ЛижТолько• 03 мая 2023
Що можна придумати з трубами (ремонт)?
Це балкон, зліва вікно, справа холодильник. Хочу тут письмовий стіл, але що робити з трубами? Звичайно, можна замовити меблі і нам їх сховають але шукаємо більш бюджетний варіант. Бачила в Jysk гарні столи готові але ці труби..
Часто зустрічаю теми, де жінки самі щось переробляють, придумують, може щось порадите в цьому випадку)
Бронетапці• 03 мая 2023
Або врізати в задню стінку шафи, або робити фальшпанель. Наприклад зробити з дсп на ширину труб і закрити дверкою на пуші. Вам всерівно потрібен доступ до лічильника. Або поставити/ зробити полицю з квітами. Або пальмою закрити
ЛижТолько
• 03 мая 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Покрасить в цвет. Закрыть мебелью. Другое врядли придумаете.
Наверное так и сделаем
ЛижТолько
• 03 мая 2023
Ответ дляБронетапці
Труби мабуть все ж буду фарбувати, а лічильник щось буду думать, може якісь шкафчики, полиці..
АяВсёЗнаю• 03 мая 2023
Ответ дляЛижТолько
Наверное так и сделаем
Почитайте статью для общего развития, чтоб быть уверенными в решении
ЛижТолько
• 03 мая 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Спасибо!
Та не реву я• 03 мая 2023
Ответ дляЛижТолько
закройте стеновыми панелями, вам же 10-20 см стены погоды не сделают, а выглядеть будет аккуратней.
Эти трубы всегда портят внешний вид, а там еще и счетчик)
ЛижТолько
• 03 мая 2023
Ответ дляТа не реву я
Посмотрела в интернете про стеновые панели, как вариант. Не знала про такое, спасибо!
12 галюцинаций• 03 мая 2023
трубы покрасить в цвет стен.
Если не хотите подвесные шкафы, то счетчик я бы спрятала в небольшой шкафчик по размеру. Есть вот такие желтые, для газа, просто перекрасить в светлый цвет, либо поискать по размеру посимпатичнее, по декоративнее...Есть вот такого плана для роутера, может есть и бОльшие размеры, ну смысл вы поняли
А на свободную стену - полочки небольшие для цветов или прочих предметов...
ЛижТолько
• 03 мая 2023
Ответ для12 галюцинаций
трубы покрасить в цвет стен.
Да, спасибо, уже что-то вырисовывается в голове) трубу буду красить скорей всего, а под счётчик буду шкафчик подбирать
Мания-Величия• 03 мая 2023
Полички зверху і знизу, посеред шухляда. Із дар це не дорого. Трубу пофарбувати буде як декоративний елемент, та тримач для книг
ЛижТолько
• 03 мая 2023
Ответ дляМания-Величия
Фото забула
Дякую, так щось подібне вже собі уявляю)