Куда ж без меня• 23 апреля 2023
Допоможіть з вибором наряду
Весілля за тиждень, гульбанити не збираюсь але маю прийти відмітитись/привітати... Зупинилась на такій білій сукні + беру до неї ботильйони... питання в накидці? Бо може бути прохолодно, можна одну з таких? Яку саме?
Результат:
вже голосів:
27 (75%)
Бежева з чорним
7 (19.44%)
Чорна з синім
2 (5.56%)
Біла з рожевим
Синди Кроуфорд• 23 апреля 2023
Автор і плаття і накидки все разом= масло масляне. Якщо плаття то ніякі накидки не потрібно.
Куда ж без меня
• 23 апреля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Поняла вде, гаразд
фрау Гітта• 23 апреля 2023
В якості накидки я б взяла однотонний кардиган,білий,молочний або бежевий.
Ваші варіанти накидок будуть виглядати як вишита сорочка зверху на вишитому платті.
Мовчу, але хочу• 23 апреля 2023
Платье красивое, накидки красивые. Отдельно. Вместе это масло масляное. Может, косуху туда надо.
Ой, вижу, уже написали
Ленивица-красавица• 23 апреля 2023
Автор, если придете во всем этом одновременно, вас могут еще долго обсуждать, мягко говоря.
К платью какие-то ботинки аля казаки в цвете тауп, но не эти копыта черные.
И кардинан, как выше написали.
Или подумайте еще, как-то для такого события дешево смотрится, платье больше по полю гулять, на пляж и для фото в соцсетях,
Так же и накидки - такие вещи всегда выигрышно смотрятся с однотонным топом и джинсами или брюками - синими, черными.
И кардинан, как выше написали.
Чавонадо• 23 апреля 2023
Не уявляю під цю сукню ботильйони. І на фото, до речі, дивно виглядає весь образ.
Якийсь дисонанс. Подумайте над взуттям.