Привіт з ботойбіччя• 03 мая 2023
Посоветуйте средство подростку от прыщей на лице
Сыну скоро 11, но все лицо уже в подростковых прыщиках.
Чем умываться?
Или что попить?
Может, сразу лучше к врачу?
Чем умываться?
Или что попить?
Может, сразу лучше к врачу?
Мусик Пусик• 03 мая 2023
Краще відразу до дерматолога та гастроентеролога. Хоч і малий вік, але майже всі висипи пов´язані з утрудненням роботи підшлункової чи печінки.
Слава Українi• 03 мая 2023
Який демодекоз, це просто банальный перехідний вік, через який проходить більшість дітей, хтось краще хтось складніше, починаючи від прищів, закінчуючи емоціями.
Автор, потрібно пробувати, дивлячись яка шкіра, щоб не пересушити. Купувала малій біодерму умивалку, веледу для вмимання , придивляюся до CeraVe
Сегодня сержусь• 03 мая 2023
Акнестоп назначал дерматолог и аптечную болтушку по рецепту, но лучше сходите к доктору или онлайн
ПироженкА• 03 мая 2023
Вот я своего на днях записала к дерматологу. Тоже посыпало жуть. И главное его это не парит, а я смотреть не могу. Вот у старшего каждый прыщ это была драма…
Все подростки через это проходят, но лучше сразу подобрать уход и чтоб не ходил страшненький.
все по ГОСТу!• 03 мая 2023
Ответ дляСлава Українi
Вы это в шаре увидели?
Или на картах расклад сделали?
У моего старшего тоже так обросало, такие как вы мне кричали это переходной возраст. А соскоб обнаружил демодекоз. Пролечили и забыли.
Или на картах расклад сделали?
Котики-муркотики• 03 мая 2023
Мені колись самій підлітком дерматолог радила - болтушку з аптеки, Bioderma, La Roche Posay, Avene - з цих засобів підібрати догляд щоденний (пінку для вмивання). Також засоби з цинком (у цих фірмах є вмивалки з цинком). Також дієта. Це важко для підлітка. Але менше солодощів, фаст-фуду. Режим харчування. І не лінуватися гігієну. Також підозрювали демодекс (це проблема, але тільки лікар призначить аналізи). Я так розумію, у вас початок перехідного віку. Придивіться до Біодерми, чи щось з цього типу. І подивитеся. Ну і менше солодкого.
На границе• 03 мая 2023
З дати аналізи на підшкірного кліща і мазь по рецепту... все інше то самодіяльність, потім з язвами на обличі буде ходити
Слава Українi• 03 мая 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Вы это в шаре увидели?
Или на картах расклад сделали?
Ви десь почули, що я кричу ? Рада за Вас, що все пролікували, похід до лікаря може й не буде зайвим але й вбачати в кожному прищі демодекоз, то занадто. Ввічливість у спілкуванні Вам не завадить.