Чудовий каламбур• 29 апреля 2023
Скандал через пиріжки. І таке буває...
Ситуація якась дивно дивна, але все ж таки.
Останнім часом вдарилась у випічку. Позавчора напекла пиріжків з яйцем та м´ясом. Вчора діти попросили щоб я їм спекла сосиски в тісті. До ночі крутила ті сосиски, щоб мали що сьогодні їсти. Зранку чоловік бере на роботу сосиски і дітям на цілий день залишається декілька шт. На що я йому сказала, щоб взяв менше сосисок але добрав ще пиріжків з яйцем. Він в нервах висипав сосиски назад і почав робити собі бутерброди. Зі мною не розмовляє.
Питання: в чому я не права? Я сьогодні до вечора на роботі. Діти мають повітрям харчуватися? Ну на рівному місці сварка... Дістав вже.
Метровий сантиметр• 29 апреля 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Прямо на работе
Автор не писала, что она в субботу работает, да и детям лучше суп сварить
Люблю ВалЄру• 29 апреля 2023
Автор, це ж ваше внутрішнє питання. Звідки нам знати як у вас заведено. Я якщо шось не для всіх чи не на зараз, попереджаю
Мейк-ап форева• 29 апреля 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Автор написала, що до вечора на роботі
Люблю ВалЄру• 29 апреля 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Взагалі то писала
Фізик-ядерщик заочно• 29 апреля 2023
Дітям же залишив декілька сосисок в тісті, правда ? Якщо будуть ще голодні, з´їдять пиріжки. Не можна дітей ставати на перше місце. Я б теж образилася на місці вашого чоловіка.
Тектологиня 80lv• 29 апреля 2023
Автор, я думаю что мужики все такие. Не дай Боже сказать чтобы не сожрал всю еду, а детям оставил. Это вселенская обида сразу. Такое ощущение, что люди не понимают.
Гарантую неперелевки• 29 апреля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Тимпаче що ті пиріжки не корисні. Не буде пиріжків, їстимуть кашу. Зробили проблему на рівному місці.
Метровий сантиметр• 29 апреля 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Взагалі то писала
Ок
Но тем не менее, может пирожки с мясом невкусные, а мужу типа и так сойдёт
Тектологиня 80lv• 29 апреля 2023
Ответ дляSolnet
Так а чому діти не можуть пиріжки поїсти, якщо сосисок не вистачить?
Сосиски делались тоже на всех, а не для мужа только.
Борода• 29 апреля 2023
Я собі уявила яким тоном ви сказали це , раз чоловік їх видалив назад і почав своє готувати
ДаЗдраПерма• 29 апреля 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Для детей сосиски делались , они же попросили
Фізик-ядерщик заочно• 29 апреля 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Ну так він дітям залишив же. Де автор написала, що він всі сосиски забрав ?
Гарантую неперелевки• 29 апреля 2023
Господи, раздули из мухи слона. Типа у вас у мам не бывает такого, что купил детям и не выдержала и сьела больше. Ну напечете завтра еще. Я б не ела пирожки с мясом и тем более с яйцом. Зачем печь то, что никто есть не будет. Или думаете мужу все прокатит? Дети могут вермишель поесть. Как вариант.
Бриджит_Фрикандо• 29 апреля 2023
Ответ дляSolnet
А муж почему не может пирожков поесть? Для меня вообще странно, как можно себе выгрести больше, чем остальным, и ещё потом в позу становиться.
Чудовий каламбур
• 29 апреля 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Я написала, що на роботі до вечора.
ДаЗдраПерма• 29 апреля 2023
А если работают и муж и жена то почему муж не делает сам пирожки ? Хотя если он уроки учит с детьми тогда засчитано .
Зашла на 5минут• 29 апреля 2023
я когда то огромную мыску трубочек напекла. то же целыми днями на роботе. думаю, будет на несколько дней. прихожу, в мыске одна валяется. я говорю - я не поняла????
приходил друг с падчерицей. они съели!
а я при чем??? ну налил чаю. ну дал по несколько штук. но, извините, я не кухарка для чужих детей. самое интересное, что муж так и не понял, почему я орала
приходил друг с падчерицей. они съели!