Ні грама• 29 апреля 2023

Після прання залишаються розводи на одязі,що робити?

Пральній машинці 2 роки,LG,і виникла така проблема,що після прання на речах залишається осад,розводи як від мила,раніше такого не було,порошок рідкий, самоочищення барабана робила 2 рази- не допомагає,можливо поміняти порошок на сипучий?
Аноним_Русалка• 29 апреля 2023
LG ?
Посмотрела-да.
Они часто грешат плохим полосканием, у трех подруг так с с LG.
Меньше кладут моющего, от этого качество стирки хуже естественно.
Такое.

дамаАмстердама• 29 апреля 2023
Спробуйте меньше порошку і збільшити кількість полоскань
Милота• 29 апреля 2023
Дополнительное полоскание включайте.
автор Ні грама • 29 апреля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
LG ?
Посмотрела-да.
Такое.
Наливаю 1 ковпачок порошку,це багато?
автор Ні грама • 29 апреля 2023
Ответ дляМилота
Дополнительное полоскание включайте.
Немає додаткового полоскання (((
Милота• 29 апреля 2023
Ответ дляНі грама
Немає додаткового полоскання (((
А просто программа полоскание есть? Может второй раз полоскать отдельно, не экономно правда, но что делать.
Еще может вода быть очень жёсткая, добавляйте ополаскиватель.
Твоя подружайка• 29 апреля 2023
Сменить средство для стирки.
Аноним_Русалка• 29 апреля 2023
Ответ дляНі грама
Наливаю 1 ковпачок порошку,це багато?
Понятия не имею, просто знаю, что они стали класть,как для ежедневной стирки- мало.
Пробуйте.
автор Ні грама • 29 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Сменить средство для стирки.
Дякую,попробую)

автор Ні грама • 29 апреля 2023
Ответ дляМилота
Окремо є полоскання і віджим,приходиться звичайно переполоскувати....
Леди_на_драндулете• 29 апреля 2023
Ответ дляНі грама
Наливаю 1 ковпачок порошку,це багато?
Смотря какая программа. У дочки такая проблема при использовании капсул и коротком режиме стирки. У меня ттт нет таких проблем, порошка сыплю, лью много.
автор Ні грама • 29 апреля 2023
Така машинка,вибираю зазвичай змішані тканини
автор Ні грама • 29 апреля 2023
Зілля до весілля• 29 апреля 2023
Ответ дляНі грама
фото
То просто додатково вмикайте програму ’полоскання’.
Я так часто роблю.
автор Ні грама • 29 апреля 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Я так часто роблю.
Приходиться...
На_оба_рот• 29 апреля 2023
На быстрой стирке и при малых градусах так обычно бывает
Не танцую- но пою• 29 апреля 2023
Чёрное стираю для черного, белое и цветное тоже разными, меняйте порошок
Купи слона• 29 апреля 2023
Ответ дляНі грама
фото
У мене така само машинка і рідко залишаються розводи білі на одязі. Не перегружати, особливо коли темне перете. Хоча вона така ніжна що як тільки трішки більше речей то не віджимає((( помилку видає і все. Думаю ці розводи від води і порошка залежать. Я вже рік користуюся одним порошком то давно не було.
Вилами по Воде• 29 апреля 2023
Ответ дляНі грама
фото
По времени,повседневное и смешанные вещи сколько стирают ?

Котя_люлю• 29 апреля 2023
Ответ дляНі грама
Наливаю 1 ковпачок порошку,це багато?
Почитайте сколько вашего средства нужно на стирку. Может и много
автор Ні грама • 29 апреля 2023
Ответ дляКупи слона
А який порошок?
автор Ні грама • 29 апреля 2023
Ответ дляВилами по Воде
1год,23 хв
Вилами по Воде• 29 апреля 2023
Ответ дляНі грама
1год,23 хв
Может перегруз делаете? У меня такое бывает,когда перегружаю машину
Купи слона• 29 апреля 2023
Ответ дляНі грама
А який порошок?
Dash сипучий і персіл рідкий. Рік тому купляла як на западній Україні була. Не поганий, але в мене не має сильно забруднених речей. Для білого добавляю кисневий відбілювач.