Дюагональ• 03 мая 2023
Сколько лет этой девушке?
Я думаю около 32
Завжди недо...• 03 мая 2023
42-50. у меня сотрудница в 50 также выглядит. ухаживает за собой. а на вашем фото сумасшедшие фильтры
Українська зірочка• 03 мая 2023
Ответ дляМальовнича даль
Я думаю, для всіх старше 25 звертання ’ дівчина’ є недоречним.
А цій жінці більше
Стопудово вы выглядите так,что к вам с 15-20 лет звертались ’ жінка’.
АяВсёЗнаю• 03 мая 2023
Ответ дляЗавжди недо...
От і в мене приятелька 50+ дуже доглянута та натуральна, ботокс дуже дуже в міру. Ця жінка гірше виглядає + фотошоп, приятельку я вживу бачу.
Мальовнича даль• 04 мая 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
А чим це визначається, я не можу зрозуміти?
Звертаютьсч, як раз ’дівчино’ або от це огидне ’дєвушка’ Але якщо збоку, наприклад, або зі спини мене дійсно, можна сплутати з підлітком, то ще куди не йшло, але на обличчі що не видно, що мені не 17? До чого то дєвушка, як я доросла жінка. З чоловіками ще більше противно, не хочуть мої однолітки бути чоловіками і все тут, хлопцями себе називають. Кажу, їм що для хлопців я стара)
Поясніть мені, чому більшість вважає слова жінка і чоловік -- якимось поганими? Чому більшість хоче навіть на пенсії бути хлопцем і дівчиною? Що це таке? Це люди не готові до дорослого життя? Хочуть бути юними і безтурботними чи що за фігня?