Ya tyt• 03 мая 2023

Пісня мого біженства

Моє місто не було окуповане, у нас були вода, їжа, тепло. І ці, с...ка, грьобані ракети. Я з маленькою дитиною виїхала через три тижні ночівель в підвалі сусіднього садка, дітей не було взагалі на вулицях. Друг сім´ї допоміг, знайшов людей, які безкоштовно поселили в своєму готелі у Польщі. У неймовірно красивому місці, гори, ліс. Там не було зв´язку та інтернету. Поляки влаштували вечірку, співали, танцювали. Я не могла заснути через шум та сльози...бо ми, українці, теж би могли відпочивати, а не помирати...
Лише через пару тижнів я почала сприймати оточуючу красу, вмикала дитині музичні канали, і почула цю пісню, подумала, що не можу сприймати музику, насолоджуватися... Це МОЯ пісня МОГО біженства. Ніколи не забуду та не прощу.
Зараз у мене все добре. Скоро рік як ми знову вдома. Але дім тепер є не у всіх.
Вибачте, просто поділилася.

As it was. Harry Styles.
Анжелика1• 03 мая 2023
Вы из Киева? Извините, мне трудно вас понять. Вам выпала отличная возможность пожить бесплатно в хорошем месте с красивой природой, пока дома было неспокойно. Что Вам не так?
Nata-ля• 03 мая 2023
Ответ дляАнжелика1
Хай бог милує від таких ’ возможностей’(((
Як взагалі це можна розглядати в такому ракурсі ...
Анжелика1• 03 мая 2023
Ответ дляNata-ля
Спокойно. Не у каждого вообще была возможность выехать (больные пожилые родственники, например, и т.д.). Нужно ценить то, что есть
Птица-синица• 03 мая 2023
Ну супер, що зараз у Вас все добре. Ми в восторге.
автор Ya tyt • 03 мая 2023
Ответ дляАнжелика1
На що я жаліюся? На те, що повномасштабна війна почалася?
автор Ya tyt • 03 мая 2023
Ответ дляПтица-синица
Не засмучуйтеся.
diana32• 03 мая 2023
Ответ дляАнжелика1
А кто в подвале погиб, не подхвартило, да?
Bad.girl• 03 мая 2023
Ответ дляdiana32
Ага, в них не було вазможностей. Як можна втечу від війни вазможностью називати, і повертається ж язик... Жах.
diana32• 03 мая 2023
Ответ дляBad.girl
Просто есть люди у которых речевой аппарат отсоединён от мозга
чаревна• 03 мая 2023
Херня какая то
МариЧе• 03 мая 2023
Це наші зробили кліп Гаррі Стайлзу? Чи пісню написали? Я не знала. А пісня дуже подобається
автор Ya tyt • 03 мая 2023
Ответ дляМариЧе
Зробили. Відео року.
МариЧе• 03 мая 2023
Ответ дляYa tyt
Зробили. Відео року.
Дякую, подивлюсь. Пісню коли чую в машині наче заворожує
Птица-синица• 03 мая 2023
Ответ дляYa tyt
Не засмучуйтеся.
Да че это я, действительно. Вот ща на съеме в Польше поговорю с мамой, как она ночью от прилета рядом проснулась, соберусь на утра на работу на 5.45 и буду радоваться вашей ностальгии по песням от поляков)
Анжелика1• 03 мая 2023
Ответ дляdiana32
Вы о себе? Какая хамка
автор Ya tyt • 03 мая 2023
Ответ дляПтица-синица
Ви ображені на тих, хто зміг повернутися додому? Я без наїздів питаю. Ви грубо пишете. Вас бісить не якась там ностальгія. На все добре.
Анжелика1• 03 мая 2023
Ответ дляBad.girl
А что вам именно не понятно? В чем ’жах’? Я, например, смогла выехать только на 2 недели, и пришлось возвращаться с ребенком ещё в марте, в ’разгар событий’ из-за лежачей бабушки и тяжело больного дедушки. Кроме меня, смотреть за ними было не кому. Моя мама (их дочка) умерла незадолго до войны. Бабушка болела последние 8 лет. Поэтому я и написала, что возможность выехать была не у всех. А автору повезло, что она попала в хорошие условия, поэтому я не понимаю этого нытья
автор Ya tyt • 03 мая 2023
Ответ дляАнжелика1
Ви дивитеся через свою ситуацію. Де ви бачите ниття? Я вважаю, що мені дуже пощастило, що я та мої рідні саме так пережили цей рік війни. Я ж пишу, що весь сум моєї поїздки був в тому, що моя рідна земля та співгромадяни переживали велике горе.
Я вам бажаю всього найкращого. Мої батьки були в окупації, а я їм і подзвонити не могла
Анжелика1• 03 мая 2023
Ответ дляYa tyt
Извините, может, я Вас неправильно поняла
ТашаНаташа• 04 мая 2023
Ответ дляYa tyt
Людей бесит, что у кого-то в голове все уже закончилось, все добре и в стране войны нет. Лишь ностальгия о грустных временах.
автор Ya tyt • 04 мая 2023
Ответ дляТашаНаташа
Де закінчилося? Оті вибухи за вікном, то салют? Можна було в коридорі не спати?
ТашаНаташа• 04 мая 2023
Ответ дляYa tyt
Ну зараз же в Вас все добре Ви пишете