Болтушка Му• 01 мая 2023
Чому в Європі старі квартири без ремонту?
Були в Європі і за кордоном лише як туристи. З початку війни ніхто нікуди не виїздив. З цікавості іноді дивлюся житло у нас і в Європі. Хто розуміє, чому у нас у багатьох звичайних людей гарні нові квартири та гарні ремонти, а в Європі якась совєтчіна, все таке дуже економ
Зараз маю на увазі лише простих людей, середнього достатку, і у нас, і в Європі.
Твоя подружайка• 01 мая 2023
Ви ти гадаєте в Україні у всіх ремонти? Там як і у нас є різні ремонти, є яким по 20 років, а х сучасні. Так само є люди різного достатку та поглядів. Багато хто не заморочується сучасним ремонтом, чисто охайно і добре. А у нас менталітет такий, що роблять аби краще ніж у сусіда, з шкіри лізуть, всі зароблені гроші пускають на ремонт.
Болтушка Му
• 01 мая 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Кожен день це пишу, років 8 тут.
Бо Україна супер країна, була є і буде. В нас шикарно вести бізнес, заробляти гроші, розвиватись.
Живу в Америці давно, 100% якщо бачиш класну хату на вулиці - живуть Українці.
Навіть Айлон сказав що ми приїхали всі їхні гроші забрати.
Недавно хлопців зустріла - власники гуртовні плитки, 5 місяців тут, а вже хорошу справу організували.
Так, до війни у нас була найкраща країна в світі!!!!! Всім, хто мені казав інше, я дуже різко відповідала. Каюсь.
Ищу-брожу• 01 мая 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Мені дуже імпонує простота і безпонтовість житла в Європі. Ніяких натяжних стель, ніяких золотих унітазів, все скромно і функціонально. В Україні я жила і в квартирі з гарним ремонтом і в дуже вбитій радянській квартирі. Та комфортно в плані житла почуваю себе саме в квартирі німецькій. Єдине, що не дуже подобається, це сирість і ризик плісняви, та відс тність вентиляції і відповідно - важке повітря,в приміщенні, якщо не провітрювати декілька разів на день. А в іншому - простота і лаконічність дуже імпонує.
Это вы не были в богатых домах. Там и ковры, и хрусталь, и позолота, и итальянская мебель на витых ножках.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 01 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
Ну наче самим можна зробити, дешевше буде. І зарплати в них набагато вище наших.
автор, там дырку нельзя сделать без УК .
самим не выйдет особо
ЖующаЯКонфету• 01 мая 2023
Ответ дляИщу-брожу
Не знаю, сестра мужа живет в Германии, замужем за немцем. Они лет 10 уже постоянно делают ремонт.
Я не была у них, но вроде квартира не огромная, но как ни разговариваешь с ней, все время говорит про ремонт. Уже не знаю, то ли каждый год его делают, то ли все тот тянется.
Може, постійний ремонт і те, що ви у них не були, якось пов´язане?)
Болтушка Му
• 01 мая 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
самим не выйдет особо
Не можна самим робити собі ремонт?
Міряю від одиниці• 01 мая 2023
Дивлячись, яка Європа. Країни, де життя дороге, типу Франція, Бельгія, Нідерланди, Велика Британія - так, там часто можна натрапити на щось стареньке/страшненьке. В Польщі, наприклад, я знімала різні квартири, сфотографувала одну, але всі приблизно такі були, з такого рівня ремонтом. І це ще не дуже дорогі.
Khmelnichanka• 01 мая 2023
Ответ дляИщу-брожу
Можливо. Але я була в багатих українських будинках. Не повинні то все :). І так, я, звісно, розумію, що коли багато і зі смаком - то, певно, що виглядає люксоово. Я лише про власні відчуття. Мені комфортніше, коли житло в дусі мінімалізму і без золотих канделябрів.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 01 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
Не можна самим робити собі ремонт?
Ну электрика , сантехника , плиточника , маляра вы не пригласите без управляющей компании . Я говорю про Германию. У нгас простая белая квартира . При выезде я толже должна с УК упрать среды своего пребывния . Клиннинг и покраска
Болтушка Му
• 01 мая 2023
Ответ дляФея_3уровень
Другой менталитет, например в Англии тащатся от старья. Увидят какой-то старый комод, который бы у нас давно вынесли на мусорку, а там скажут, вау, сколько ему лет, какой классный!
Я не маю на увазі старі раритетні меблі, просто щоб була новобудова , всередині все чисто, не совдепія.
Семенівни сусідка• 01 мая 2023
Ответ дляМурзилка
Вот я снимала такую. Вполне неплохо
Как гостиничный номер) в какой стране и сколько аренда?
Я снимаю в Германии студию 42 м, с коммунальными 800 евро. Ремонт- белые стены, мебели нет.
ПрипоРошенная• 01 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
Та в нас і зараз класна, просто сусід ідар.
Мамаша в бигудях• 01 мая 2023
питала у подруги в Німеччині....
В неї гарна квартира сама по собі, але все з 60х років
Вона каже, що зробити ремонт у 2х санвузлах 40 тис євро...
От вони й не роблять.
Нещодавно родичка придбала мешкання у іншому місті німецькому - розвести електрику - 20 тис євро...
І я так розумію, що в Європі немає цих гендерних приколів типу - ти чоловік, ти маєш розумітися на електриці, сантехниці, покласти плитку ітд...
От вони й не роблять.
Болтушка Му
• 01 мая 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
А в Прибалтиці? Чехії, Словакії? Дивлюся - як ніби 30 років тому у нас.
Не кую, не мелю• 01 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
Хоть зп выше, но и цены выше на все. В т ч и на жилье.
Болтушка Му
• 01 мая 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
питала у подруги в Німеччині....
От вони й не роблять.
Дякую, щось я розхотіла їхати в Європу. Хоча Німеччину і не розглядала. Мови їхньої боюся ще з радянських фільмів.))
Додаю напруги• 01 мая 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
питала у подруги в Німеччині....
От вони й не роблять.
В Польше, например, много мужчин с руками из нужного места. В этом они на нас похожи.
Угадайс• 01 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
Ні, не зйомне. Я маю на увазі, що у нас продають квартири - цукерочки, гарні, красиві ремонти, новобудови . А у них дивишся- продають все таке стареньке, втомлене, старі будинки якісь перероблені, совдеповські меблі, ремонти.
Це лише на ваш смак, мені європейські прості ремонти значно більше подобаються , ніж наші гіпсокартони і підвісні стелі. А от поновленням ремонту тут ніхто не заморочується , в людей інші цінності. Якщо все чисто , комфортно, то для чого щось переробляти, якщо можна ці гроші потратити з приємністю
Додаю напруги• 01 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
Делают люди ремонты. Я постоянно вижу красивые интерьеры с дорогой качественной мебелью и дизайнерскими светильниками в Берлине, в Нидерландах, Британии, Швеции. Двое хозяев квартир учёные, например.
Болтушка Му
• 01 мая 2023
Ответ дляУгадайс
У нас також всюди мінімалізм, ніяких витребеньок та кандилябрів, сама таке не люблю. Просто може дійсно малий бюджет дивлюся.
Khmelnichanka• 01 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
В мене в квартирі заборонено робити дірки в стінах, міняти підлогу, самостійно виконувати сантехнічні роботи. Звісно, щось робимо на свій страх і ризик, але в цілому - з самостійним ремонтом тут туго. Тим більше, що тут проводка прокладена в стінах дивним чином. Можна просверлити дірку для картини і знеструмити пару квартир )))))). Після виселення ми зобов´язані хдати житло в тому ж стані, в якому приймали. Якщо клеїли шпалери, а заїжджали в просто пофарбовані стіни, то треба при виїзді здати знову пофарбовані стіни. І дірочки в стінах зашпаклювати, якщо їх раніше не було )))). І т.п. В деяких договорах навіть зазначено, що не можна самостійно переставляти меблі. Хоча тут це рідко хто робить, бо зазвичай квартири здаються порожніми.
Угадайс• 01 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
Який у вас бюджет?
Болтушка Му
• 01 мая 2023
Ответ дляУгадайс
Який у вас бюджет?
Порівнюю середню вартість житла в Києві та Ризі/ Братиславі/Празі. Ну і стан житла звичайно
Я вся ваша• 01 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
Тому що у нас зробити ремонт,було дешевше ніж в европі
Пустощі-веселощі• 01 мая 2023
Разное тут жильё
Чем старее и меньше город, тем больше старого жилого фонда, соответственно там превалирует а-ля совдепия.
У нас в хрущевках на продажу единицы делают хорошие ремонты
Аноним ФЕЯ• 01 мая 2023
У меня сейчас знакомые в Испании снимают , тихий ужас а не квартира 600 евро месяц , город где нет моря . Я в Киеве фаршированную сдаю больше квадратов и 300 уе месяц ..
Я вся ваша• 01 мая 2023
Ответ дляДодаю напруги
В Польше отличные квартиры под аренду и продажу. Понятно, что старое и бюджетное тоже есть. Но если покупают новострой для сдачи, то и ремонт хороший делают. К тому же многие квартиры сдаются со всей техникой, в том числе и с посудомоечной машиной.
Взгалі не подобається,ці білі стіни,і пустота
Ищу-брожу• 01 мая 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Нет, мы и не собирались, двое детей у них, дурдом, да и далеко от города) Там еще свекровь живет в центре, у нее большая квартира и она одна, всегда у нее останавливаемся.
Я вся ваша• 01 мая 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Ну тут хоч стіни не білі) бо в Польщі 80 відстоків квартир з білими стінами злають
Болтушка Му
• 01 мая 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Мені навпаки таке дуже подобається, але щоб новеньке, сучасне , свіженьке.