Як часто мами наказують дітей по жопі щоб слухалася дитина
Як надовго хватає цей інструмент виховання
В танке• 30 апреля 2023
Как-то у вас крен по наказаниям, уже вторая тема такая. Садизм какой-то виртуальный.
Ліньки гуглить• 30 апреля 2023
Вам би краще книги по психології дитини почитати. Ці методи не працюють. Жодного разу не наказувала і не била. Все розповідала, обговорювала. Росте гарний хлопець.
Карма хамелеона• 30 апреля 2023
ооо, біжіть автор, зараз тут в білих пальто вам розкажуть про це ’по жопі’
Ms. Скромность• 30 апреля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
А хіба фізичне покарання допомагає вихованню?
Люблю ВалЄру• 30 апреля 2023
Неэффективно. Вызывает только обиду у ребенка и угрызения совести у родителя. По собственному опыту говорю. Старший было получал по попе лет до 5. Хотя это и бывало нечасто, когда убегал, выбегал н дорогу. Сейчас ему 14, отношения у нас очень хорошие, не смотря на подростковый возраст, но до сих пор себя корю. Считаю, что можно было обойтись.
Самая СоветЧиваЯ• 30 апреля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
О, розкажіть як треба?
Вас начальник б´є по жопі? А чоловік? А ви сусідку?
А знаєте чого тільки дітей б´ють по жопі? Бо вони єдині не взмозі дати здачу
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
?
Ви вихована людина?
Скільки разів вам били по жопі?
Ви вихована людина?
Скільки разів вам били по жопі?
Ну дивіться я питаю за серйозну шкоду
Карма хамелеона• 30 апреля 2023
Ответ дляMs. Скромность
іноді допомагає.
Ответ дляКарма хамелеона
Ага це ж не весь час а якась серйозна шкода за яку не гріх дати по сраці
Ответ дляКарма хамелеона
іноді допомагає.
Підтримую якщо щось серйозне вчудило
Карма хамелеона• 30 апреля 2023
Ответ дляНаталія -5524
це вже нікого не цікавить, зверніть увагу, вас навіть нічого не спитали, зразу ярлики і засудили.
Ответ дляКарма хамелеона
Я побачила але ситуацій бувають різні
Карма хамелеона• 30 апреля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
О, розкажіть як треба?
у вас така фантазія))), начальник... сусідка... тут не йде мова про сусідських дітей чи чужих дітей у школі. це кожен з батьків вибирає індивідуально з врахуванням ситуації той метод, який в даний момент може бути найефективнішим. і можливо єдиний раз у житті цієї дитини і батьків.
Мандолина Бу• 30 апреля 2023
Один раз в жизни, когда сын был маленький и побежал под машину через дорогу.
Больше ни на одного из наших детей, никогда в жизни руку не поднимала.
Ответ дляКарма хамелеона
А вашій дитині скільки?
Ответ дляМандолина Бу
👍
Карма хамелеона• 30 апреля 2023
Ответ дляНаталія -5524
А вашій дитині скільки?
старшій 13, молодшому 8
Ответ дляКарма хамелеона
старшій 13, молодшому 8
О класно в мене тільки донька 3 роки
Кто крайний?• 30 апреля 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Аналогічно, коли геть мала була і вибігала на дорогу, то могла дати по попі. Зараз доньці 5 років і це вже не ефективно. Їй набагато страшніше коли я наказую забороною планшета
Карма хамелеона• 30 апреля 2023
Ответ дляНаталія -5524
О класно в мене тільки донька 3 роки
ще зовсім маленька)
ОйЙой• 30 апреля 2023
Интересно, если Вам дать со всей дури по лицу, Вы начнете слушаться того, кто это сделал?
ГендиреХтор• 30 апреля 2023
Ответ дляНаталія -5524
Ну дивіться я питаю за серйозну шкоду
Например
Что может ребёнок такого сделать, что б его били?
Ms. Скромность• 30 апреля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
іноді допомагає.
Як? Тримати дитину в страху?
Карма хамелеона• 30 апреля 2023
Ответ дляMs. Скромность
Як? Тримати дитину в страху?
ви зараз говорите про систематичне побиття, мова про два шльопки по попі за серйозний вчинок, а всі інші дні ласка і любов, не залишать ніякого страху, повірте. не треба так драматизувати.
Ms. Скромность• 30 апреля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Які серйозні вчинки може вчинити дитина?
Так і Вас інші люди можуть відлупцювати за серйозні вчинки
Да_Я_ТакаЯ_• 30 апреля 2023
Мене батьки виховували не б´ючи, я своїх теж виховую не б´ючи, сподіваюсь, що онуків теж бити не будуть
Мяо мой мяо• 30 апреля 2023
Краще зразу по мордяці бити, щоб добре зрозуміла, чого по попі тільки?