Доброго ранку. Дівчата , потрібна скоріш за все допомога. Моя донька живе у Берліні (район Pankow ) , їй у травні 20 років. Хочу замовити їй квіти додому та можливо торт ( капейки) .
Підкажіть , можливо , куди звернутися, щоб не за всі гроші світу . Дуже прошу по ділу , щиро вдячна за допомогу.
Ответ дляKristinka2106
Мне кажется вам нужно искать в группах Берлина
Дякую, там окрім роботи , реклами перевезень нічого немає 🤷♂️. Або я не ті групи шукаю
Kristinka2106• 30 апреля 2023
Ответ дляKatalinna_UA
Есть в ТГ группа Украіїнці в Берліні,попробуйте там спросить,может подскажут что-то