Золота орда• 29 апреля 2023
Скільки взуття дитині купуєте на літо?
Чи берете ви на зміну босоніжки 2 пари чи берете одну? Кросівки літні чи кеди?
Кицюююня• 29 апреля 2023
У нас зазвичай дві пари босоніжок і легкі кросівки/макасини в сіточку.
Одна пара босоніжок з відкритими пальцями «на вихід», інша з закритими пальцями для прогулянок. Це для дівчинки.
Для хлопчика раніше десь так само брала, але зараз дивлюсь, які зручніші, ті й беру. Раніше падав часто (це років до 3-4 було, проблема по неврології), тому закриті брала, щоб пальці не збивав. Зараз вже нормально ходить )
Ще забула: окремо резинові крокси на дачу чи на водойму (пляж). Вони миються без проблем, швидко сохнуть
Инста_Богиня• 29 апреля 2023
Кроссовки - 1
Сандали - 1
Кроксы - 1
Нарядные боссоножки или туфельки - 1
Резиновые сапоги - 1
Сандали - 1
Кроксы - 1
Нарядные боссоножки или туфельки - 1
Резиновые сапоги - 1
Кицюююня• 29 апреля 2023
Чи є ті батьки, які дітям для постійних прогулянок беруть резинові Крокс?
Кошка Мурка• 29 апреля 2023
Но вот сын уже заявил что все лето будет ходить в кроссовках и никаких сандалец носить не будет
Голена блондинка• 29 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Дети 12 и 10 лет.
1 сандали
1 кроссовки
На каждого
1 сандали
1 кроссовки
На каждого
Маловато, а если кроссовки запачкаются или промокнут? Ваши ещё не отказываются носить сандали? Мои в 10 лет сказали или кроссовки или босиком.😁
Вкаблучках• 29 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Моим 10 и 15
Если кроссовки запачкались ,то стираются в машинке и утром они уже сухие
На счет сандалей ,у старшего был такой период ,что не хотел носить данную обувь . И сейчас не будет носить в Киеве . Но прошлой зимой купили трекинговые сандали для длительных прогулок в поездке на море . Сам захотел .
А так постоянно кроссовки,кеды и еще есть кроксы для пляжа .
Червона ікорка• 29 апреля 2023
Дівчинка, декілька пар. Одні спортивні босоніжки, одні під сукні, босоніжки Crocs, клоги Crocs на дачі, шльопки на пляж. Є легкі кросівки, але вони часто залишаються з весни та рідко вдягаються
Тирамісу на терасі• 29 апреля 2023
7 років хлопчик - 1 крокси, 1 кеди, 1 кросівки. Сандалії не носить
Червона ікорка• 29 апреля 2023
Ответ дляКицюююня
Є. Це я. Точніше моя дитина останні декілька років обирає на кожен день босоніжки Crocs. Вони для неї найзручніші 🤷♀️. Мити хоч кожного дня можна
Радість моя• 29 апреля 2023
Босоніжки , сандалі спортивного варіанту , шльопки, кеди, кросівки. Старша дочка ще має різні нарядні варіанти
Червона ікорка• 29 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Наш син десь років в 12-13 не схотів носити сандалі. Зараз йому майже 20, то влітку носить кросівки та клоги Crocs
Пушап Мі мі• 29 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Моя дочь 4 лет сказала тоже самое ))
Поліпривіт всім• 29 апреля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
А про те, що вони не гумові, навіть задовбався повторювати
Дама-мадама• 29 апреля 2023
Девочка 3г. Кроксы сабо -1 , сапоги резиновые -1 , кроссовки - 2 пары , белые и для двора) босоножки 2 - нарядные и повседневные.
ГугелП@лАмался• 29 апреля 2023
Кросівки, резинові тапуді меліса, босоніжки гарненькі. Є ще крокси, круглий рік, в них в в басейн взимку, та на дачу берем влітку
ГугелП@лАмался• 29 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Дети 12 и 10 лет.
1 сандали
1 кроссовки
На каждого
1 сандали
1 кроссовки
На каждого
Многовато будет. Пусть делят)))
Ждун с Нибиру• 29 апреля 2023
У мене дівчинка. На літо повинні бути якісь закриті шкіряні туфлі, кросівки темні, 2 пари мокасин (парадні і ’дворові’), 1 босоніжки ’на вихід’, крокси або босоніжки для двору/дачі.
Міняйловна• 29 апреля 2023
Последние годы беру кожаные босоножки, спортивные босоножки и летние кроссовки. Никаких кожаных туфель и прочей ненужной обуви ’на выход’.
Без Баяна• 29 апреля 2023
Пока мелкие были, было 2 пары босоножек и кроссовки лёгкие. А потом они опробовали кроксы и кроссовки-сетку. И больше ничего не хотят носить летом.
тогдалия• 29 апреля 2023
Дочке 10, кроксы (в виде босоножек) и кроссовки. Так было прошлым летом. И позапрошлым. И этим наверное тоже.