Болтушка Му• 01 мая 2023

Чому в Європі старі квартири без ремонту?

Були в Європі і за кордоном лише як туристи. З початку війни ніхто нікуди не виїздив. З цікавості іноді дивлюся житло у нас і в Європі. Хто розуміє, чому у нас у багатьох звичайних людей гарні нові квартири та гарні ремонти, а в Європі якась совєтчіна, все таке дуже економ
Зараз маю на увазі лише простих людей, середнього достатку, і у нас, і в Європі.
Тра Ля Ля• 01 мая 2023
Потому что съемное жилье, в своем и у молодых все современно
Посудомойка• 01 мая 2023
Разное есть жилье и современное тоже. Но ремонт в Европе это гораздо дороже,чем в Украине, поэтому и много без ремонта
Мурзилка• 01 мая 2023
Разные квартиры есть
автор Болтушка Му • 01 мая 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Ні, не зйомне. Я маю на увазі, що у нас продають квартири - цукерочки, гарні, красиві ремонти, новобудови . А у них дивишся- продають все таке стареньке, втомлене, старі будинки якісь перероблені, совдеповські меблі, ремонти.
Мурзилка• 01 мая 2023
Вот я снимала такую. Вполне неплохо
автор Болтушка Му • 01 мая 2023
Ответ дляПосудомойка
Ну наче самим можна зробити, дешевше буде. І зарплати в них набагато вище наших.
Фантазерша• 01 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
Потому что у нас все деньги на обустройство тратят. А у них экономят. Они лучше в кредит еще одну квартиру купят, чтоб сдавать потом.
Милота• 01 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
Оно им надо, если и так снимут?
Скорая помощь• 01 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
Так в новобудовах і в старих будинках буде різний ремонт. В Україні теж не роблять дорогі ремонти в хрущах під оренду.
автор Болтушка Му • 01 мая 2023
Ответ дляМурзилка
Вот я снимала такую. Вполне неплохо
Так, гарна!!! Я мала на увазі продаж квартир. А яка це країна?
Поміркована думка• 01 мая 2023
Тому що євроремонт придумали в Україні, центрі Європи, щоб забезпечити роботою молдаван. А потім і свої руку набили.
На окраїни Європи ’новшество’ ще не дійшло.
Тра Ля Ля• 01 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
Разное продают, вы просто смотрите бюджетное
Мурзилка• 01 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
700€
Крем для арбуза• 01 мая 2023
Не замечала такого. Живу в Европе, часто бываю в гостях и у всех хороший ремонт. Ни разу не была в старом ремонте.
Посудомойка• 01 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
)))), даже для их зарплат это дорого
автор Болтушка Му • 01 мая 2023
Ответ дляТра Ля Ля
А, напевно в цьому причина.
Додаю напруги• 01 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
В Польше отличные квартиры под аренду и продажу. Понятно, что старое и бюджетное тоже есть. Но если покупают новострой для сдачи, то и ремонт хороший делают. К тому же многие квартиры сдаются со всей техникой, в том числе и с посудомоечной машиной.
Не гавкаю- но охраняю• 01 мая 2023
если б вы увидели моего директора завода, никогда б не отличили его от рядового рабочего. только в постсовке принято рядиться в павлиньи перья. с квартирами так же- не видят необходимости
автор Болтушка Му • 01 мая 2023
І ще помітила, що новобудов у них мало. Багато новобудов тільки в Польщі, мені здається.
Дали полный бан• 01 мая 2023
Дешевле рассматриваете, может поэтому. Красивое европейское жилье классом выше среднего не попадает в интернет.
Фея_3уровень• 01 мая 2023
Другой менталитет, например в Англии тащатся от старья. Увидят какой-то старый комод, который бы у нас давно вынесли на мусорку, а там скажут, вау, сколько ему лет, какой классный!
Дали полный бан• 01 мая 2023
*дешёвое
Khmelnichanka• 01 мая 2023
Мені дуже імпонує простота і безпонтовість житла в Європі. Ніяких натяжних стель, ніяких золотих унітазів, все скромно і функціонально. В Україні я жила і в квартирі з гарним ремонтом і в дуже вбитій радянській квартирі. Та комфортно в плані житла почуваю себе саме в квартирі німецькій. Єдине, що не дуже подобається, це сирість і ризик плісняви, та відс тність вентиляції і відповідно - важке повітря,в приміщенні, якщо не провітрювати декілька разів на день. А в іншому - простота і лаконічність дуже імпонує.
ПрипоРошенная• 01 мая 2023
Ответ дляДодаю напруги
Кожен день це пишу, років 8 тут.
Бо Україна супер країна, була є і буде. В нас шикарно вести бізнес, заробляти гроші, розвиватись.
Живу в Америці давно, 100% якщо бачиш класну хату на вулиці - живуть Українці.
Навіть Айлон сказав що ми приїхали всі їхні гроші забрати.
Недавно хлопців зустріла - власники гуртовні плитки, 5 місяців тут, а вже хорошу справу організували.
Фея_3уровень• 01 мая 2023
И ксати очень ценится там старье, особенно с историей
Додаю напруги• 01 мая 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Так часто они покупают хорошие качественные вещи, которые выглядят просто. Так же и с интерьером. Там никто не ’задизайнивает’ каждую стену. С виду все просто, но это дорогая простота. Если не знать, то не видно, что светильники дизайнерские, например.
Продаю витрішки• 01 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
Бо ніхто переплачувати за ремонт не буде. Платять за локалізацію і метри. Буде вибір дорожча з ремонтом, і дешева, але убита - 90% вибере зробити ремонт під себе.
автор Болтушка Му • 01 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Напевно так, у нас малий бюджет для Європи.Просто дивишся на їхнє житло і стає так шкода себе. Не звикли ми до такого....
Тро Нью-Йорку• 01 мая 2023
Бо красиві нові квартири здають через агенства
Ви приходите - і Вам підберуть по вашому ціннику
Ищу-брожу• 01 мая 2023
Не знаю, сестра мужа живет в Германии, замужем за немцем. Они лет 10 уже постоянно делают ремонт. Я не была у них, но вроде квартира не огромная, но как ни разговариваешь с ней, все время говорит про ремонт. Уже не знаю, то ли каждый год его делают, то ли все тот тянется.