Бойова• 29 апреля 2023

Місце для відпочинку з дітьми в Карпатах

Підкажіть, будь ласка, куди поїхати в Карпати з двома дітьми (6 років, і <2 років).
Основні критерії - наявність залізничних станцій недалеко, щоб зручно було добратись з Києва; басейн; дитяча кімната та/або анімація; без приготування їжі; бюджет до 2 тис грн./доба.
Оченьценная• 29 апреля 2023
Послухаю)

автор Бойова • 29 апреля 2023
Забула уточнити, що бюджет на одного дорослого та двох дітей
дамаБезСобачки• 29 апреля 2023
Яремче. Станція жд є, зручно добиратись. Отелі, садиби на любий смак і гроші.
Наверняка• 29 апреля 2023
Щоб доїхати прямим потягом - Яремче.
А далі готель на ваш бюджет. Колись зупинялись в Преміум Клаб, сподобалось все, дуже якісне харчування. Але дещо в стороні від центру міста
Алиса Михайловна• 30 апреля 2023
Готель не підкажу,але теж рекомендую розглядати Яремче- зручно дістатись,є ресторани,кафе в достатній кількості,є міні-зоопарк і тропа здоров´я для дітей.Риночки,тротуари,в центрі дитячий майданчик,кав´ярні.Можна гулять біля річки.