Ро30BbIu_CJIoHuK• 30 апреля 2023
Білоруси хочуть їздити в Україну, як раніше. Ні сорому ні совісті.
Бачу в Інтернеті, де пишуть білоруси, що після війни будуть і хочуть їздити в Україну як раніше ( раніше вони роками їздили сюди регулярно, скуплялись, по всім торговим центрам і ринкам лазили, ресторанам, віодпочинки в Одесі і Львові, екскурсії…) я думаю всі це знають.
От скажіть! В них взагалі немає нічого в голові? Немає сорому ? Як вони це уявляють? Як вони людям в очі зібрались дивитись?
Що скажете?
ShellyBelly• 30 апреля 2023
Ответ для25Lida
Автор, а Ви знаєте що білоруси воюють на стороні України і гинуть за нашу свободу? Знаєте що є інтернаціональні батальйни? І росіяни воюють за Україну?
А знаєте скільки українців підтримують рашу? Чому у Вас тільки національність є критерієм ворог чи ні? Родичів загинувших хлопців з батальйону Кактуся Калиновського теж не пустите? Треба оцінювати людей за справами, а не за національністю.
Колективної відповідальності ніхто не відміняв. Тому так, можливо серед них є і герої, але завдяки 99%відсоткам рабів, вбивць і гввлтівник, подвиг тих людей повністю знецінений,тому що що? Тому що колективна відповідальність.
Білоруси, що втікли до України, вивозили наших з Києва безкоштовно автобусами на Тернопільщину і Львівщину.
У мене знайома ледве втекла звідти, чоловік її втік ще раніше. Вже пенсіонери, але вороги народу. Серед тих, хто там залишився, є заручники обставин - мій друг давній доглядає лежачого батька. Він не міг виїхати, ще відколи це було можливо. А зараз тим більше. Але він сам каже, що таких як він - тих, хто підтримує Україну, там мало. Більшість або виїхали, або репресовані.
jannjann77• 30 апреля 2023
Ответ дляPiracanta
Хорошо. Я бы такой нестандартный чек точно сфоткала на память.
ок
Ответ для25Lida
Ну звісно, куди ж без хароших рускіх.
Авторка коменту, а ви знаєте, що таке емпатія та контекст?
Ответ дляShellyBelly
После нашей Победы что кацапам , что бульбашам - всем, без исключения , выплачивать Украине репарации . Чтобы в расчётных листиках со всех видов выплат/доходов - детских/пенсий/зарплат/и.т.п. отдельной строкой большими буквами было напечатано - ЗА страдания Украине , пусть каждый месяц видят и не забывают .
Ответ дляМис Кам
Гарно написали, хоч би так було.
Дорогенька автор, ну ви ж якось дивитесь в очі молдаванам.
При тому, що наша держава зіграла рівно ту ж саму роль у війні в Придністров´ї, що й Білорусь зараз у нашій війні. Саме через нашу територію російські війська потрапляли до Придністров´я та вели там війну. І після війни аж до 2014 рашка теж через нашу територію робила ротації військ туди.
Так, безумовно, масштаб війни різний, в нас набагато більші руйнування та втрати людей. Але роль та сама.
Ответ дляМис Кам
Пустоголовые , жрущие с ТВ .
- Вы же в церковь не ходите ?
- Почему не ходим?
-Ну вы же церкви сжигаете ...
-Вы продались Польше.
- С чего вдруг?
- Зеленский туда ездил ...
Что это ? Застой мозга , атрофия , что ?
Родственнички грёбаные , видеть и слышать не хочу!
- Вы же в церковь не ходите ?
- Почему не ходим?
-Ну вы же церкви сжигаете ...
-Вы продались Польше.
- С чего вдруг?
- Зеленский туда ездил ...
Анецефалія)
Ответ дляromantica
Что плохо спросить ’Вы живы?’ у сестры, в стране которой идет война?
Моя двоюродная в Ростове даже не спросила ни разу :(
Спросить у сестры, не во время войны вообще, а конкретно когда твои соотечественники- соседи, родственники, друзья, коллеги бомбят дом твоей сестры. Меня и моих внуков с первым сентября поздравляли. С...ки! А че такова? Это же не из дети в убежищах сидят. Скажите ещё спасибо за вопрос « вы живы»?
Ответ для25Lida
Кастуся)
Ответ дляТатьяна-bfd8
Зато рашня в метре плавает. Ну то реально другое. В Крыму нельзя, а в Турции можно в одном бассейне плескаться.
Полстраны продолжало иметь какие-то бизнесы с рашей, катались туда не прекращая. То не спонсорство ракет, а если какая то семья поехала на СВОЮ дачу в Крыму, то все спонсоров терроризма, убить казнить расчленить. Ну да смешно )
Ви можете свої дії виправдовувати як хочете, але так, ви свої гроші лишаєте країні терористу і вас це не засмучує, у вас є виправдання, своя дача. Ви не єдина сім´я там зі своєю дачею, адекватні люди давно все там продали, а ви напевно маєте там добрі зв´язки, що у вас там її не віджали, і ви спокійно їздили ці роки туди, тому що під час Ковіду це було дуже не легко зробити. І дуже кумедні ваші приклади, про інші країни.
Татьяна-bfd8• 30 апреля 2023
Ответ дляOdyagayka
Какие мои действия?) я никогда не была ни в Крыму, ни в Донецке. Рада, что вы посмеялись . Хорошего дня
Татьяна-bfd8• 30 апреля 2023
Ответ дляOdyagayka
Тоді про кого ви пишете, і про що взагалі? ’Одна баба сказала’?
С вами не имеет смысла продолжать общение. Всего хорошего