язззззь!!!• 03 мая 2023
Ситуация с мужем и с нашими детьми от предыдущих браков
У меня есть дочь от предыдущего брака (18 лет) и у него есть дочка от предыдущего брака (15 лет)
Мы живем вместе в моей трешке. Общих детей у нас нет. Отношения в семье у всех хорошие.
Своего жилья у мужа нет + он вдовец.
Я много лет копила деньги на покупку маленькой квартиры своей дочери к моменту когда она поступит в университет. В прошлом году она поступила, в этом хочу купить пусть и небольшое но свое жилье. (Сразу скажу - не отговаривать, решение окончательно принятое).
С мужем эту тему особо не поднимали. Вчера поговорили и в ответ слышу « Нафига покупать Еве если Оле не можем и не планируем брать ничего? Ей и так в будущем эта трешка будет, а мы здесь никто».
Я сказала что приняла решение, муж косо смотрит теперь и возмущенно «вздыхает» и я чувствую этот напряг.
Возможно я чего то не понимаю, но в чем конкретно я не права? Рассудите
Своего жилья у мужа нет + он вдовец.
Ответ дляязззззь!!!
Трешка в которой мы живем - досталась мне от моих покойных родителей. Соответственно в будущем по наследству это будет только моей дочке. Я думала, что это само собой разумеется, но его фраза как то меня смутила)
Понятно, что єтот вопрос его волнует, вы должны обсудить, что он хочет для младшей дочери. Может найдется какой-то компромисс - типо счет на ее имя с отчислением определенной суммы из его доходов и т.д.
ЧукИГеки• 03 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
А що заважає йому зібрати зараз? Якби винаймав кімнатку то прийшлось би платити. Але він живе в чудовій 3 кімнатній квартирі. Що заважає збирати зараз? Я навіть його донці оплачую гуртки, купуємо одяг. Я віддаю значно більше. Хоча так і не мало б бути.
Чоловік розслабився. Розуміє, що поки ви разом живете йому житло не потрібне. Бо і так все комфортно. У випадку якщо він стане вдівцем теж ок, його 50%квартири (байдуже на ваш заповіт).
Будете купувати квартиру на доньку, теж подумайте добре. Їй теж може трапитися такий розумний чоловік як і ваш. На себе вам теж нічого оформлювати не можна з цим шлюбом. Пишу і розумію який непотрібний 6оллвняк повторні шлюби для жінки, яка не гола і не боса
Галябалована• 03 мая 2023
Ответ дляПутающаяся
Это не ей надо доказывать) А ему, что он заработал все в браке.
В браке делится все пополам.
язззззь!!!
• 03 мая 2023
Ответ дляЧукИГеки
Згодна з вами. Здається тепер що єдиний варіант для спокою і збереження нервів з питання спадщини - офіційне розірвання шлюбу. Але і тут підводні камні - повний розвал стосунків.
Путающаяся• 03 мая 2023
Ответ дляГалябалована
В браке делится все пополам.
Ну, да. Но не то, что заработано до брака)
Дама с собачкой• 03 мая 2023
Ответ дляЧорт і Шо
При чем тут война к недвижимости автора? Горе, смерть, инвалиды и войны в мире всегда были - только Вы почему-то не ныли, что в Сирии или Афганистане война. Да, и, кстати, у меня тоже осталась квартира на оккупированной территории и в оккупации я 2 месяца прожила.
Если Ваш ребенок останется без наследства после Вашей смерти - Вам будет норм?
Не собрал бы он ни на что, у него зарплата меньше, чем у жены, есть своя дочь и автор ещё оплачивает кружки его дочери и продукты его матери.
то хай подає на розлучення і виганає його і шукає прИнця
треба послухати версію чоловіка, дізнаєтесь багато цікавого
тема ремонтів,авто,відпочинку не розкрита
Галябалована• 03 мая 2023
Ответ дляПутающаяся
Я так понимаю что до брака особо там не было денег
Я не чарівниця вам• 03 мая 2023
Ответ дляТень льва
вот еще одно доказательствол ,что так говорят одни нищеброды. вопрос- почему ваш муж знает о ваших деньгах,которые вы собрали до? я замужем 6 лет и мой муж не знает о суммах ни до него ни после. зачем женщины распускают язык и рассказывают нищебродным мужикам сколько у них собранных денег до него или во время?? не доганяю.
Язык - враг мой.
Какая вы умничка ! Я тоже такого мнения , всегда ною ,что денег не хватает ! Собирала и до него и с ним ,но он не знает ! Если какая-то покупка ,говорю ,что заняла у коллеги такую- то сумму ,надо отдать 😆😂
Чорт і Шо• 03 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
Зарплата была озвучена, дальше сами можете посчитать.
язззззь!!!
• 03 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
ПрИнць для чого?:) Авто немає. Ремонт до шлюбу зроблено. На відпочинок їздимо у Карпати.
Задавайте ще питання.
Дама с собачкой• 03 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
і самотня старість зі сльозами у подушку у своїх халупі
Ответ дляязззззь!!!
Мене не потрібно забезпечувати. Я це роблю сама. А потрібен мені був порядний добрий чоловік. До чого ви тут про багатіїв пишете? Мені не потрібен такий. І щоб «до себе взяв» мені теж не треба. Для чого це вигадувати?
Проблема у претензіій чоловіка до мене. Якби не ця сварка щодо моїх коштів і житла моїй дитині, я б була з ним і далі. Але ця ситуація заставила задуматись.
Автор, Ви молодець, що самостійно назбирали на квартиру доньці.
Але звертайте увагу на «дзвіночки». Чоловік ніякого відношення до Ваших квартир не має. Проконсультуйтеся з юристами, щоб житло в майбутньому було доньці, бо ми не вічні.
Чоловік, взагалі, крутезно влаштувався. За аренду не платить, готову їжу та обслуговування отримує.
язззззь!!!
• 03 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
А чого сльози лити?
язззззь!!!
• 03 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
від щастя
Щастя не залежить від чоловіка. Шкода, якщо у вас не так.
woman Warrior• 03 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
війна, купа смертей, розбомбленого житла, горя, сліз, інвалідів, зруйнованих міст і все одно трясуться за ту коробку аби побільше відгребти, чи не пофіг кому та халупа після смерті дістанеться, і в родині не можуть домовитися, гірше ворогів, чужі люди - не сім´я, чоловіку і так з донькою горе, бо вдівець, то краще в кімнатку в гуртожитку би знімав, може б і зібрав без автора на житло.....
Очень удобно договариваться за чужой счет , не име никаких ни моральніх , ни финансовіх прав на предмет договора.
И что, что вдовец?
на основании єтого автора должна свое заработанное отдать чужому, по факту ей человеку-дочери от первого брака?
И не трясутся за коробку, а думают об будушем.
А оно будет, невзирая на ваши ’все пропало’.
И что, что вдовец?
Дама с собачкой• 03 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
смішно це чути від вас
язззззь!!!
• 03 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
смішно це чути від вас
Обгрунтуйте. Що саме смішно?
Дама с собачкой• 03 мая 2023
Ответ дляwoman Warrior
И что, что вдовец?
треба запросити чоловіка автора, дізнаєтеся багато цікавого, тут на порадниці всі жінки святі, а чоловіки козли
woman Warrior• 03 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
а це інше...
Да, другое.Тогда бы не было темы.Автор мыслит разумно.
Кубик Рубика• 03 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
Ви мати такого самого чоловіка, як у автора? Голого босого але з претензіями?
Дама с собачкой• 03 мая 2023
Ответ дляHelenny
Які там авто, ремонти, коли він отримує 25 тисяч і також витрачає на свою доньку.
таке чмо не достойне такої королеви як ви, кидайте його
Дама с собачкой• 03 мая 2023
Ответ дляКубик Рубика
не зарікайтеся, бо життя воно таке, і завтра ви можете стати голою і босою
woman Warrior• 03 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
Якщо так, то чого пред‘являти претензії до мене що я своїй донці купую житло….
да к чему вопросы.
Вы его так приучили, он считает, что все теперь должны.
Квартиру своей дочери покупайте обязательно.
О своих проблемах пусть подумает сам.
язззззь!!!
• 03 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
Я вам ще раз повторюю
Я надаю житло обом
Спонсорую доньку чоловіка
Вкладаю в сімейне життя надтно більше
Що цікавого від чоловіка почути хочете?
Без житла
Зарплата вдвічі менша
Вклад в сім‘ю менший
Але ще й претензії має.
Я надаю житло обом
Спонсорую доньку чоловіка
Вкладаю в сімейне життя надтно більше
Що цікавого від чоловіка почути хочете?
Без житла
Зарплата вдвічі менша
Вклад в сім‘ю менший
Але ще й претензії має.
Кубик Рубика• 03 мая 2023
Ответ дляДама с собачкой
Так я у вас спитала
ЧукИГеки• 03 мая 2023
Ответ дляязззззь!!!
Якщо хочете зберегти стосунки, то підходьте до питання з іншої сторони. Якось спокійно і врівноважено поясність чоловіку що вам потрібне офіційне розлучення. Заплатіть ту тисячу, розлучіться і живіть спокійно. Без зайвих хвилювань. Все рівно хорошою ні чоловіку ні тим більше його доньці ви не будете. Якось тихо і мирно розкажіть йому, як ви хлююєтеся за ’ваших’ дівчаток. Що хочете купити доньці квартиру, але боїтеся що їй трапиться якийсь альфонс. Бо не всі ж такі порядні і люблячі як ваш чоловік. Розлучитися на паперах, оформите покупку квартири, а там вже й одружувати не потрібно. Розказуйтк, що йому потрібно трішки напружитися, трішки більше заробляти, щоб і його доньці дати старт в життя . Будьте лисичкою
Ленивица-красавица• 03 мая 2023
Ответ дляHelenny
Плювати. Автор зібрала на квартиру - автор купила квартиру дитині.
Чоловік пристроївся сам і дитину свою непогано пристроїв ще і губи дує, що автор подумала про свою доньку в першу чергу, е не про чужу.