Гуру троллинга• 02 мая 2023

Ви би продовжили спілкування з хлопцем, який має проблеми з психікою?

Дуже сподобалось спілкування. Зустрічались декілька разів.
Пішли в ресторан. Я погодилась випити вина, він відмовився. На запитання чому відповів, що п’є антидепресанти і вони з алкоголем не сумісні. Розповів, що як розпочалась війна не міг себе «зібрати до купи», була повна апатія. І цей стан було важко вирішити. Консультації з психологами не допомогли протягом року, пішов до психіатра. Той виписав антидепресанти. Діагноз щось формату депресивний розлад.
Яичница с беконом• 02 мая 2023
Мы все немного депрессивны, почему нет.. такое состояние не вечно. Войну выдержать крайне сложно.

from Ukraine• 02 мая 2023
Ну нічого такого якщо він не обманюює
автор Гуру троллинга • 02 мая 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Просто для мене дивно, що він цілий рік ходив по психологам і це не вирішилось. У мене теж буває поганий настрій, але це питання днів, а не такого терміну.
Чемодан-Вокзал-Майами• 02 мая 2023
с таким диагнозом да, а все что тяжелее - нет
БершкомангоЗар• 02 мая 2023
То це нормально. Депресія це така ж хвороба як цукровий діабет, наприклад.
автор Гуру троллинга • 02 мая 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Так раптом в нього ті депресії будуть все життя, як тільки будуть з’являтись проблеми? Якщо він від них рік позбутись не міг звичайним способом без таблеток.
Яичница с беконом• 02 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Психологи не могут решить подобную проблему, тут уже медикаменты нужны. Что он собственно и сделал.
Белая и пушистая• 02 мая 2023
Сейчас у каждого второго такой диагноз имеется. Наблюдайте
БершкомангоЗар• 02 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Поганий настрій і депресія це несумісні речі.

Чемодан-Вокзал-Майами• 02 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
избавиться от депрессии без таблеток невозможно
постою_послушаю• 02 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
’У мене теж буває поганий настрій ’.. Скажите это своему новому знакомому и он сам не захочет иметь с вами дела
Йосип_молодий• 02 мая 2023
Общалась бы🤷🏻‍♀️
БершкомангоЗар• 02 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Звідки ті упередження про депресію?
Куплю орехи• 02 мая 2023
Нет, зачем изначально проблемный типок
Моль Моллівна• 02 мая 2023
Вважаю його молодцем, що займається цією проблемою. Депресія - це не паганий настрій. Немає з чим зрівняти вам. Але багато кому ліки допомагають.
Я б зустрічалася
автор Гуру троллинга • 02 мая 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Можливо. Почитайте протоколи. Я прочитала протоколи. Не обов’язково за допомогою таблеток позбуватись. Немедикаментозні засоби, то першочергові.
Та не реву я• 02 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
А как это могло решиться, если война не закончилась?
Парень боится не войны, а повестки и умереть под Бахмутом)
У меня друг точно такой же, айтишник, но психика поехала из-за повесток, курит травку часто, пьет кратом, помогает))
ЗавЛабСнаб• 02 мая 2023
По крайней мере он честный. Если не давил на жалость) Я бы сильно подумала, продолжать ли с ним отношения. Но я сама лечилась от депрессии и по тонкому краю хожу в этом смысле. В моем случае просто Боливпр двоих не вынесет.
БершкомангоЗар• 02 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Ой, краще на зустрічайтесь з ним. Ви така дивна, йому краще буде без ваших тараканів.

Куплю орехи• 02 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Немедикаментозные это какие? Уговоры? Депрессия это все ж болезнь и лечится препаратами
автор Гуру троллинга • 02 мая 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Сказала, що мене ця ситуація напрягає і я не знаю як до всього ставитись. Він і сам сказав, що його через його проблеми кинула минула дівчина на початку війни. Бо коли їй потрібна була допомога і підтримка, то він не міг нічого зробити і далі квартири не виходив, не думав про безпеку.
Та не реву я• 02 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Он Вам не нравится совсем, если с этой стороны смотрите, он для Вас псих)
автор Гуру троллинга • 02 мая 2023
Ответ дляТа не реву я
Він не боїться повістки. Вона вже була.
Каже, що просто не бачить сенсу як розвиватись, як будувати якесь майбутнє при цих обставинах.
Потішаюся• 02 мая 2023
Спілкуватись би спілкувалась, але заміж ні
Цідило правди• 02 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Бо у вас нема ніякого розладу. Така сама нога, але не болить. Я і до війни на АД була, після початку - на двох. Нормальна адекватна людина. Та і без них адекватна, лише невивожук.
У хлопця депресивний розлад, а не шизофренія
автор Гуру троллинга • 02 мая 2023
Ответ дляКуплю орехи
Це ваша думка. На лікування всього існують протоколи. Копіювати протокол сенсу не бачу.
автор Гуру троллинга • 02 мая 2023
Ответ дляТа не реву я
Я дивлюсь зі всіх сторін. Бо відносини то не лише бабочки, але й розділити проблеми людини.
ВерСаСе• 02 мая 2023
Ну, у него же не шизофрения.
Я тоже пила после ковида как раз первые полгода войны. Трясло, не спала, началась ночная одышка. Никакие валерьянки не помогали.
Швендяю містами• 02 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
А коли у мужика з головою негаразд, але він до психологів не ходить, то норм?
Швендяю містами• 02 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Ви реально не розумієте різницю між поганим настроєм і депресією?