Буду вдячна за поради, бо час обновити арсенал) Любить м´ячі, повзати за іграшками які рухаються, всякі іграшки що видають звуки. Є ігровий столик, тому варіант натискати на кнопку щоб була музика і вогники вже є.
Пінцетний захват є, але бере вона ним лише їжу і сміття на підлозі. Тому не знаю чи є сенс купувати іграшки типу коробочка з серветками, морква на грядці.
Поки що замовила на Алі танцюючий кактус)
Може бізіборд якийсь?
Дякую
Може бізіборд якийсь?
Дякую
Ежик от технок, это дёшево и залипательно. Музыкальные игрушки hola. Мультибокс холовский новый сенсорный домик, там где полотенце вытягивается и холодильник открывается. Качество киддиленда, неубиваемое, но цена намного приятнее. Моторичные шары с бусинами. Шнуровки крупные. Магнитные кубики Как только ребенок пошёл, ему нужна каталка на палке и коляска для куклы. Девочкам розовую коляску, мальчику зелёную.
Гляньте сайт виробника Технок. Моїй дитині до вподоби їхні машинки, набори великих фігур (кубики-конуси-циліндри), сортери.
М´ячики.
Іграшки з кнопками, щоб щось грало і світилося - їх багато не буває))))
Самоскид)
Іграшку типу моркви на грядці не треба - дайте справжню коробку зі справжніми серветками)
Дзвоники, маракаси, шейкери, рейнстік.
Книжки )
М´ячики.
Самоскид)
Дзвоники, маракаси, шейкери, рейнстік.
Книжки )