Пугачиха• 30 апреля 2023
Невролог Здвижкова
Доброго дня
Чи може хтось підказати, де на сьогоднішній день приймає дитячий невролог Здвижкова Віра?
Буду вдячна за допомогу
Пугачиха
• 30 апреля 2023
Ответ дляЛгин
так пробовали искать?
Пишуть що запис в ту клініку не проводиться
Винник• 30 апреля 2023
К ней и 10-14 лет назад было нереально попасть, кроме как официально по направлению на Богатырскую
АБВГДейка• 30 апреля 2023
Богатирська працює зараз? Ви туди дзвонили? Може вона виїхала,як моя лікар
Проня_Прокопівна• 30 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Она принимает здесь
Берёте направление у педиатра и потом звоните, записываетесь именно к ней.
А направление к обычному неврологу? Или это спец.направление какое- то?