black-opium• 30 апреля 2023

Ну, шо, тарифы придётся повысить.

А иначе никак не выжить будущей зимой.
Helga_SV• 30 апреля 2023
Ответ дляMilly111
Та я тоже в каждой теме вижу ее
Главный посыл -вы все врете, он не такой, не на часі, кто не согласен-тот Матрёха
Удалено администрацией...

автор black-opium • 30 апреля 2023
Ответ дляAmazingLady
Удалено администрацией...
Еленнн• 30 апреля 2023
Ответ дляPiracanta
Интересно, какой тариф на э/э в соседних Польше, Румынии, Венгрии, Чехии. И почему он у нас неоправданно низкий?
а зарплати наші з їхніми - не хочеться порівняти?
Worrm• 30 апреля 2023
Зайшла на сайт міненерго - не знайшла жодної інформації про підвищення тарифів. Новини такого змісту:
* Децентралізація енергосистеми зробить громади енергетично стійкими та конкурентними - Ярослав Демченков
* Експорт української електроенергії до ЄС дозволить залучити додаткові кошти для відновлення енергосектору – Герман Галущенко
* Герман Галущенко: у п´ятницю, 31 березня, генерація електроенергії продовжує повністю забезпечувати потреби споживачів
* Герман Галущенко: у четвер, 30 березня, енергосистема працює без обмежень споживачів із резервом потужності
* Герман Галущенко: у середу, 29 березня, генерація електроенергії продовжує повністю забезпечувати потреби споживачів
* Україна потребує збільшення можливостей для імпорту та експорту електроенергії до Європи – Герман Галущенко

Всим рекомендую перевіряти вкиди, яких останнім часом на Порадниці дуже багато.
O-livе• 30 апреля 2023
Ответ дляkpss2017
Про газ ничего не могу сказать, может и так, да в принципе я и не спорю, что при Пете повышали и вполне возможно, что делали это необоснованно, но разве это даёт право нынешним так же поступать?
После того, как предвыборная программа была построена в основном на критике преступных тарифов (с)
Оха• 30 апреля 2023
Ответ дляPavelolka
Писали, что будет поднятие с 1 апреля и второе 1 июля. Апрельские не получала еще счета. Не знаю подняли уже или нет.
Для юр.лиц тарифна передачу вырос с 1 апреля. И с 1 июля ещё раз вырастет
Sanam• 01 мая 2023
Ответ дляAmetist
Як ви думаєте, що за цим стоїть? Банальне бажання урвати якнайбільше, поки при владі, чи чийсь пекельний план звільнення України від українців (байдуже яким шляхом - повбивати на війні, задушити тарифами чи змусити покинути країну)?
Поєднання ’приємного’ з ’корисним’.