Єдина Країна• 01 мая 2023

Дуже дивний сон

Мені сьогодні наснилось, що вдома замість домашньої тварини живе пітон, він мене вкусив, а я потім шукала куди б його сплавити. У соннику шукала, пише різне. То дуже поганий сон?
аромат Жука• 01 мая 2023
Больно?

Забрызжу ядом• 01 мая 2023
Ось що кажуть сонники.
автор Єдина Країна • 01 мая 2023
Ответ дляаромат Жука
Больно?
Та ні, в неї зубів не було, стискаючий біль
сладика• 01 мая 2023
Можливо буде якась сварка.
Мені недавно приснилось , що мене вкусило кошеня, то так і було. Стався конфлікт, неприємність.
автор Єдина Країна • 01 мая 2023
Ответ длясладика
Можливо буде якась сварка.
У мене вчора була сварка, останні дні психологічна напруга дуже висока
Кавуся• 01 мая 2023
Сколько же странных и страшных снов мне снится... чаще какие-то катаклизмы типа цунами, или нашествие инопланетян и от них надо по подвалам прятаться. Это в разных вариантах лет 10 точно снится.
Ну и последний год пару раз бомбёжки добавились
дамаБезСобачки• 01 мая 2023
К предателю в близклм окружении