Подмигашка• 28 апреля 2023
Треті пологи
На якому терміні почалися і як швидко все відбувалося ?
Розвідка Маші• 28 апреля 2023
Це ж індивідуально, організм - тонка штука. У мене другі на сороковому тижні почались природньо, все дууууууже швидко відбувалось, ледь встигли, в пологовому оформлювали, роздягали на ходу. У мене і перші пологи були стрімкими, але трохи довше
А бувають і 4-5 пологи довгими.
КаРаКаТиЦа• 28 апреля 2023
Перші пологи - як книга пише, класичні)
Другі пологи - швидкі, від початку до народження 1.5 год.
Треті в 37 тижнів , відійшли води, поїхали в роддом , три години полежала, ні однієї болючої схватки), взагалі нічого. Відкриття було повне, пішли потуги, і на третій потузі народилася донька. Зовсім без болю, навіть не знала, що таке буває)