Strelka_007• 28 апреля 2023

Хвилювалочка

Привіт дівчата!
Не побачила профільної теми, отже створюю. Що там відбувається? Пишуть цілі над Україною...(
Tatka Kiev• 28 апреля 2023
Прокинулась від вібрації телефона що відбій
Читаю новини просто шок
П.си
Так страшно від того, що я з дітьми все проспала
Дівчата на трої було чути ?
Марфа-Краса• 28 апреля 2023
Ответ дляБонСу
У меня ощущение, что русня целит в наших мирных чтобы кинуть кровавый кусок своему звериному электорату, который в их чатах слюнями исходит... Чтобы пар спустили на какое-то время и не верещали ’почемунебомбимкиев’. Их зверье потому и исходит на г..но, что у них и беслан, и курск, и рязанский сахар были - типа чего это хох..лы отдыхают, пусть тоже страдают от руссо террора. Массово нашу страну уничтожать они не могут и не будут - слишком трусливы и слабы их мудаки в верхах, это уже за год очевидно. А вот восток бедный выжгут весь до санитарной зоны ненавижу....
А в комментариях это вообще - быдло и моральные деграданты. К ихним высерам нужно спокойно относиться - генетический сброд алкашни и наркоманов, что хорошего оно напишет?
Насколько нужно быть моральным деградантом, чтобы радоваться смерти людей? Это глубоко больное общество - без сочувствия, эмпатии, человечности...
il-mari• 28 апреля 2023
Ответ длячир
Орки с ’русской весны’ пишут что будет обстрел калибрами, ХЗ.
коли?
GirlSuper• 28 апреля 2023
Пока еще еще нету информации о пострадавших в Умаге ?
Увидела фото псдц….
ПЛЮС-МИНУС• 28 апреля 2023
Ответ дляGirlSuper
Увидела фото псдц….
завалы нужно разобрать. а это не быстро.
СвітланкаОК• 28 апреля 2023
Ответ дляМарфа-Краса
Я б не раділа, якби кацапів так лупанули, але б і не плакала… хай Бог простить за ці думки, але…
СвітланкаОК• 28 апреля 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Там горить все досі, ще база поруч, склади палають
GirlSuper• 28 апреля 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Блин 😩
Это день траур
Это страшно
Марфа-Краса• 28 апреля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Так ніхто з нас би не радів, якщо б не було скільки смертей українців! Вони пішли війною на нас, вони вбивають наших людей - і вони радіють!
Тупі виродки.
ok1904• 28 апреля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
І всім пох, болото головує в оон, це жесть якась тварі кончені, і ці оон не кращі
згодна на 10000%. Для чого утримує світ далеких від реального життя дипломатів в ООН. В цій війні винні дипломати рашки, Штатів , ЄС. Як казав Данілов: обіцяли безпеку і недоторканність кордонів в обмін на відмову від ЯЗ, забезпечте! невже підписи президентів на меморандуму еічого не значать? Чи тоді Прези були не легітимними...Ваша забаганка тоді була,яку Забезпечуєте безпеку...
БонСу• 28 апреля 2023
Ответ дляok1904
А никто ж не думал тогда что ее придется реально обеспечивать. Лига наций 2.0 - бесполезные импотенты
Чашечка кофе• 28 апреля 2023
Знову все проспала...
agata116• 28 апреля 2023
Ответ дляok1904
Десь читала, що той документ не мав якоїсь там справньої юридичної сили, просто показуха.
Що наші прези, не повинні були його підписувати, а треба було якийсь інший який мав юридичну силу.
shaleniravliki• 28 апреля 2023
Ответ дляlady.dziu2011
В Дніпрі десь 5 разів жахнуло, аж вікна тряслись
Я думала у меня повылетают к чертям окна
Труп нареченої• 28 апреля 2023
жах, спали, скрізь сон чула два вибуха, думала дверима хтось бахкає з сусідів, а я тільки вчора сказала що тиша якась довго(
Дніпро і Умань хтось вже не прокинувся, знову діти
GirlSuper• 28 апреля 2023
Ответ дляshaleniravliki
В новостях пишет женщина погибла и ребенок
Какой ужас
shaleniravliki• 28 апреля 2023
Ответ дляТруп нареченої
Да, у нас в Днепре вроде женщина с ребенком погибла
Ol-a• 28 апреля 2023
Ранку дівчата! Добрим його не назвати. Трохи емоцій: як летить шахед над будинком чула, від жаху хватала дітей і бігли в укриття. Але це не той жах, що сьогодні( Вперше чула як низько летить ота тварюка, мені здається, навіть кров в жилах застигла. А чоловік ще й бачив все, якраз біля 5 ранку йшов на роботу. Дякувати нашим хлопцям з ПВО за таке віртуозне приземлення в Києві. Так, було гучно, але переляк ми вже якось вилікуємо, а завдяки їм ми живі!
shaleniravliki• 28 апреля 2023
Ответ дляGirlSuper
Какой ужас
Это пздц просто
СвітланкаОК• 28 апреля 2023
Ответ дляagata116
От ці відмовки теж бісять. Ну ок, тупі наші були Кравчук з Кучмою. Ну то ви ж, блд, демократи вєлікі, ви що не розумієте, що ща діяння політиків не повинні прості люди страждати? Чи як у нас такі недолугі прези були, то що - все пропало, нас можна безнаказано вбивати?
LudaSHS• 28 апреля 2023
Привіт дівчата нічого не чула
21 ракета з 23
КиЇв сбив найбільше -11 ракет та 2 бпла
Область ( умань
Дніпро (
LudaSHS• 28 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Знову все проспала...
І я
Читаю жах.
І дивіться, більше на Київ, тобто не по воєнці і сосредоточеніє і т д
А так.
ok1904• 28 апреля 2023
Ответ дляagata116
Ага, ага лиш підписано легітимними президентами інших країн , в тому числі Америки, Китаю і визнання суверенних країн в ООН, про те, що не значать ідею розповсюджують наші вороги , військові злочинці.
Сестры Гримм• 28 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
І я
Читаю жах.
А так.
Ну Київ давно не чепали. Вирішили, що саме час. Цікаво, це на що така реакція. Чи просто по графіку?
ok1904• 28 апреля 2023
Ответ дляagata116
Вдумайтесь як може документ підписаний легітимними, визнаними світом президентами не мати юридичної сили?
Завірена розписка у нотаріуса і то має силу, а тут президентські підписи.
Сестры Гримм• 28 апреля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Просто всі наші президенти були лояльні до парашії.
ok1904• 28 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
От в цьому проблема. Одні лояльні, інші боялися. І т.д
СвітланкаОК• 28 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Я ж не про те. Хай зрадники, хай лояльні, хай тупі. Але чи це дає тепер автоматичний дозвіл нас убивати? От як в цих країнах гарантах Будапеського меморандуму складається ця логіка?

Забрали ЯЗ - так
Підписали фуфлову бумажку - так
Тепер українців убивають - ну штош, бумажка фуфлова, ми нічо не должні
Сестры Гримм• 28 апреля 2023
Ответ дляok1904
Ну що маємо те маємо.
Сестры Гримм• 28 апреля 2023
Ответ дляСвітланкаОК

Забрали ЯЗ - так
Підписали фуфлову бумажку - так
Ми нікому крім себе не треба. Самі накосячили - самі і виправляємо. Велика політика завжди нечесна і брудна.