 груди. дякую )
AnastasiaZav• 28 апреля 2023
Платье прикольное. Но жилетку лучше поменять на что-то другое)
Лучше косуха или джинсовка хотя бы)
Вэнди Стар• 28 апреля 2023
Ответ дляАнти-анонім
к счастью, у меня есть глаза. Вы не полная, не бесформенная, хороший рост и пропорции. И надеть такую нелепую тусклую тряпочку.. это даже красавицу изуродует.
Всех анонимов аноним• 28 апреля 2023
Классное платье!!!
автор Анти-анонім • 28 апреля 2023
Ответ дляВэнди Стар
Якщо ви не ’спалили’ відсутність грудей і талії, значить файно є :)
Вэнди Стар• 28 апреля 2023
Ответ дляАнти-анонім
я обратила внимание и на грудь 90 см и талию.. ..сама тряпка - уродливая.. но Вы не слышите... печально.
А могли выглядеть более эффектнее и лучше.

.
Джага-джага• 28 апреля 2023
Ответ дляАнти-анонім
Ага))) найдите 10 отличий.
Меня уговаривать, что оно красивое , не надо. Этот гибрид половика и кожуха Я б не догадалась на плечи набросить.
А себе ищите хоть 200 схожих картинок. Ключевое тут - исключительно схожих.
Джага-джага• 28 апреля 2023
Ответ дляВэнди Стар
Про остальное - вообще нет слов.
Ну, исходя из образа, то самое тут вменяемое- платье. Хотя оно мне изначально тоже не алё. Ещё и в комплекте с бурками .

Мольфары на сходке))
Я супер-пупер• 28 апреля 2023
А мне нравится всё кроме креста. Но я просто кресты вообще не люблю.
Гадаю_По_шнуркам• 28 апреля 2023
Автор, а мені подобається все: плаття, накидка, взуття! Накидка взагалі прикольна!👍 Не бійтеся бути собою, якщо вам це подобається, то одягайте і не питайте. Навіщо вам бути як усі і підлаштовуватися під смаки інших? Ви-особистісь! Усі дізайнери одягу тому і дізайнери, що вони не дивляться на те, що про них подумають інши, вони створюють, шокують, епатують і тому і виділяються з натовпу людей, яки одягнені більш менш однаково. Ніколи не питаю чи подобається комусь як я одягнена та як виглядаю, я не діамант, щоб усім подобатися, головне як я себе відчуваю в тому, що одягла. Ви 100% будете притягувати погляд і трохи шокувати, але ж саме це вам і потрібно! І на мій смак все підібрано ідеально і гармонійно виглядає в цілому! Красу не зіпсуєш.
Вэнди Стар• 28 апреля 2023
Ответ дляДжага-джага

Мольфары на сходке))
в этно стиле есть гораздо более удачные модели.
И цвет - не застиранного споднего белья))
euhunter• 28 апреля 2023
Уж наскільки я не ношу вишиванки, але ваша сукня й мені глянулася. Класний наряд!
_MadonnA_• 01 мая 2023
Посмотрю завтра , может я что то не так увидела
Не пью, не курю• 17 мая 2023
Автор, вже було весілля? Фото є?
автор Анти-анонім • 17 мая 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Автор, вже було весілля? Фото є?
Весілля було, але фото мені не надсилали :( а сама я не лізу до фотографії, я скромна... маю лиш сама себе :) але сукенка тепер моя улюблена і пузо можна не втягувати (я таки купила косуху, була в ній)
Не пью, не курю• 20 мая 2023
Ответ дляАнти-анонім
Клас! Будуть фотки, обовʼязково скиньте. Хоча мені сподобався ваш образ кожух-боти-хрест. Ви індивідуальна в цьому образі.
Не пью, не курю• 20 мая 2023
Ответ дляВэнди Стар
Про остальное - вообще нет слов.
Зараз таке в тренді
автор Анти-анонім • 20 мая 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Ой, дякую, тепер аж жалкую що не вдягла кожуха