Заздрість то погано• 29 апреля 2023
Що означає «взуті один раз»?
На торгових площадках не вперше зустрічаю це формулювання відносно взуття. Продавець викладає у розділі «Нове», а в оголошенні написано: «взували один раз».
Ви як розцінюєте? Можна таке взуття вважати новим ?
Я Вас не боюся• 29 апреля 2023
Я продаю кроссовки сына, раздел поставила б/у. Как-то не поднимается рука - бирок нет, по подошве тоже видно, что были на улице
Смурфик• 29 апреля 2023
В моєї дитини часто буває таке взуття. Куплене для певної події. Звісно, якщо раз взула - воно майже нове.
Деловитая• 29 апреля 2023
Часто такое пишут, считаю не новым. Но те кто продают думают что новое. Одели, это видно, но ни разу ещё в них не какали) это важно!
рукиЖимолости• 29 апреля 2023
Нет, конечно. Это ж не просто примерили, а походили. Один, а может, и не один раз. Просто следов износа почти нет.
Викачую яйцями• 29 апреля 2023
Для мене це бу
Так буває раз надягнув вийшов на вулицю ходив і зрозумів що не комфортно, мале і тд
Але це вже бу, але в гарному стані
Грушки-яблочки• 29 апреля 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ясно, що бу. А як інакше?
Подтяжка• 29 апреля 2023
Продаю такие вещи в разделе б/у, но пишу что в состоянии новых, одеты 1-3 раза.
Не понимаю таких продавцов, которые ставят в раздел ’новое’
Одето 1 раз это значит, что бу
Как нефиг делать• 29 апреля 2023
Ответ дляСмурфик
Майже нове це не нове
Заздрість то погано
• 29 апреля 2023
Ответ дляДеловитая
Маурита• 29 апреля 2023
Взули і носили, не знімаючи, років 10, поки не стали на нозі розвалюватися.
Один же раз, чо.
Заздрість то погано
• 29 апреля 2023
Або дитятко проходило певний час у приміщенні, підошва не брудна (без слідів від доріг), але ж устілка 100% вже затоптана під ногу тієї дитини, а в описі вказують «нове, дитина ходила лише вдома»
Маурита• 29 апреля 2023
Ответ дляСмурфик
Майже - не нове. Пишіть ’у стані нового’, але не брешіть про нове.
Додаю напруги• 29 апреля 2023
Это значит, Что вам хотят впарить свое б/у под видом нового и по цене нового. И в реале, там будет не 1 раз обули, а в лучшем случае отходили сезон
Смурфик• 29 апреля 2023
Ответ дляМаурита
А чому я брешу? Я продаю б/в, пишу - взували 1 раз. Що не так?
Маурита• 29 апреля 2023
Ответ дляСмурфик
Так Ви вказуєте б/в чи нове? В тому пості Ви так написали, наче вказуєте ’нове’.
Якщо я Вас невірно зрозуміла, тоді прошу вибачення.
Замороженная селедка• 29 апреля 2023
Нет. Даже пол раза обутые уже бу. Человек из купил в магазине, даже если не носил это уже считается бу
Брюльтик• 29 апреля 2023
Нет конечно, если обувь носили, она была в употреблении. И должны ставить б/у, а объявлении уже можно написать, что типа один раз. Я например всегда жалуюсь, если на б/у ставят новая, это обман и отнимает время только.
К слову, один раз надетая обувь внушает еще больше опасений, видимо она неудобная, натирает и т.д.
Смурфик• 29 апреля 2023
Ответ дляМаурита
Звісно, б/в, воно ж вже без етикетки. Але ціна вища, ніж в тих, що сезон носили. Ось, до прикладу, доньчини, один раз вдягнуті (на 1 вересня). Дуже зношені?
Баба Йога• 29 апреля 2023
Хитрожопість це. Боюся уявити, що для цих людей «старе». Це коли вже в селі всі родичі по черзі походили, а тепер продати хочеться?
Кукарикуууууу• 29 апреля 2023
Ответ дляБорщик
За один раз воно вже не нове,бісять такі продавці.
О, ще більше бісить в розділі Нове - ношене всього сезон. (Це про комбінезони Ленне пишуть, не раз зустрічала)
Слава Українi• 29 апреля 2023
Автор, это б/у.
Особенно вызывают недоумение такие объявления на площадках, где есть степени б/у: идеальное, хорошее и т.д.
ніколи такого не було• 29 апреля 2023
Нет. Это уже б у. Тоже сейчас так продаю кеды. Пару раз прошлась, поняла, что великоваты. В объявлении написано у меня б у. Цена соответственно тоже как на б у в идеале
Кукарикуууууу• 29 апреля 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
А якщо купили/замовили на виріст, а в сезон вдома приміряли і виявилось мале. З етикетками, фактично не ношене, але ж дитина по килиму пару кроків зробила, то ставити як б/в, серйозно? А в магазині приміряючи не ходите пару кроків?
Доходить до смішного.
Мова не йде про ’одягнене на свято’, пройшли пару разів від машини і т.д.
Доходить до смішного.