дамаАмстердама• 02 мая 2023

Выезд мужчины с тещей 2 группы

Вопрос к тем, кто так выезжал после последних нововведений. Нужен ли документ подтверждающий уход или совместное проживание? Только прошу по делу, вопрос морали не обсуждаю
Пьяная вишня• 02 мая 2023
Дівчата, а з чого починати оформлення групи? Телефонувала до сімейного лікаря, та сказала що особам які досягли пенсійного віку взагалі не оформлюють інвалідність, що я вважаю повною нісенітніцею. То питання до тих хто знає, до кого спочатку звертатись, крім сімейного?

Мой завтрак• 02 мая 2023
Ответ длядамаАмстердама
Точно? Потому чтоб все оформить нужна справка мсек, а она сгорела вместе с домом(((
Удостоверение инвалида есть? Не нужна справка мсек,если есть удостоверение.
Садоводница• 02 мая 2023
Ответ дляПьяная вишня
Оформляють звісно. Як мінімум це пільги та доплата до пенсіі. То вона не хоче займатися бо всі ж думають це щоб виїхати.
Мой завтрак• 02 мая 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Догляд якраз не планували оформляти, бо чоловік працює, зі свекрухою доглядальниця професійна і це дорого.
Але у свекрухи такий характер, що оформити інвалідність буде важко, вона не любить лікарів і може просто відмовитися їхати, будуть дарма втрачені гроші.
Оформити інвалідність - це купа часу і грошей в тому числі і на перевезення, одна поїздка приблизно 1000-1500 грн.
Тому глибоко не дізнавалися.
Буде, як буде.
Я имела в виду,что если есть инвалидность, то не важно кто из родственников есть у свекрухи,хоть пятеро дочерей. Сын имеет право на отсрочку в связи с инвалидностью
Мой завтрак• 02 мая 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Не нужна прописка для выезда. Для выезда нужно быть зарегистрированным по одному адресу. (Прописка/впо/ справка из жэка).
Правильно. Регистрация/прописка одно и тоже
Мой завтрак• 02 мая 2023
Ответ дляМоже ще третю?
А кто выпустит без справки?
Справка не нужна
Мой завтрак• 02 мая 2023
Ответ дляПьяная вишня
Конечно это бред) если семейный игнорит нужно идти выше. Кто там у них слудующий заведующий отделением? Туда и идете с вопросами. Покажите,что вы настроены серьезно и вы не лошара,которому можно поездить по ушам. Если будут дальше бред нести,мягко сказать,что вы все равно хотите получить то что положено поэтому пойдете выше,если что

автор дамаАмстердама • 02 мая 2023
Ответ дляМой завтрак
Есть пенсионное, но муж консультировался с адвокатом и тот сказал, что с регистрацией по одному адресу ВПО могут не пропустить, начнут нервы трепать, что будем кататься не раз и лучше оформить акт об уходе, а там нужна справка МСЕК
Пьяная вишня• 02 мая 2023
Ответ дляМой завтрак
так і буду робить, дякую
Мой завтрак• 02 мая 2023
Ответ длядамаАмстердама
Извините у вас тупой адвокат, где вы его откопали? Пенсионное, справка о регистрации, больше ничего не надо. Уход оформляется для родственников или посторонних,которые хотят тоже выехать с инвалидом, вот там нужен уход. Жена/мать/отец/дети/свекр/свекровь это все родственники которые не требуют оформления ухода. Не понимаю почему неко орые транслируют бред.
Мой завтрак• 02 мая 2023
Автор,ну и документы конечно подтверждающие родство). Свидетельство о браке и ваши документы с записью, что теща это ваша мама не забыть)
автор дамаАмстердама • 02 мая 2023
Ответ дляМой завтрак
Ну этот адвокат типа для подстраховки сказал взять акт об уходе, чтоб точно не завернули
Мой завтрак• 02 мая 2023
Ответ длядамаАмстердама
Ну если заняться нечем и охота фигней пострадать с острыми ощущениями,то вперед. )
Звездолётчица• 02 мая 2023
Ответ дляМой завтрак
шановна, можна запитання? у мене 2 гр,(живу з чоловіком). Син приписаний в гуртожитку, де навчавсь. Син має право на відстрочку в зв’язку з моєю інвалідністю??
Мой завтрак• 02 мая 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Конечно. Оба имеют право и муж и сын.
автор дамаАмстердама • 02 мая 2023
Ответ дляМой завтрак
Ну я незнаю, адвокат говорит, что у него есть статистика
Миззери• 02 мая 2023
Ответ дляИз Кукуева я
А почему муж вывозит вашу маму, а не вы? Теща это билет для зятя?)))
Ну это ж очевидно
Миззери• 02 мая 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Забавно просто. Теща средство передвижения)
И тот редкий случай когда муж рад что жена не сирота
Туся муся• 02 мая 2023
Ответ длядамаАмстердама
Автор, читайте постанову, там чётко написано, какие документы нужны в вашем случае

Туся муся• 02 мая 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Так, звісно
Туся муся• 02 мая 2023
Ответ длядамаАмстердама
Ну, ему нужно что - то есть
Туся муся• 02 мая 2023
И ссылка на постанову https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-п#Text
ЛисаЛилу• 02 мая 2023
Ответ дляЗвездолётчица
а прописка не с Вами? тогда нет.
Мой завтрак• 02 мая 2023
Ответ длядамаАмстердама
Статистика нарушения закона? Потому как в законе ничего об уходе не написано
Тро Нью-Йорку• 02 мая 2023
Ответ длямаринабаранова
Отож і погано - що інвалідність не оформлена. Чого ви ждете - просто не розумію, адже це - пожиттєво. Так - це морока, але треба робити, щоб був документ
Я цим займатися не буду, мені чітко показали, де моє місце. Мене свекруха не слухає зовсім.
Чоловікові треба брати відпустку. Це тижні на три мінімум.
Плюс гроші, щоб свекруху возити.
І мінус те, що навіть якщо з нею домовитися завтра їхати до лікаря і вона ніби погодиться, то завтра за 10 хвилин до виїзду може сказати, що нікуди не поїде. Це тоді й відпустка зайве втрачена, і гроші за транспорт теж (беруть передплату, це не таксі, а спецтранспорт, куди стає візочок + двоє мужиків, які носитимуть).
Вона й так моєму чоловікові крові попила.
Вона не хоче, він не хоче, донька за кордоном і її теж вже не слухає (раніше слухала хоча б доньку). У чоловіка гіпертонія, я не буду на нього тиснути, він і так ледве витягує.
Якби свекруха цирк з того не робила, то, ясно, що вже давно почали б процес.
Тро Нью-Йорку• 02 мая 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Тоді зрозуміла. Якщо в вашої свекрухи все дійсно зі всіма довідками, з історією хвороби, то проблем не буде при оформлені, якщо її випадок тягне ра 2гу групу, наприклад. До свекра навіть всі лікарі самі приходили до одного кабінету, бо він не може пересуватись майже. Навіть на комісії мсек його оглянули і дозволили довідку вже почекати в іншому місці і забирав її не він. Якщо людина не просто групу хоче, то лікарі йдуть на поступки і відносяться з розумінням. Принаймні так було в нашому випадку в Харкові.
Я не знаю, що у неї з документами. Вона могла і викинути назло.
Минулого року тричі лежала у лікарні. Був перелом, потім переливання крові, потім вже операція, коли стому поставили. Ще вона не чує майже, проблеми з серцем і суглобами.
Але не любить до лікарів звертатися, поважає лише лікарів Швидкої. Такий бзик.
Тро Нью-Йорку• 02 мая 2023
Ответ дляГладиолус
Нет, если ничего не поменялось, то по закону не имеют права! Будет повестка, пусть отстаивает свои права. Лучше с юристом. Да, это головняк, но что поделать
Спочатку треба оформити інвалідність. А я вже писала, що сама свекруха може чинити опір.
Їй не жалко сина.
Такий характер. :(
Може ще третю?• 02 мая 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Різні є.. родич хотів піку над мамою зробити, ак та назло йому комісії сказала, що він там не живе і опіку йому не дали, а доглядати її крім нього нема кому ))
Гладиолус• 02 мая 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Їй не жалко сина.
Такий характер. :(
Кошмар, конечно. Я тоже бегаю по больницам, пытаюсь насобирать диагнозы для инвалидности. Я молодая, сложновато с этим. На молодых обычно посмотрели, что та какие годы, здорова. Надеюсь, что получится оформить 3
Тро Нью-Йорку• 02 мая 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Ну, наша в адекваті і не брехатиме.
Але банально відмовитися їхати до лікаря в останню хвилину може аж бігом.
До війни її донька записувала до кардіолога (тоді вони жили разом), викликала таксі, а свекруха передумала.