Кіна не буде• 02 мая 2023

Чи варто для перших стосунків шукати хлопця на тіндері?

Чи є сенс взагалі його скачувати?) Хочу стосунків, в мене ще нікого не було....
Дали полный бан• 02 мая 2023
Наивной девушке туда лучше не ходить. Поматросят и бросят.

Вумна, аж страшно• 02 мая 2023
Ну что вообще негде познакомиться???
куркулиха• 02 мая 2023
Скільки вам років? Якщо ви студентка, у вас є нагода познайомитися у вашому виші.
Просто будьте відкриті до людей.
Краще знайомитись і починати стосунки з тим, кого ви бачите в різних ситуаціях. Сайти знайомств не найкращий спосіб. Це я вам як користувач цих сайтів з 10річним досвідом кажу.
Якби повернути час, то не витрачала б час і сили на ці сайти.
Застряла• 02 мая 2023
Просто не спите с ними. Не ходите домой и в машину, безлюдные места. Не пейте, что он предлагает. Следите за своей едой и водой
Застряла• 02 мая 2023
Ответ длякуркулиха
Просто будьте відкриті до людей.
В гуманитарном?
Застряла• 02 мая 2023
Ответ длякуркулиха
Просто будьте відкриті до людей.
Я в баду знакомилась со студентами. Осталась жива и здорова. Были даже очень хорошие
автор Кіна не буде • 02 мая 2023
Ответ длякуркулиха
Просто будьте відкриті до людей.
куркулиха• 02 мая 2023
Ответ дляЗастряла
Не говорю, что знакомства там смертельно опасны)).
Я там познакомилась, и даже вполне успешно. Впоследствии расстались, но это другая история).
Я в юности очень закомплексованная была. Мне было проще на СЗ.
Но нынешняя я лучше бы знакомилась тогда в реальной жизни.
Бадабум• 02 мая 2023
Скачайте, спробуйте поспілкуватись, чому ні? Головне не сприймайте занадто серйозно, дивіться на це як на просте спілкування як в соцмережах і не розглядайте кожного як принца)

Бадабум• 02 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
А куди наівним краще ходити? І з чого взяли що вона наівна?
Дали полный бан• 02 мая 2023
Ответ дляБадабум
Куда-нибудь в реальную компанию.
Первые отношения, ещё никого не было, рассматривает тиндер - конечно наивна.