Ще з цiкавого Якщо відмінив впо через дію,то чому досі заява в обробці висить,що це означає +5 Як зрозуміти коли прийде ВПО +12 Як ви оформляли компенсацію за пошкоджене майно від обстрілів, з чого починати? +28 Якщо 25 років працювала неофіційно: чи можна розраховувати на пенсію +27 Нацгвардия, СБУ, ГУР ,МО получат дополнительное финансирование +12 Поновлення виплати дітям ВПО. Відомий стан заяви? +13 Хто подавав за новим законом на допомогу ВПО на дітей +16 Перевод 100 тыс $ +54 Виплати для Мобілізованих +17 Виплати за кордоном для біженців з України +163
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Горить Києво-Печерська Лавра...13+36213 Боже, люди, Киев, у меня сейчас сердце станет.. Людоньки, как это пережить12+31312 Мы из Киева …8+2248 Вопрос для бедных5+1505 Скандал з Ольгою Мартиновською4+1014 Даже если Вам немного за 304+924 Ещё кто-то думает покупать квартиру в Киеве?4+914 ещё
Сейчас читают! Скоро чоловік у відпустку якщо погодять, а я не хочу+721 Лавра, Видели уже это заявление??3+613 Мы из Киева …8+518 Купила кофе зерновой в атб, советую! Цена+401 Сегодня +361 Она что, опять беременна?+361 Вас не тригерить таке?+341