А у нас макарошки• 28 апреля 2023
А навіщо їх робити такими страшними? Наче ж всі за природнє зараз
осень харашо
• 28 апреля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Вот и мне интересно
Білка в колесі• 28 апреля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Підстрижи їх, підстрижи, підстрижи їх заради фото.....
Справа не в підстрижи, а в ламінуванні ))
Коленная ложечка• 28 апреля 2023
Ответ дляБілка в колесі
Та мені пісня просто згадалась...
Стрекоза любви• 28 апреля 2023
Вашому симпатичному молодому обличчю пасують. Ви мила. Не слухайте про те, що це жах. Ефект не тривалий все одно.
осень харашо
• 28 апреля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
На фото не я. Просто интересно мнение, неужели такое может нравится
Стрекоза любви• 28 апреля 2023
Ответ дляосень харашо
Так, може. Зайдіть в інстаграм сторінки майстрів які займаються ламінуванням брів. Там такого багато. Зазвичай роблять це молоді дівчата. На обличчі з віковими змінами 45-50+ років не зустрічала.
Анастасия К.• 28 апреля 2023
Как по мне - ламинирование делает глаз более выразительным, но в данном случае сделано не грамотно
Анонім Завгосп• 28 апреля 2023
Ну лучше уже так это легко смыть , чем ужасный светящимися всеми цветами радуги на солнце татуаж
Весела пiсенька• 28 апреля 2023
Ответ дляАнастасия К.
Ламинирование бровей делает глаза выразительными?