Залізна тьотя• 29 апреля 2023

Що думаєте на рахунок відпочинку на нашому морі?

На море дуже хочеться потрапити цим літом. Закордон - важко з двома маленькими дітьми добиратися + ціни доволі високі. Плюс хочеться підтримати наших людей на півдні, щоб теж якусь копійку в сезон заробили, тому думаю за наше море, Одеську область. Спілкувались зі знайомою з Затоки, то каже, що якісь зони будуть розчищені для купання.
Що думаєте, буде наше море в цьому році? Говорити про ракетну небезпеку не варто - це і так зрозуміло, що є ризики. Цікаво, що з розмінуванням моря буде
автор Залізна тьотя • 29 апреля 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Я б якщо б і поїхала, то лише щоб подихати морським повітрям, послухати шум хвиль, прогулятись берегом там, де дозволено. Але не купатись. Це реально небезпечно. Може, обрати море заради повітря і готель з басейном заради купання? Я розумію, що басейн це не море, але....
Так, як варіант розглядаю теж. В мене дитина з хворобою легень, йому необхідно дихати морським повітрям, хоча б на березі

Мовчу, але хочу• 29 апреля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
У нас никто уже очень давно не ходит в убежища
Это выбор каждого.А мы ходим когда летают ракеты.
Сладко-соленая• 29 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Автор у моей вечные обструкции были и мы живём в Одессе, и в Аркадии у моря дышала вечно жили там, но только лес и солевые комнаты в Карпатах помогли. А то уже чуть не ставили астму. Если честно мне то море вообще как то до одного места, я к нему привыкла и в него не верю, вот в Крыму помогали детям и взрослым санатории и море
Лялькодзьоб• 29 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Я ще тільки цим питанням зайнялась, тому нікого ще нікуди не везу. В ЗУ не хочу, це зовсім не те. Тут питання або взагалі без моря, або в Україні. Звісно, якщо буде зрозуміло, що нема варіантів, то буду думати далі. Цікава просто думка форумчан, бо я взагалі не дуже в темі - як відбувається розмінування, яка там кількість мін і тп
Братчук сказал, что в этом году пляжного сезона не будет, хотя в Одессе все гуляют по песку. Если вас знакомая приглашает, конечно де едьте. В Черноморске народ все оето ходил на маленький пляжик за городом
Джем Шакіри• 29 апреля 2023
Автор, ещё рано на наши моря. Только после нашей победы и разминирования территории.
Рекламама• 29 апреля 2023
Наше море точно ні, в тій же Одесі не дозволяють наближатися до берега. Небезпечно.
Якщо вже сильно кортить поплавати і походити по пісочку, то може бути Миколаїв, Намив. Річка. Там вже майже лиман, широко.
Не знаю, як там з берегом зараз. Краще буде спитати місцевих ближче до дат. Там не тихо зараз.
До війни я з дітьми туди їздила (була інша мета, зоопарк). То пару днів замість моря чудово пішло (у планах було море, Очаків, але ліньки було вставати рано).
Ластоноша• 29 апреля 2023
І хто ж ті зони у Затоці буде розчищати? Сапери та водолази, щоб громадянам, яким кортить на море, було де купатися? Ви як собі це уявляєте?
І так, я все таки напишу про ракети. У Затоку вже кілька разів прилітало, у тому числі по базах відпочинку. Минулого року від удару постраждала дитина і залишилася без ноги, зараз вона вже з протезом.

Але це все фігня, автор, нічого страшного. Їдьте на здоров´я, ризик цілком виправданий. Головне - дітей на морі оздоровити.
Парова машина• 29 апреля 2023
Ответ дляМудробаба
А на Затоку можете подивиться, як раз відео в тік тоці попалося тільки що

https://vm.tiktok.com/ZMYTcFABL/
Ужас, Затока в моём обозримом будущем не светит. Хотя после войны хозяева курортов подсуетятся конечно!
hrushyk• 29 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Їдьте до нас на Волинь,на Шацькі озера
Тільки не на Світязь,а в Мельники,наприклад,на Пісочне
Сосновий ліс,який входить в озеро,чистенька водичка,краса !

Хвігура мічти• 29 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Так может лучше в Солотвино?
Хвігура мічти• 29 апреля 2023
Ответ дляhrushyk
Їдьте до нас на Волинь,на Шацькі озера
А може порадите там якийсь готель?
hrushyk• 29 апреля 2023
Ответ дляХвігура мічти
А може порадите там якийсь готель?
Тут нема готелів,приватні садиби,невеличкі бази відпочинку
Можете погуглити
Умови від самих простих до люкс
Ми ніколи не орендували,живемо недалеко,зранку до озера - ввечері домів
автор Залізна тьотя • 29 апреля 2023
Ответ дляЛастоноша

Куди прилітало і скільки дітей постраждало - я в курсі, живу як і ви певно, в Україні цей рік і слідкую за новинами, тому давайте без сарказму
Нічна ненажера• 29 апреля 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Не знала.Хробаки все Чорне море засрали 🤬
Да((
В грузинском Батуми возле берега мины взрывались😡
40каградусная• 29 апреля 2023
Блин, а я прочитала ’у нашому морзі’. Вот до чего психика расшатана...
Запасная спина• 29 апреля 2023
Ну яке наше море? Як хочеться води, їдьте на озера чи річку.
Скокмоно - стокнуно• 29 апреля 2023
Наше море - точно нет
Итак экстрима в жизни хватает(
Я погнала• 29 апреля 2023
А волнорезы в Одессе не остановят мины?
junel• 29 апреля 2023
Родичі в Одеській області біля моря живуть. Доступу немає, все загороджене до пляжу. Мабуть про море забути надовго

Пишу_граммотно!• 29 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Мені в здравому розумі не прийшло б в голову пертись на наше море цього року
Зря ! Поможете мины убрать .
Зоркая Зорро• 29 апреля 2023
Ответ дляСладко-соленая
Вы подождите скоро наши сюрпризы будут и к Турции и Румынии приплывать, они ведь обрываются и в море уходят, я бы и там боялась лезть в воду
В Турцию в основном едут на Средиземное и Эгейское моря, так что там без сюрпризов
Пишу_граммотно!• 29 апреля 2023
Ответ дляСладко-соленая
Автор так как до нашей страны всем всегда было плевать даже нашему правительству, то я не верю что вообще кто то будет то море разминировать после войны
Личным примером показывай , чего ждать помощи.
Пишу_граммотно!• 29 апреля 2023
Ответ дляНічна ненажера
Да((
Бывает и такое.
Пишу_граммотно!• 29 апреля 2023
Ответ дляЯ погнала
А волнорезы в Одессе не остановят мины?
ХААхах сами их снимут :)
Нічна ненажера• 29 апреля 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Бывает и такое.
Что бывает ?
Радість моя• 29 апреля 2023
Автор .. нам тут понравилось очень море в Тернополе
Сладко-соленая• 29 апреля 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Ну вот воспитание на лицо, а чего мы хотим
Чудовий каламбур• 29 апреля 2023
Ні! Не знаю скільки ще років я не поїду на наше море. Цього року вперше летимо у Турцію. Дорого. Але дитина дуже просить море.
Чорт і Шо• 29 апреля 2023
Ответ дляСладко-соленая
Правильно, помогает перемена климата. Если живёшь возле моря, то оздоровится надо ехать в Карпаты и наоборот.
Знову Я• 29 апреля 2023
Автор, це жарт про море з дітьми?
Яке море в нашій країні наразі?
P.S. рідні в Чорноморську.