Strelka_007• 28 апреля 2023

Хвилювалочка

Привіт дівчата!
Не побачила профільної теми, отже створюю. Що там відбувається? Пишуть цілі над Україною...(
Kusyka• 28 апреля 2023
За минуту до тревоги проснулась, как подбросило на кровати. При том что была у родственников в Жит.обл, и ничего здесь не было. Но уже не спала. И сейчас уснуть не могу, хоть ребенок спит уже. Чуйка наверное. 21 когда ехала туда, к родне, тоже ночью была тревога.И обратно тоже.
Nifertity• 28 апреля 2023
Знову ракетна небезпека
JulliK_• 28 апреля 2023
Мрази
Inuk• 28 апреля 2023
Ким пишет снова ракеты на подлете 🤬
автор Strelka_007 • 28 апреля 2023
Ми вже з малим на всяк пішли гуляти в районі бомбосховища. (
Сестры Гримм• 28 апреля 2023
Ответ дляInuk
Ким пишет снова ракеты на подлете 🤬
Як жеж вони задовбали
nikolayev• 28 апреля 2023
Привет. Давно не виделись.
__Jane__• 28 апреля 2023
Проклинають з усіх боків, а воно , с..ка така, не здихає... Може треба здоров´я бажати? Навіть вже не знаю,що казать
Malysh2• 28 апреля 2023
Ответ дляOl-a
Ранку дівчата! Добрим його не назвати. Трохи емоцій: як летить шахед над будинком чула, від жаху хватала дітей і бігли в укриття. Але це не той жах, що сьогодні( Вперше чула як низько летить ота тварюка, мені здається, навіть кров в жилах застигла. А чоловік ще й бачив все, якраз біля 5 ранку йшов на роботу. Дякувати нашим хлопцям з ПВО за таке віртуозне приземлення в Києві. Так, було гучно, але переляк ми вже якось вилікуємо, а завдяки їм ми живі!
А что за приземления в Киеве? Я слышала на правом берегу раза три подряд выход пво где-то рядом. Самих взрывов нет.
Joddi• 28 апреля 2023
Ответ дляMalysh2
А мене як раз бах і розбудив..думаю -Укр-ка як раз. Чоловік не спав, чув і виліт , і теж бах потім. В авіацію теж чули.
Але чули навіть в нашому будинку дуже мало.
Сторона Вишгорода- була гучно у знайомих
Ol-a• 28 апреля 2023
Ответ дляMalysh2
Я трохи сумбурно, на емоціях написала. Чоловік бачив саме роботу ППО: ракету, яка досить низько летіла над будинками в густонаселенному районі, збили так, що навіть падаючи уламки майже нічого не пошкодили.