язззззь!!!• 03 мая 2023

Ситуация с мужем и с нашими детьми от предыдущих браков

У меня есть дочь от предыдущего брака (18 лет) и у него есть дочка от предыдущего брака (15 лет)
Мы живем вместе в моей трешке. Общих детей у нас нет. Отношения в семье у всех хорошие.
Своего жилья у мужа нет + он вдовец.
Я много лет копила деньги на покупку маленькой квартиры своей дочери к моменту когда она поступит в университет. В прошлом году она поступила, в этом хочу купить пусть и небольшое но свое жилье. (Сразу скажу - не отговаривать, решение окончательно принятое).
С мужем эту тему особо не поднимали. Вчера поговорили и в ответ слышу « Нафига покупать Еве если Оле не можем и не планируем брать ничего? Ей и так в будущем эта трешка будет, а мы здесь никто».
Я сказала что приняла решение, муж косо смотрит теперь и возмущенно «вздыхает» и я чувствую этот напряг.
Возможно я чего то не понимаю, но в чем конкретно я не права? Рассудите
Айпишница• 03 мая 2023
Ответ дляКолгоспниця
Треба, щоб був заповіт на доньку.
До .опи той заповіт у ситуації автора.
Це я вам як юрист пишу.

Айпишница• 03 мая 2023
Ответ длямегамоСГ
При нормальному раскладе, Вы вместе должны думать, где будут жить ваши дети.
Но повторюсь, у вас семья не получилась.
Точно. На цьому можна ставити крапку у подружньому житті.
Чорт і Шо• 03 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
Трешка в которой мы живем - досталась мне от моих покойных родителей. Соответственно в будущем по наследству это будет только моей дочке. Я думала, что это само собой разумеется, но его фраза как то меня смутила)
Если Вы расписаны и вдруг умрёте раньше, то квартира будет напополам Вашей дочери и ему
автор язззззь!!! • 03 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
так хай би жила 20-25 років, чого розвалила шлюб перший? чого не знайшла олігарха тоді? щоб дорікати квартирою?
Ні разу не дорікла їх. Так, тут я написала це. Але ніколи і слова не сказала їм щодо житла. Тільки питала чоловіка чи планує хоча б однушку купляти про всяк випадок.
размахер• 03 мая 2023
Ответ дляBejza
Я так поняла, что автора давно собирала, до замужества
Тут нужно понимать, если автор всю сумму собрала до совместного проживания, это одно, если только часть, а вторую часть собирала после того как начали жить вместе это другое. Если же автор все таки собрала всю сумму до совместного проживания, то нужно разделять бюджеты с мужем, скидываться одинаковыми суммами, а то что останется пусть муж откладывает на квартиру своей дочери
Кубик Рубика• 03 мая 2023
Ответ дляразмахер
Я так зрозуміла, що у них і так окремий бюджет
автор язззззь!!! • 03 мая 2023
Ответ дляАйпишница
Я не про дочку.
Вона ще нічого свого не заробила.
А яка різниця заробила чи ні? По факту - є моє. І неважливо чи від батьків чи від баби. В донці заробила сама. Чоловіка ні копійки там немає. Я допомагаю ЙОГО ж донці більше ніж він.
Я знаю, що пишу грубо, але факт є фактом.
ПростоБелка• 03 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
вы расписаны? если да он может быть вашим наследником
размахер• 03 мая 2023
Ответ дляКубик Рубика
Вот если отдельный, то пусть муж за оставшиеся собирает на квартиру

Дама с собачкой• 03 мая 2023
Ответ дляЧорт і Шо
війна, купа смертей, розбомбленого житла, горя, сліз, інвалідів, зруйнованих міст і все одно трясуться за ту коробку аби побільше відгребти, чи не пофіг кому та халупа після смерті дістанеться, і в родині не можуть домовитися, гірше ворогів, чужі люди - не сім´я, чоловіку і так з донькою горе, бо вдівець, то краще в кімнатку в гуртожитку би знімав, може б і зібрав без автора на житло.....
Альдебаран• 03 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
Поэтому я должна вместо него думать где будет жить его дочь? И в чем то ограничивать свою?
Ви вірно все робите для себе і своєї дитини.. Але мені б було цікаво подивитись ,як би ви відреагували не те, що він за вашою спиною никає гроші на житло своєї дитини.
Helenny• 03 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
Мого власного прибутку орієнтовно 30 тисяч +10 тисяч пасивного. Загалом 40. Він заробляє +-20-25 в місяць.
Автор, добийте нас. Скажіть, що Ви ще й на всіх готуєте і більш за всіх прибираєте.
По темі—- квартиру доньці в будь якому випадку купуйте і не звертайте ні на кого уваги..
Чоловік і так круто улаштувався— живе на усьому готовому, а не гроші за зйом з донькою платить.
Ви також про майбутнє подумайте. Не дай Боже з Вами щось трапиться, то Ваша рідна донька ще й з вітчимом нерухомим майном ділитися буде. Тут ваша трьошка та бабусина квартира ще й чоловіку на 50% дістанеться. Все по закону.
Дама с собачкой• 03 мая 2023
Ответ дляАльдебаран
а це інше...
Кубик Рубика• 03 мая 2023
Ответ дляАльдебаран
Тобто жінка повинна більше вкладатись у сімейний бюджет?
автор язззззь!!! • 03 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
А що заважає йому зібрати зараз? Якби винаймав кімнатку то прийшлось би платити. Але він живе в чудовій 3 кімнатній квартирі. Що заважає збирати зараз? Я навіть його донці оплачую гуртки, купуємо одяг. Я віддаю значно більше. Хоча так і не мало б бути.
Дама с собачкой• 03 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
так спитайте у нього? може і відкладає на ничку, з вас приклад бере
автор язззззь!!! • 03 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
Якщо так, то чого пред‘являти претензії до мене що я своїй донці купую житло….
Дама с собачкой• 03 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
якщо вас так бісить цей чоловік, його дитина, що живуть вони у вас, то чому ви виходили заміж за нього? чому терпите це все? чому не знайшли бездітного з шикарним будинком і з величезною зп, щоб вас з донькою до себе взяв і забезпечував? вперед на пошуки
автор язззззь!!! • 03 мая 2023
Ответ дляHelenny
Схоже,все ж таки доб‘ю…

Дама с собачкой• 03 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
може, тому що на вас витрачає?
Дама с собачкой• 03 мая 2023
а де крики про розлучення?
Альдебаран• 03 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
Тоді нащо він вам ? І в разі вашої смерті ,частина вашого майна перейде у його власність. Воно вам треба ?
woman Warrior• 03 мая 2023
а причем тут Оля вообще.
Оля идет лесом, вігуливает папа.
Дама с собачкой• 03 мая 2023
Ответ дляАльдебаран
щоб принижувати його кожен день і корчити з себе благородну
автор язззззь!!! • 03 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
Мене не потрібно забезпечувати. Я це роблю сама. А потрібен мені був порядний добрий чоловік. До чого ви тут про багатіїв пишете? Мені не потрібен такий. І щоб «до себе взяв» мені теж не треба. Для чого це вигадувати?

Проблема у претензіій чоловіка до мене. Якби не ця сварка щодо моїх коштів і житла моїй дитині, я б була з ним і далі. Але ця ситуація заставила задуматись.
автор язззззь!!! • 03 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
може, тому що на вас витрачає?
Ви читали тему? Почитайте.
Чорт і Шо• 03 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
При чем тут война к недвижимости автора? Горе, смерть, инвалиды и войны в мире всегда были - только Вы почему-то не ныли, что в Сирии или Афганистане война. Да, и, кстати, у меня тоже осталась квартира на оккупированной территории и в оккупации я 2 месяца прожила.

Если Ваш ребенок останется без наследства после Вашей смерти - Вам будет норм?

Не собрал бы он ни на что, у него зарплата меньше, чем у жены, есть своя дочь и автор ещё оплачивает кружки его дочери и продукты его матери.
Helenny• 03 мая 2023
Ответ дляразмахер
А Ви читали, що у автора на 15-20 тисяч дохід більший і саме цю різницю вона відкладала?
автор язззззь!!! • 03 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
може, тому що на вас витрачає?
Тобто мені почати його повністю забезпечувати щоб він відклав?
Я забезпечую житлом, забезпечую його доньку, допомагаю його мамі, вкладаю в продукти і інше. Куди ще більше?
Альдебаран• 03 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
Бо ви його опередили ,купуєте перша. А взагалі, для чого ви йому сказали про це, тихенько купили б квартиру на ім´я своєї дочки і проблем не мали б.