Белая котичка• 29 апреля 2023
Спф нужно ли обновлять?
Девочки, как понять из состава требуется ли обновление спф? Или посоветуйте спф, который не требует обновления на протяжении дня
Шлях до зірок• 29 апреля 2023
Разве есть такие, что на целый день дают защиту? Мой дерматолог говорит обязательно обновлять каждые 3 чкса, независимо от бренда.
irina777mail• 29 апреля 2023
і я б послухала, не уявляю як це роботи напротязі дня.... враховуючи роботу. Радять змивати і наносити заново
Не служанка• 29 апреля 2023
Если вы все время на улице,то да,надо.Если вышли на пару часов и домой,то нет
Белая котичка
• 29 апреля 2023
Ответ дляШлях до зірок
Слышала, что есть какие-то на новых фильтрах. Но в этой теме совсем плохо ориентируюсь, может, девочки подскажут
Квітка Миру• 29 апреля 2023
Насправді це зараз маркетинговий хід з цими спф, щоб він дійсно захищав, потрібно і нанести як маску, і фізичні фільтри, і оновлять. Більшість спф провалюються тест на захист вже за 3 години. Інше питання - яку шкоду вони наносять, що в них в складі. Я багато читаю на цю тему, особливо ізраїльських косметологів та дерматологів, зараз нова тенденція - закривати обличчя, одяг на довгий рукав та відмова від спф
Белая котичка
• 29 апреля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Ще більше заплутали, я так ніколи собі крем не оберу)
Який висновок для себе зробили, відмовились від спф?
Квітка Миру• 29 апреля 2023
Ответ дляБелая котичка
Дивіться на телефоні рівень uv, якщо він 0-2 - нічого не наношу. Після 11 до 17.00 не гуляю, а так ношу довгі рукави, капелюхи, бо я білошкіра і червонію як порося на сонці. СПФ чи санскрін хіба якщо UV вище 4 і я на велосипеді катаюсь чи гуляю. Моя подруга косметолог ізраїльський, досить відомий. То прислуховуючись до неї. А загалом багато в Ізраїлі говорять на цю тему, особливо про шкоду спф на хімічних фільтрах (вони найбільший захист мають). На відкритому сонці мінеральні не залишають майже і ви згорите з ним чи без нього). Таке)
Любовь Калистратовна• 29 апреля 2023
А как обновлять, если сверху пудра, или бб, или тоналка?
Тоже интересно
Проня_Прокоповна• 29 апреля 2023
Спф на фізичних фільтрах треба оновлювати кожні 2-3 години. На нових хімічних фільтрах в умовах міста не потрібно оновлення, захист на 6-7 годин. Такі спф можна під макіяж.