Раньше зимой писали что к апрелю все подутихнет.
Вчера астролог сказала что май тяжёлый.
Уранос тоже говорит за 2025 год уже(
Тема для тех кто в теме)
Вчера астролог сказала что май тяжёлый.
Уранос тоже говорит за 2025 год уже(
Тема для тех кто в теме)
SUNSHINE31• 02 мая 2023
Ответ дляОленёнок
Я знаю наверняка, что очень скоро кое-что случится и от этого будет зависеть итог войны.
намекните что... можно в личку
Ответ дляОтчебучкина
Вже писала раніше, що війна до 27, однак не буде гарячою постійно, а такими собі гойдалками. Щодо травню гарячим буде перша половина десь числа до 17, потім відносне затишшя до середини жовтня. Виізд без перешкод лише з 27-28. З середини жовтня буде цікавий період, коли буде поєднання війни та внутрішніх розборок.
А чого не можна виїхати якщоттобі от все одно, в якосу кутку планети будувати життя. Не розумію. І оці «чого раніше не поїхали, як так не подобається» (як тут люблять писати), теж не розумію. Поки не було війни як такої, то влаштовувало. Почалася війна - не влаштовує. В чому проблема. Це все одно що на роботі - поки платять і норм умови, люди працюють. Як в 5 раз зменшать зп і збільшать робочий час (перестане влаштовувать), людина міняє місце роботи. Аналогічно. Я вже мовчу про цей терор з обілєчуванням на кожному кроці
Оксана-004e• 02 мая 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
..Так і Зеленський сказав,що на десятиліття. привикайте.
До последнего украинца? Ещё много украинцев осталось
Соната любви• 02 мая 2023
полномасштабная война закончится к выборам в сша.
2024 год это окончание полномасштабной войны.
но на захваченных территориях будут продолжаться вестись боевые действия.
ну и приграничные территории могут периодически подвергаться обстрелам.
насколько я права или ошибаюсь, покажет время.
потом будет интересно сравнить, кто и что писал.
Оксана-004e• 02 мая 2023
Ответ дляСоната любви
Не хочу думать о таком сценарии, но почему то кажется, что захваченные территории уже не вернутся в полном объёме ((
Оксана-004e• 02 мая 2023
Ответ дляЕкатерина27
Война не закончится еще пару лет потому что это никому не выгодно. Никому, кроме обычных украинцев. И то не всех. Не буду писать о ком речь, все и так все понимают. У запада нет цели в нашей скорой победе. Для них главное методичное и постепенное ослабление рашки. Постепенное, чтобы у той крышу на сорвало и не дай Бог ядерку не использовала. С методичным они прекрасно справляются своим оружием и нашими руками. Ну как бы вот и весь прогноз.
Тоже так думаю, всем выгодна эта война, и даже зеленскому
Екатерина27• 02 мая 2023
Ответ дляОксана-004e
Зеленскому человеку, гражданину Украины, шоумену- не выгодна. Зеленскому президенту - очень выгодна.
ludmila905• 02 мая 2023
Ответ дляЕкатерина27
О, знову ви зі своїми прогнозами 🤣🤣🤣Навіть коментувати не хочеться
Екатерина27• 02 мая 2023
Ответ дляludmila905
Так не коментуйте. Вам до секти- мивжеперемогли
Лисий хвост• 02 мая 2023
Нічого не стверджую і не нав’язую. Кидали на карти давно( ні я особисто, а родичка) ще на початку війни: ніяких строків не баче ніхто. Але послідовність була така: садист повинен був померти на початку війни (відтермінування цифрою 2 , а що це не знаю роки чи щось інше), але врятували для чогось. Багато вогню ( мабуть ракети мались на увазі), багато води (боялася що дамбу зірвуть, але скоріш це водопілля що досі триває), допомога з моря ( мабуть про зброю, зерно чи порятунок азовців не знаю), далі якась дуже важлива подія у ворога ( не знаю смерть сатани, зрада чи ще щось) і перемога, довго будуть оформлювати її паперово. Дуже захворіє наш , але вистоїть ( не дуже зрозуміла від чого). Закінчення війни раптове, всі будуть перепитувати, бо не повірять одразу. Сезон теплий, або кінець літа або середина осені. Якого року?не як не взнать.
Я сподіваюсь на жовтень ,не знаю чому. От такі думки. Про «на роки» - не вірю, вже 9.
Я так собі думаю, як тільки ми почуємо в новинах про раптовий та кількісний мор у владі ворогів. Все .. це до перемоги трошки.
Оксана-004e• 02 мая 2023
Ответ дляЕкатерина27
Я уже в бане
ах как же не любят правду
Екатерина27• 02 мая 2023
Ответ дляОксана-004e
Я уже в бане
ах как же не любят правду
Потому что очень не хочется признавать, что все надежды до одного места
ghefilte_fish• 02 мая 2023
Ответ дляcherry_colibry
Читаю давно девочку здесь на советчице, ей снится и многое сбывается, не все, но 50-60% точно. У неё много положительного на лето и сентябрь. Очень надеюсь. Тарологов смотреть перестала, брехухи. Астрологи, космач тоже разочаровали.
Лето и сентябрь 2048?
Оксана-004e• 02 мая 2023
Ответ дляHelga_SV
зараз подовжили на 90 діб.
І карантин по ковіду теж
Карантин? А что, он сейчас еще есть?
Оксана-004e• 02 мая 2023
Ответ дляIncol
Так, продовжили до 30/06/2023, дива якісь, щось же він ’дає’.
Отмыв баба даёт
Оксана-004e• 02 мая 2023
Ответ дляIncol
Отмыв бабла дает
ghefilte_fish• 02 мая 2023
Ответ длялетта
а чем обоснован именно этот год?
Каббалисты Цфата так считают
Ответ дляВезучаяя
Можливо і треба бути оптимістами...
Згадую, дурдом що творився через ковід. Здавалося, що це ніколи не закінчиться. Нова реальність. Але все закінчується, і навіть столітні війни теж ...
Відверто скажу, дуже хочу нашу перемогу та закінчення війни. Певно ,і в цю тему зайшла, щоб почерпнути позитивний прогноз. Але враховуючи реалії рашки, розумію що війна ця триватиме ще довго.
Сподіваюся, закінчиться так же миттєво, якщо пішов на спад ковід ...
Чому Вам так здавалося, якщо всі лікарі та експерДи казали, що будь яка епідемія на два роки максимум??? Так було й буде.
ghefilte_fish• 02 мая 2023
Ответ длялетта
ну это если им верить, у них чтото сбывалось вообще? столько теорий разных...
У меня сбылось абсолютно всё
Вплоть до месяца
Ольга-f5e3• 02 мая 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Устали ждать ,когда ж уже наши лалут по зубам рашизму и никак ((
А кто давать по зубам то будет? Вон в соседних темах жены уже не знают что придумать лишь бы их мужей не забрали!