Не вмію заміряти• 29 апреля 2023
Вуличний співак у парку Шевченка, Київ
Можливо, хтось сьогодні гуляв у парку Шевченка у Києві близько 7 вечора і чув вуличного музиканта, який співав біля фонтану? Зараз вони ставлять картонки із реквізитами та даними Інстаграму. На жаль, не сфотографувала і не зберегла. Хотіла б ще раз послухати пісні у виконанні цього співака. Дуже сподобався і репертуар, і голос. Співав переважно пісні Моторолли, ОЕ, Скрябіна, О.Торвальд. Буду вдячна за лінк на Інсту, раптом хтось зберіг.
Не вмію заміряти
• 29 апреля 2023
Дякую, так, напевно, доведеться якось завітати. Просто досить рідко там буваю.
Dimonsan 03• 30 апреля 2023
О, автор, я так у Трускавці чула виконання ,,рідна мати моя,, скрипкою. Вже років шість пройшло, а вона звучить в мене в памʼяті й досі
Талановита нація😉