Маю рацію• вчера в 20:05
Передвиборна реклама в Німеччині
Я живу в землі, де на початку вересня будуть вибори в парламент місцевий. Сьогодні біля дому підняла очі - а там отака краса. На другому фото з перекладом
Плакат Альтернатива для Німеччини зі слоганом "врятуємо цю країну" я не сфоткала, а шкода
Цікаво чи вигребе оце все Німеччина. Рік тому я була впевнена що вони впораються. Зараз впевнена що їм писець і вони вже пройшли якусь точку неповернення
Клин_Кляйн• вчера в 20:51
Ответ дляМаю рацію
А я десь каже що не вправі? На Україні це якраз відіб´ється прямо
Смешно, вы уехали в страну людей которые убивали издевались над нашими дедами, то же самое через десятки лет будет с нашей, уже бы вы автор сидели там и молчали или писали в советчицу немецкую!
Білочкой назви• вчера в 20:53
Ответ дляМаю рацію
Ще недалеко Лейпцигу, це вже інша земля, Саксонія. Українська спільнота мене не цікавить, на скільки я знаю є, феррайн український, але людей там не багато. Більшість українців в нашому місті російськомовні і такі, водочка-шашлички. От і все спілкування. Я працюю, але це не типова робота для українців, так що мій досвід вам нічого не дасть
А вони поустраювались? Мають роботу? Українці. Чи на соціалі сидять. І як бютісферу знайти. Є там група в телеграмі .
Ну не дуже робота. Але хоть якась є певно.
Замороженная селедка• вчера в 20:53
Ответ дляlilul990
Ви хочете у мужиків відібрати волю бути мужиками? І коритися всяким недоміркам путіним? Я не про тих хто не народився для війни. А про добровольців
я хочу чтобы закончили войну и сделали соответствующие выводы. больше ничего не хочу.
Пожмаковна• вчера в 20:53
ви сьогоднішня? ви не знали, що Альтернатива спонсорується росією? як можна бути... настільки не в контексті?
Білочкой назви• вчера в 20:54
Ответ дляКлин_Кляйн
Не зрозуміла смислу як з нашою що буде?
Маю рацію
• вчера в 20:56
Ответ дляСонячний зайчик
За нею не скажу, але праві мені мені стали симпатичні останнім часом. Це не ліваки шахраї, лицеміри.
Праві формату афд це чистої води популісти, за все хороше проти всього поганого. Чистої води балаболтством. Ви знаєте нормальних правих? Всі якісь поторочі, що Трамп, що ця аліса
Маю рацію
• вчера в 20:57
Ответ дляКлин_Кляйн
У вас якесь печерне старозавітне мислення з серії ’око за око зуб за зуб’. Турки оно українців вбивали, купували, продавали. А ви мабуть відпочивати до них їздите
Німеччина свій борг сплатила і закрила
Ну ниче се• вчера в 20:58
Ответ дляlilul990
Навроцький пропагує відкрито ненависть до українців
Але все одно польша нам помагає
Во, сегодня попалось опять.
В бывших польских селах Островки и Воля-Островецкая на Волыни в результате эксгумационных работ обнаружены останки 55 жертв Волынской резни, в том числе 26 детей, сообщил Институт народной памяти Польши в Х.
Институт уточняет, что оба польских села 30 августа 1943 года подверглись нападению Украинской повстанческой армии при содействии украинских жителей соседних сел.
«Поляки были вырезаны, их постройки разграблены и стерты с лица земли. Сегодня на этом месте леса и сельскохозяйственные поля», – говорится в сообщении.
Ответ дляМаю рацію
Німеччина свій борг сплатила і закрила
Німці хитрі темні лошадки. У їхньому катєлку невідомо шо вариться
З рашкою завжди було понятно, шо путін їбанашка
Маю рацію
• вчера в 20:58
Ответ дляБілочкой назви
Чоловіки повлаштовувпдися більшість, жінки більшість не працюють. Знаю аж одну перекурку і одного тату майстра які працюють. Інші вчорну стрижуть, ногті пиляють. Але я в маленькому містечку, може в Халлє і Лейпцигу інакше
Маю рацію
• вчера в 20:59
Ответ дляПожмаковна
Це не альтернативи реклама вчорашня ви моя
Борисфенка• вчера в 20:59
Ответ дляНу ниче се
Во, сегодня попалось опять.
Про Березу Картузьку нічого не пишуть?
Білочкой назви• вчера в 21:00
Ответ дляМаю рацію
Ясно. Дякую. А Вам особисто як комфортно, ж спілкування, друзі? Хватає спілкування, не одиноко?
Болтушка Му• вчера в 21:02
Ответ дляУси Пуси
Честно не совсем. Тем более сейчас есть альтернативные виды энергии. Вся Европа утыкана солнечными панелями и ветряными генераторами
Эээ... Н-да...
Что-то объяснять Вам, начиная со школьного курса химии, считаю бесполезным, простите.
Маю рацію
• вчера в 21:03
Ответ дляБілочкой назви
У мене нема часу сумувати
мене вистачає рівно на роботу і родину. Люди і країна мені в цілому подобаються. Але несе їх кудись не були і напруга відчувається
Пожмаковна• вчера в 21:05
Ответ дляМаю рацію
Соррі, туплю, це ж Альянс Сари Вагенкнехт. Ну, побажаємо їм успіху, вони ж послідовно виступають за те, щоб притулок біженцям надавали лише країни-сусіди воюючої держави, а не Німеччина. Україна якраз з німцями ніде не межує.
Хороша програма, німці оцінять.
Ответ дляПожмаковна
Хороша програма, німці оцінять.
Хай німці краще оцінять шо обсяг польської економіки скоро зросте до трильйона і наздожене Швейцарію В тому числі завдяки українцям
Болтушка Му• вчера в 21:06
Ответ дляПожмаковна
Хороша програма, німці оцінять.
Это будет касаться и германо-афганских или германо-сомалийских границ тоже?)
Пожмаковна• вчера в 21:07
Ответ дляБолтушка Му
ну напевно, але краще у фрау Сари запитати.
Ответ дляНу ниче се
Во, сегодня попалось опять.
Хай копають. Будуть заняті чимось. Шоб не п-здякали багато
Пожмаковна• вчера в 21:08
Ответ дляlilul990
та нам в Україні що до польської економіки, як і до швейцарської. Це в нас демографічна яма і невеселі перспективи. Ми людей втратили, в порівнінні з цим втрати у економіці - так, квіточки.
Ответ дляПожмаковна
Я про перспективи залучення українців в економіку. Всі їх бачать на власні очі наразі. Українців трогать - то остання справа
Ответ дляКотя_люлю
И к слову.
Кто знает историю, тот знает, что исторически сложилось что в Германии живет много русских, включая русских немцев. В Германии любят русскую культуру ( сами же немцы), и до 2022 года Германия была одно из самых «дружественных» стран Европы для РФ.
два самых естественных, закономерных союзника ,,,
воевавших две самые страшные войны ,,,
и скорее всего дойдет , и до третьей ,,,
воевавших две самые страшные войны ,,,
Ответ дляМаю рацію
Руські німці спочатку да, топили за правих. А вже на жопу присіли, бо вже і їм в спину летить ’російські свині’
в этом и фишка ,,,
четвертый рейх ,,,
на гомосятине толерантной трансвистятине не построишь ,,,
нужны правые , ультра правые ,,,
поэтому, московские марафонцы, радующиеся альтернативе и прочим липенам ,,,
еще столкнуться , похлеще левой лебурды ,,,
четвертый рейх ,,,
нужны правые , ультра правые ,,,
Фісташкова кава• вчера в 21:20
Ответ дляАдляВасЯникто
Простили же украинцы немцев после второй мировой. И русских просят. Вопрос времени.
Будуть ненавидіти і зневажати завжди. Нема гіршої гниди як кацап.
Фісташкова кава• вчера в 21:22
Ответ дляМаю рацію
А чого це раптом? Жителі днр і лнр йшли перед бурятами. Бурятів таки росіянам було більше шкода
За дохлого динири нічого не треба платить, навіть пакета крупи, на відміну від бурята.
Фісташкова кава• вчера в 21:29
Ответ дляАдляВасЯникто
А почему украинцы и русские живут в Германии которая убивалв их земляков пюи родных в сороковых годах. Бухенвальд, Освенцим это не они придумали?
Спеціально для болотних д..білів є інтерв´ю з внуками молотова і ріббентропа, зняті естонським журналістом.
Нащадок ріббентропа дуже вибачався за підписаний дідом пакт, казав, що то була помилка і жахливе рішення.
Нащадок молотова - не засудив, не вибачився, сказав, що так треба було, а те що внаслідок дій його Ліда розпочалася друга світова і країни Балтії були окуповані : ’ ну шо ж, часи були такі’.
Ніколи кацапам не буде прощення. Німецькі фашисти зробили висновки, каялися самі і навчили дітей і онуків
російські фашисти не каяться самі, і вчать своїх дітей і онуків бути фашистами і далі.
Борисфенка• вчера в 21:33
Ответ дляФісташкова кава
Так, всі 80 років москалі залишаються нацистами, а срана Америка з ними в ленд-ліз грається.