Isa Dora• 02 мая 2023

Что у нас по прогнозам?

Раньше зимой писали что к апрелю все подутихнет.

Вчера астролог сказала что май тяжёлый.

Уранос тоже говорит за 2025 год уже(

Тема для тех кто в теме)
Оленёнок• 02 мая 2023
Я знаю наверняка, что очень скоро кое-что случится и от этого будет зависеть итог войны.
SUNSHINE31• 02 мая 2023
Ответ дляОленёнок
намекните что... можно в личку
Teonaa• 02 мая 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Интересно, что непонятно на какой период времени продлевается военное положение и мобилизация
А они теоретически разве могут прекратится до победы?
Teonaa• 02 мая 2023
Ответ дляОтчебучкина
Вже писала раніше, що війна до 27, однак не буде гарячою постійно, а такими собі гойдалками. Щодо травню гарячим буде перша половина десь числа до 17, потім відносне затишшя до середини жовтня. Виізд без перешкод лише з 27-28. З середини жовтня буде цікавий період, коли буде поєднання війни та внутрішніх розборок.
А чого не можна виїхати якщоттобі от все одно, в якосу кутку планети будувати життя. Не розумію. І оці «чого раніше не поїхали, як так не подобається» (як тут люблять писати), теж не розумію. Поки не було війни як такої, то влаштовувало. Почалася війна - не влаштовує. В чому проблема. Це все одно що на роботі - поки платять і норм умови, люди працюють. Як в 5 раз зменшать зп і збільшать робочий час (перестане влаштовувать), людина міняє місце роботи. Аналогічно. Я вже мовчу про цей терор з обілєчуванням на кожному кроці
Teonaa• 02 мая 2023
Ответ дляСкорая помощь
Люди, вы реально думает, что в мае закончится??!
Это война на десятилетия... Посмотрите Портникова, он все это прогнозировал заранее. Ничего не закончится в скором времени
Ну що за дєсятілєтія? На 50? На 99?
Оксана-004e• 02 мая 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
..Так і Зеленський сказав,що на десятиліття. привикайте.
До последнего украинца? Ещё много украинцев осталось
Соната любви• 02 мая 2023
полномасштабная война закончится к выборам в сша.
2024 год это окончание полномасштабной войны.

но на захваченных территориях будут продолжаться вестись боевые действия.
ну и приграничные территории могут периодически подвергаться обстрелам.

насколько я права или ошибаюсь, покажет время.

потом будет интересно сравнить, кто и что писал.
Оксана-004e• 02 мая 2023
Ответ дляСоната любви

Не хочу думать о таком сценарии, но почему то кажется, что захваченные территории уже не вернутся в полном объёме ((
Оксана-004e• 02 мая 2023
Ответ дляЕкатерина27
Война не закончится еще пару лет потому что это никому не выгодно. Никому, кроме обычных украинцев. И то не всех. Не буду писать о ком речь, все и так все понимают. У запада нет цели в нашей скорой победе. Для них главное методичное и постепенное ослабление рашки. Постепенное, чтобы у той крышу на сорвало и не дай Бог ядерку не использовала. С методичным они прекрасно справляются своим оружием и нашими руками. Ну как бы вот и весь прогноз.
Тоже так думаю, всем выгодна эта война, и даже зеленскому
Екатерина27• 02 мая 2023
Ответ дляОксана-004e
Зеленскому человеку, гражданину Украины, шоумену- не выгодна. Зеленскому президенту - очень выгодна.
ludmila905• 02 мая 2023
Ответ дляЕкатерина27
О, знову ви зі своїми прогнозами 🤣🤣🤣Навіть коментувати не хочеться
Екатерина27• 02 мая 2023
Ответ дляludmila905
Так не коментуйте. Вам до секти- мивжеперемогли
Лисий хвост• 02 мая 2023
Нічого не стверджую і не нав’язую. Кидали на карти давно( ні я особисто, а родичка) ще на початку війни: ніяких строків не баче ніхто. Але послідовність була така: садист повинен був померти на початку війни (відтермінування цифрою 2 , а що це не знаю роки чи щось інше), але врятували для чогось. Багато вогню ( мабуть ракети мались на увазі), багато води (боялася що дамбу зірвуть, але скоріш це водопілля що досі триває), допомога з моря ( мабуть про зброю, зерно чи порятунок азовців не знаю), далі якась дуже важлива подія у ворога ( не знаю смерть сатани, зрада чи ще щось) і перемога, довго будуть оформлювати її паперово. Дуже захворіє наш , але вистоїть ( не дуже зрозуміла від чого). Закінчення війни раптове, всі будуть перепитувати, бо не повірять одразу. Сезон теплий, або кінець літа або середина осені. Якого року?не як не взнать.
Я сподіваюсь на жовтень ,не знаю чому. От такі думки. Про «на роки» - не вірю, вже 9.
Я так собі думаю, як тільки ми почуємо в новинах про раптовий та кількісний мор у владі ворогів. Все .. це до перемоги трошки.
Оксана-004e• 02 мая 2023
Ответ дляЕкатерина27
Я уже в бане ах как же не любят правду
Екатерина27• 02 мая 2023
Ответ дляОксана-004e
Я уже в бане ах как же не любят правду
Потому что очень не хочется признавать, что все надежды до одного места
ghefilte_fish• 02 мая 2023
Уже писала не раз - война до августа-сентября 2031. Увы...
Takamaka• 02 мая 2023
Ответ дляHelga_SV
да, і Китай не дасть рашці загнутися, ім це взагалі не цікаво. І це молотілово буде ще хєр зна скільки. Я тільки зхочу побажати всім, причетним до війни, хоч опосередковано, подохнути у важкому пеклі ада. Всім причетним
Підтримую Ваші побажання.
ghefilte_fish• 02 мая 2023
Ответ дляcherry_colibry
Читаю давно девочку здесь на советчице, ей снится и многое сбывается, не все, но 50-60% точно. У неё много положительного на лето и сентябрь. Очень надеюсь. Тарологов смотреть перестала, брехухи. Астрологи, космач тоже разочаровали.
Лето и сентябрь 2048?
Takamaka• 02 мая 2023
Ответ дляHelga_SV
зараз подовжили на 90 діб.
І карантин по ковіду теж
Карантин… в той час як США знімають обмеження по ковіду навіть для туристів.
Оксана-004e• 02 мая 2023
Ответ дляHelga_SV
зараз подовжили на 90 діб.
І карантин по ковіду теж
Карантин? А что, он сейчас еще есть?
Incol• 02 мая 2023
Ответ дляОксана-004e
Карантин? А что, он сейчас еще есть?
Так, продовжили до 30/06/2023, дива якісь, щось же він ’дає’.
Оксана-004e• 02 мая 2023
Ответ дляIncol
Отмыв баба даёт
Оксана-004e• 02 мая 2023
Ответ дляIncol
Отмыв бабла дает
летта• 02 мая 2023
Ответ дляghefilte_fish
а чем обоснован именно этот год?
ghefilte_fish• 02 мая 2023
Ответ длялетта
а чем обоснован именно этот год?
Каббалисты Цфата так считают
mari_klim• 02 мая 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Алакх сказал апрель-май. Май пока не прошел. Уранус говорил июнь. Посмотрим.
Одна я заметила, что у них клички как у порнозвезд?
летта• 02 мая 2023
Ответ дляghefilte_fish
Каббалисты Цфата так считают
ну это если им верить, у них чтото сбывалось вообще? столько теорий разных...
mari_klim• 02 мая 2023
Ответ дляВезучаяя
Можливо і треба бути оптимістами...

Згадую, дурдом що творився через ковід. Здавалося, що це ніколи не закінчиться. Нова реальність. Але все закінчується, і навіть столітні війни теж ...

Відверто скажу, дуже хочу нашу перемогу та закінчення війни. Певно ,і в цю тему зайшла, щоб почерпнути позитивний прогноз. Але враховуючи реалії рашки, розумію що війна ця триватиме ще довго.
Сподіваюся, закінчиться так же миттєво, якщо пішов на спад ковід ...
Чому Вам так здавалося, якщо всі лікарі та експерДи казали, що будь яка епідемія на два роки максимум??? Так було й буде.
ghefilte_fish• 02 мая 2023
Ответ длялетта
У меня сбылось абсолютно всё
Вплоть до месяца
Ольга-f5e3• 02 мая 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Устали ждать ,когда ж уже наши лалут по зубам рашизму и никак ((
А кто давать по зубам то будет? Вон в соседних темах жены уже не знают что придумать лишь бы их мужей не забрали!