Околовита• 02 мая 2023

Пігментація і ОК

😭 дуже схильна до пігментації шкіри обличчя. Над губою, ноч, щоки, лоб - скрізь. Як жирафа.
Користуюся спф постійно - 100 і 50. 30 в далекому минулому теж було.
Пів року тому почала приймати Джаз. Пігментація стала настільки видна, що це просто жах. І стає все помітнішою.
Якщо перестати пити, вона щезне чи залишиться вже на завжди? В кого було подібне на ОК?
Маю гроші на будь які процедури, але відгукі різні і боюся, що буде ще гірше.
Така біда 😭
Липка-прилипка• 02 мая 2023
Відміняйте джаз.
У мене не було пігментації ніколи,почала пити Джаз,з нього перейшла на Ярину, пішли пігментно- червоні плями на лобі і внизу живота...
Я відмінила ок ( пила 1,5роки) і через 2 місяці пройшло
Сама купляю квіти• 02 мая 2023
Ой, в мене навкруг рота така зараза вилізла з півроку і без ОК. Я була в дикому переляку, ніколи пігментації в житті не було. Почитала - гормональні порушення.
Почитаю ще вашу тему, що порадять.
Мэри Попкинс• 02 мая 2023
А у меня на лбу появились пигментные пятна, никогда раньше не было, я тоже тему тут создавала. Почитаю ещё Вашу, что посоветуют.
автор Околовита • 02 мая 2023
Я теж чекаю, що дівчата скажуть, може порадять, як вирішили проблему.
Починалося теж з пятна на лобі. Зараз через три роки - все обличчя.
автор Околовита • 02 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Відміняйте джаз.
Допью блістер і припиню ОК. Дякую за позитивну історію, що все стало краще після відміни. Буду надіятися.
Сама купляю квіти• 02 мая 2023
Може, печінка збій дає?
Я здавала біохімію, усе в межах норми.
автор Околовита • 02 мая 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Може, печінка збій дає?
Я здавала біохімію, усе в межах норми.
Коли тільки почали з’являтися, здавала аналізи, було все в нормі. Зараз вже півтора року без аналізів живу. Повернусь додому через місяць і піду знов перевіряти печінкові проби.
Вумна, аж страшно• 02 мая 2023
Они пропадут только осенью, а весной снова появляются
Липка-прилипка• 02 мая 2023
Ответ дляОколовита
Ще як відмінити попийте розторопшу, для печінки, вітамін Е і А для шкіри.
Але це явно ОК дають такій ефект, почитайте там в інструкції побічні реакції -хлоазма,пігментація
автор Околовита • 02 мая 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Якщо це про сонечко, то я проводжу зиму в теплих країнах, де сонце кожен день. На вулиці з СПФ 50 і 100 тільки до 11 і після 17-18.
автор Околовита • 02 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Розтопшу тут не знайду поки що, але або місцеві аюрведичні трав’яні. Дякую за пораду)
Вумна, аж страшно• 02 мая 2023
Ответ дляОколовита
Они не помогают, насколько я заметила, просто солнце летом и зимой это разное солнце
автор Околовита • 02 мая 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Тут воно палить однаково сильно. Шляпа, спф, часовий режим є.
Біток чи ефір?• 02 мая 2023
Я принимаю джаз, пигментация у меня была и раньше, сезонная.
Если бы у вас была пигментация от изменения уровня эстрогенов, то была бы под глазами в основном.
А у вас просто возрастное. Куча моих знакомых с пигментацией и без ок, и у всех вылезла уже за 30.
ХтоЯкщоНеЯ• 02 мая 2023
увы, автор, похоже что навсегда. После Ярины мои милые веснушки превратились в огромные жуткие пятна на все лицо. Вывести их удалось только кремом с Алиэксперсс (даже писала тут отзыв), правда на лазерное удаление я не решилась, потому что цена за все лицо просто космос для меня, а по результатам отзывы ну оооочень противоречивые. Ну и что - несмотря на все крема с СПФ, следующим летом все вернулось, в тех же границах, той же формы и интенсивности, это при том, что на море я уже не была, а выходила только в городе и то немного, на работу-с работы-в магазин.
Біток чи ефір?• 02 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Да вы что, а что скажете куче людей с пигментацией не сидящей на ок. Она у каждой второй.
Вот честно, вы задобали пугальщики гормонами. Все на них списываете.
Пигментация это не красные пятна, что вы описали у себя.
Липка-прилипка• 02 мая 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Ми говоримо конкретно про прийом гормонів.
У кого і без гормонів пігментація,то треба розуміти шо вона стане ще сильнішою.
Вумна, аж страшно• 02 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Вот и я о том же, что способов избавиться много, но на солнце оно всё опять возвращается и после того же лазера, а кремы от солнца из моего опыта не помогают
автор Околовита • 02 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я тут купила теж крем, яки порекомендували від пігментації. Але в мене на нього шкіра пішла бугорками, наче сальні залози забились.
delphoto
автор Околовита • 02 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Який крем вас спас?
Липка-прилипка• 02 мая 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
За 30 старечі зміни ))ага
Ви алкоголіки зі своїми знайомими?
Біток чи ефір?• 02 мая 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
За 30 старечі зміни ))ага
Ви алкоголіки зі своїми знайомими?
Я взагалі не вживаю алкоголь.
А от ваша адекватність під питанням.
Липка-прилипка• 02 мая 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Я взагалі не вживаю алкоголь.
А от ваша адекватність під питанням.
Хлоазма є в побочках джазу?
Давайте по факту, він може її викликати згідно інструкції? Пігментаціїя є побочкою майже в усіх ок, це пусковий механізм до її розвитку і загострення
автор Околовита • 02 мая 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Так, почалася в 35-36 десь, це вірно.
Процес незворотній, єх… від старіння ж нічого ще не придумали 😅
Змиритися або паранджа.
ХтоЯкщоНеЯ• 02 мая 2023
Ответ дляОколовита
да, я когда изучала отзывы, то некоторые писали, что может забить поры, ну вы сами видели какой он консистенции, скорее мазь, а не крем. Все ж индивидуально, у меня, ттт, не было вообще побочки, была довольна как слон. Но как оказалось, проблема в итоге со временем вылезла обратно((( хотя некоторое время я прямо нарадоваться не могла на результат.
автор Околовита • 02 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Це той самий крем, що в мене на фото?
ХтоЯкщоНеЯ• 02 мая 2023
Ответ дляОколовита
Це той самий крем, що в мене на фото?
ваше фото не открывается. вот такой брала, на мне сработал просто отлично, жаль что не навсегда только
ХтоЯкщоНеЯ• 02 мая 2023
Ответ дляОколовита
Це той самий крем, що в мене на фото?
вот. нашла свою темку, может найдете еще что в ней полезное от других советчиц. Там и фото до-после, для меня результат был супер. Создавала ее в сентябре, крем мазала с середины августа (знаю, что летом нельзя, но крем приехал в июле и стоял-дразнил, руки чесались попробовать - сил не было). А в следующем году с мая все вернулось.
Но хотя, оценивая сейчас фото из моей темы - все же скажу, что меньше проявления. Но с того времени я не была на море, может поэтому не так сильно и пигментация вылезла.

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2992444
автор Околовита • 02 мая 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Аптечний
ХтоЯкщоНеЯ• 02 мая 2023
Ответ дляОколовита
Аптечний
нет, таким не пользовалась, не знаю. Хотя по составу должен что-то отбеливать, когда у меня были просто веснушки - мне гидрохинон помогал их осветлить, но не убрать