Паратруперсупер• 28 апреля 2023
Дитяче ДН. Як уточнювати кількість гостей, що б не нав‘язуватися?
Малій і однокласникам 7-8 років.
У подруги донька 12 років і син 9 років.
Її дочка вже кілька разів не приходила на свято вдома. Як спитати подругу чи буде її дитина? Бо ж зараз у кафе місця платні.
І ще одна мама прочитала в понеділок і не відписує. Мені соромно їй писати. Варто писати?
Є ймовірність що приведе? Чи викреслювати і все?
Дівчата, я мнітєльна шо страшне..
Допоможіть колективно )
Дівчата, я мнітєльна шо страшне..
Допоможіть колективно )
lasorbonne• 28 апреля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Кума, подруга, однокласниця.
То чому такі складнощі?
Прямо питайте
Паратруперсупер
• 28 апреля 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Автор, так це ж ваша подруга. Як ви взагалі з людьми спілкуєтесь?
Спілкуюся нормально. Але чи нормально таке питати?
Чи не ображу я її?
lasorbonne• 28 апреля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Чи не ображу я її?
Більш ніж нормально
Паратруперсупер
• 28 апреля 2023
Ответ дляlasorbonne
То чому такі складнощі?
Прямо питайте
Не соромно? Не ображу я її таким питанням?
lasorbonne• 28 апреля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Тут немає на що ображатися
У мене більш легкі відносини з подругами
Красота неземная• 28 апреля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Це різні мами)
Є мама однокласниці, яка прочитаоа і мовчить, там дівчинці 8
Я є кума, в якої дітям 9 і 12)
Дилемма спитати і ту і іншу)))
Я є кума, в якої дітям 9 і 12)
Дилемма спитати і ту і іншу)))
Тю вы даёте, это нормальная практика спросить
Цікавий писочок• 28 апреля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Чи не ображу я її?
У мене у спілкуванні з подругами таких питань навіть не виникало б. Але для мене немає проблеми і подзвонити мамі однокласника, щоб уточнити деталі. Це ж не дипломатія міжнародного рівня, де під прицілом кожен вислів. Та розслабтесь.
Паратруперсупер
• 28 апреля 2023
Ответ дляЦікавий писочок
З подругами не виникало б яких питань?
Може вона б сама написала що донька не буде?
Сало не люблю• 28 апреля 2023
Пускать все на самотек с детьми такого возраста нельзя.
Знаете сколько пригласительных моему ребенку я находила в портфеле за час до мероприятия? Или Вы думаете с нашими кто-то церемонился?
Всегда в пригласительных просила подтвердить визит и писала свой номер. Всегда были гости без обратной реакции, звонила и уточняла. Не понимаю ваших реверансов, позвонить это абсолютно нормально.
Мама моего племянника доверила пригласить гостей сыну (первоклашка). Забронировала клуб, накрыла стол, аниматоры топчутся...а гостей нет! Вот так раздал приглашения, дети радостно подтвердили...и за неделю забыли. Мамы даже не знали. Вот где испорченный праздник :(
Паратруперсупер
• 28 апреля 2023
Ответ дляСало не люблю
Але ж я мамам писала. Одна мама прочитала і не пише нічого.
Це розуміти як «ні»? Чи перепитувати?
Цікавий писочок• 28 апреля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
З подругами не виникало б яких питань?
Не виникало б питань про зручно/незручно, образиться/необразиться. Я нормально з людьми спілкуюсь. В чому проблема подзвонити і уточнити?
Сало не люблю• 28 апреля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Це розуміти як «ні»? Чи перепитувати?
переспросите. могли прочесть и забыть отписаться.
Залізна тьотя• 28 апреля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Кума є в чаті де нас 4 подруги. Я там радилася вже що робити з місцями і тд
Кума б сама написала «ми будемо двоє з сином, донька не хоче, бо відуває себе старшою там» але вона не пише.
Досі я святкувала вдома, а тут кафе.. питати?
Вобщем ви ще до свята вже всіх забембали
Сосиска_Втесте• 28 апреля 2023
У вас же не 2000 человек будет, перезвоните тем, кто не подтвердил, у меня, например, сейчас запара на работе, могу банально завтыкать. Если перезвонят, наоборот, отлично.
Паратруперсупер
• 28 апреля 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Пишу всім..
Хвилююся, але пишу)
Сосиска_Втесте• 28 апреля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Це розуміти як «ні»? Чи перепитувати?
Забыла, перезвоните, я вообще, писать не люблю, считаю, лучше вопрос решить коротким звонком, часто за рулем, банально не удобно.
Паратруперсупер
• 28 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Чоловіка особливо))
Паратруперсупер
• 28 апреля 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Ні, я напишу. Дзвонити не люблю
Сосиска_Втесте• 28 апреля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Ні, я напишу. Дзвонити не люблю
Мой вам совет, хотите быстрый ответ, позвоните. Человек может вайбер читать раз в три дня.
Паратруперсупер
• 28 апреля 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Ні, не буду. Я пишу, а там буде/буде
Вона і заходить і читає, просто не відписує
Сосиска_Втесте• 28 апреля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Ні, не буду. Я пишу, а там буде/буде
Вы такая загадочная, если процесс прет, пишите.
Неробименінерви• 28 апреля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
А як прямо її записати?
Марина, твоя Даша буде?
Чи «Марин, твої обоє дітей будуть?»
«Марина, Софія питає чи буде таоя Даша?»
Як?)))
Марина, твоя Даша буде?
Чи «Марин, твої обоє дітей будуть?»
Як?)))
Марина, твої обоє дітей будуть? Потрібно знати на скількох замовляти.
Паратруперсупер
• 28 апреля 2023
Ответ дляНеробименінерви
Все порішала вже. У подруги не будуть діти взагалі. Старша не хоче на дитяче, а малий без неі не хоче(
А однокласниця буде)