Цідило правди• 30 апреля 2023
Девочки - "леопардики" посоветуйте крем SPF
Главное чтоб защищал хорошо, и лёгкая текстура была, не вызывал раздражение и высыпаний
Сегодня не целуюсь• 30 апреля 2023
Вам фізичні чизімічні фільтри? Чи придаєте увагу до покоління фільтрів ?
Цідило правди
• 30 апреля 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Честно , плохо разбираюсь в фильтрах. В том году брала японский , очень понравился OMi . В этом году мне его сложно достать
Чудо Ф_ф КеДаХ• 30 апреля 2023
Можно я посоветую очень дешёвый детский? Каждое лето ходила рябая, перепробовала много защитных кремов. Хорошо помогает только этот. Лёгкий, быстро впитывается и не жирнит
Сегодня не целуюсь• 30 апреля 2023
Ответ дляЦідило правди
Хімічні можно наносити і під макіяж , фільтри нового покоління в умовах міста не потребують оновлення кожні 2-4 години, фізичні фільтри сталось батько на шкірі, тому поверх не можна наносити тон, чи пудру
Сегодня не целуюсь• 30 апреля 2023
Змивати спф потрібно гідрофільною олією, щоб не було потім камедонів
Я не чарівниця вам• 30 апреля 2023
Ответ дляЖдушечка
Леопардики, це як?
Кто леопардик, тот в теме))
Автору: урьяж спф 50, биодерма аж 100 сейчас, но меня жирность не пугает, больше пятен боюсь. Лицо уже к середине лета как маска по сравнению с туловищем, другого выхода не знаю.
Цідило правди
• 30 апреля 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Кто леопардик, тот в теме))
У меня после второй беременности повскакивали пятна( как вам биодерма?
Я не чарівниця вам• 30 апреля 2023
Ответ дляЦідило правди
Нормально, так же как и виши, и урьяж, и авьен.
У меня вообще неровный цвет лица даже зимой, а летом вообще перепелиное яйцо. Что поделать))
Сегодня не целуюсь• 30 апреля 2023
Вот є дуже крутий крем на фізичних та хімічних фільтрах. Підійде до схильної до жирності шкірі. Дає матовий фініш
Tiam My Signature Vita Red Sunscreen
Це дуже легкий по текстурі спф на хімічних вітрах нового покоління, в умовах міста можно не оновлювати, даже трошки вологий фініш, можно під макіяж, але потрібно почекати до 20 хвилин
SKIN&LAB Hybarrier Fresh Sun Lotion
Це моі прям фаворити .
Tiam My Signature Vita Red Sunscreen
SKIN&LAB Hybarrier Fresh Sun Lotion
Це моі прям фаворити .
Сегодня не целуюсь• 30 апреля 2023
Стари фільтри зараз офіційно міжнародно визначенні, як небезпечні та шкідливі для шкіри
Сегодня не целуюсь• 30 апреля 2023
Пліснявілий сир• 30 апреля 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Tiam My Signature Vita Red Sunscreen
SKIN&LAB Hybarrier Fresh Sun Lotion
Це моі прям фаворити .
Tiam My Signature Vita Red Sunscreen
SKIN&LAB Hybarrier Fresh Sun Lotion
Це моі прям фаворити .
Ви так гарно описали, піду читати відгуки
Пліснявілий сир• 30 апреля 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Tiam My Signature Vita Red Sunscreen
SKIN&LAB Hybarrier Fresh Sun Lotion
Це моі прям фаворити .
Tiam My Signature Vita Red Sunscreen
SKIN&LAB Hybarrier Fresh Sun Lotion
Це моі прям фаворити .
В наявності його нема ніде
Сегодня не целуюсь• 30 апреля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
В наявності його нема ніде
Там два крему в повідомленні. Другий є багато де . Зараз їм користуюсь