Блакитне небо• 03 мая 2023
Я за кордоном з дитиною. Свекруха
Свекруха пирскає ядом по телефону. Вже оре щоб ми їхали назад. А я не хочу! Але мене бісить ця ситуація, хочеться їй виказати все! Варто чи ні? П. С. Чоловік в Україні
Пошаманю• 03 мая 2023
Ответ дляКофе в лобби
Свекруха тут взагалі третій зайвий. Автор з нею сім´ю не створювала, тому і не зобов´язана вирішувати сімейні питання.
Але їй не байдуже життя її сина. І не факт, що вона не озвучує і його бажання, раз він сам просить їй дзвонити.
Кофе в лобби• 03 мая 2023
Ответ дляПошаманю
Якщо він обговорює свої бажання з мамою, а не з дружиною, то може автору дійсно не варто повертатись)
Марфа-Краса• 03 мая 2023
Автор Ви звідки? Якщо з окупованих територій, то зрозуміло. А так виникає питання, якого чорта там сидіти?
Особливо якщо райцентру, або село, туди ж нічого не долітає!
Он в Дніпро вже скільки людей з дітками повернулись.
Кофе в лобби• 03 мая 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
У меня подруга из Львова ’эвакуировалась’.
Больше года муж сам живёт, да, его родственники недовольны и я их понимаю.
Так може вона і евакуювалась від родичів )
Налогообложу• 03 мая 2023
Ответ дляКофе в лобби
Так нехай уже для себе вирішить, і морочить те що на паску красять..
Кофе в лобби• 03 мая 2023
Ответ дляНалогообложу
Подруга ваша, а переймаєтесь за родичів її чоловіка?) Чи за чоловіка?)
Налогообложу• 03 мая 2023
Ответ дляКофе в лобби
Ні за кого. Чому люди морочать один одному голову і живуть в неврозі?!
Агент Пинкертона• 03 мая 2023
Ответ дляКофе в лобби
Муж у нее очень хороший.
Хвалит.
Чего сидит , не знаю.
Мы на так близки, чтобы она так душу мне изливала, просто на курсы вместе ходим и общаемся плотно.
Хвалит.
Чего сидит , не знаю.
Оч@ров@Шк@• 03 мая 2023
Ответ дляБлакитне небо
То чоловік пиляє щоб їй звонила. Я сама не хочу
Скажите, что не хотите ))
Мядуза аля моргонер• 03 мая 2023
Ответ дляКофе в лобби
А мама - чужа тітка з вулиці?
Ніхто ж не говорить про інтимні стосунки. А якщо він і сказав щось про повернення дружині- не бачу ніякого криміналу.
Жінка із своєю мамою ж говорить.
Я сама невістка і мама дівчинки, але на порадниці усі до весілля хочуть дуже познайомитися з ріднею, мамі хлопця посміхаються, а потім маму на смітник. І це як мінімум в половини сини. Ви ж теж будете свекрухами. Але ж ні, ви будете не такими. Ага - ага
Жінка із своєю мамою ж говорить.
Мядуза аля моргонер• 03 мая 2023
Ответ дляКофе в лобби
Так може треба чесно все сказати і закінчити стосунки?
Кофе в лобби• 03 мая 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
А мама - чужа тітка з вулиці?
Жінка із своєю мамою ж говорить.
Тобто, ви хочете сказати, що сімейні справи правильно вирішувати не між чоловіком і дружиною, а із залученням мам, котрі потім мають телефонувати і вказувати своє фе? Для мене це, як мінімум, дивно.
Бла бла бла• 03 мая 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ніколи не лізли і зараз не ліземо у відносини брата з дружиною. Живемо далеко та і самостійні вони.
Але теж спостерігаємо схожу ситуацію.
Він працює на 2 роботах, щоб відправляти усе зароблене. Вона поїхала у перші дні з Києва. Працювати не збирається. Живе у Ірландії. Вже зрозуміло і, що назад не хоче, бо працювати вона не звикла, а доходи не ті, що до війни. Ще є певні нюанси її поведінки. Війна все відкрила, для себе прийняла рішення більше не спілкуватися
Але теж спостерігаємо схожу ситуацію.
Аналогічна ситуація. Тільки вона в Німеччині. Як на мене - скажи правду, не приїду, навіщо поводитись, як Арестович - 2-3 неділі і приїду, і вже другий рік пішов. Нормальний чоловік, але жінки попадаються
Мядуза аля моргонер• 03 мая 2023
Ответ дляКофе в лобби
Ні, ви перекрутили.
Блакитне небо
• 03 мая 2023
Ответ дляПошаманю
Дивлячись звідки ви. Якщо з умовних Івано-Франківська чи Луцька, то роздільне проживання сім´ї звичайно не йде на користь. Якщо з більш небезпечних регіонів, то пріорітет зовсім інший, і в такому випадку чоловік і свекруха мають включити терпіння.
Умань. Недавно ьомбонули туди. А вона кричить їдьте назад. Ну не дура?
ЗдесяЯ• 03 мая 2023
Ответ дляБлакитне небо
Ви за весь цей час скільки раз до чоловіка їздили?
Сегодня сержусь• 03 мая 2023
Ответ дляМарфа-Краса
Вибачте, але не вам судити якого чорта сидіти
Ви не думаєте, що елементарно може бути така ситуація, що людина не може дітей прогодувати на мізерну зарплатню, ціни ростуть, наші можновладці заробляю все більше і більше в кінця краю нема цьому.
Я вже мовчу про те що немає безпечного місця
Хто вам дав право судити?
Налогообложу• 03 мая 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Хто вам дав право судити?
Так чоловік є, свекруха, родичі. Якби не було чим прокормити, то ніхто б її назад не звав! Тобто, там сидять, тому що не можуть дітей прокормити в Україні?
Вперше таке чую! Вихід знайшли)
Блакитне небо
• 03 мая 2023
Ответ дляНалогообложу
Вперше таке чую! Вихід знайшли)
Свекруха в селі. Там ніщєта. Чоловік їй допомагає. Чоловік насилу кінці з кінцями зводить. Ми як приїдем то не вистачить на життя
Налогообложу• 03 мая 2023
Ответ дляБлакитне небо
Так так і кажіть їй! У Вас язика немає?
Як є, так і говоріть, що за що ми жити будемо? Дітям їсти треба, одягатися.
В мене немає свекрухи, але коли достають родичі- строчу правду матку в очі.
І по поводу, балакати зі свекрухою - то самі привчили. До мене родичі звонять по ділу тільки. Всим гарною не будеш.
Я морозилась. Вистраюйте своє життя, як Вам зручно. Хоч так, хоч інакше херовою будете!