Мальчижка• 03 мая 2023
Ви вважаєте, що це нормально - бити грушу у вигляді
Тварини? Чи одній мені це здається не нормальним? Звісно, це резинова іграшка. Але діти малі. Чи не сформується у них паралелі, що резинового тигра бити можна, то й биття живої тварини - «норма» ? Мені якоюсь жорсткокістю здається ця іграшка. Чому не у вигляді фрукта, овоча чи супергероя?
Ухахайкина• 03 мая 2023
Може й не дуже нормально… мабуть своїй дитині і не купила б такого, та і на подарунок не дарувала б…
Мальчижка
• 03 мая 2023
Ответ дляВсе і одразу
Динозавра мені нормально.
Тому що він - не існуюча тварина ?
Сиамская сороконожка• 03 мая 2023
Вообще не понимаю такую дичь? Зачем вообще бить?
Только не пишите мне, что детям нужна разрядка. Нормально воспитывать надо!
Советчица Года• 03 мая 2023
Я вважаю, що мамкам потрібно працювати, а не вишукувати потаємний зміст у всіх речах.
НЛОша• 03 мая 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Какое там нормально, когда папа маму лупит и матом кроет при дитятке?
У многих советчиц так, судя по темам.
Мальчижка
• 03 мая 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Я розумію, що дитині щось таке потрібне, але ж явно не у вигляді тварини. Можна зробити на вигляд як звичайну грушу, але надувну.
От зовсім не розумію виробників. Типу, щоб дитину зацікавити ?
Млинці зі смайликом• 03 мая 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Не бегать, не кричать, ничего не бить, не драться, сидеть за столом с грустным лицом?
Сиамская сороконожка• 03 мая 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Не впадайте в крайности
Невгамовна Бу• 03 мая 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Да, детям нужна разрядка и воспитание здесь не причем.
Невгамовна Бу• 03 мая 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Просто сидеть, желательно молча. :))
Спасибо маме за воспитание
Ло Шарик• 03 мая 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
О, ваши дети пополнят финансовое состояние психотерапевтов в будущем)
Млинці зі смайликом• 03 мая 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Просто сидеть, желательно молча. :))
Спасибо маме за воспитание
От всей души сочувствую
Этожзвяздаяегообожаю• 03 мая 2023
То есть игрушечное оружие и стрелять друг в друга нормально, а такая груша нет?
Млинці зі смайликом• 03 мая 2023
Ответ дляTammy21
Точно впевнені? Бо там пряма асоціація з живою істотою. Очі, рот, обличчя, кінцівки. Плюс діти, як і дорослі, інколи наділяють неживий предмет ознаками живого.
Вони ті очі і мордочки ще з перших місяців гризуть, рвуть та колупають
Ответ дляМлинці зі смайликом
З перших місяців діти ніяк не ідентифікують навіть багатьох близьких. Потім ще довго не розуміють різницю між живим і неживим та не розуміють хто вони самі такі.
Тут річ про більш дорослих дітей.
Млинці зі смайликом• 03 мая 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Кстати, у нас в семье наоборот. По максимуму избегаем игрушечного оружия. Лет в 5 уже появились пистолетики водяные