Мальчижка• 03 мая 2023

Ви вважаєте, що це нормально - бити грушу у вигляді

Тварини? Чи одній мені це здається не нормальним? Звісно, це резинова іграшка. Але діти малі. Чи не сформується у них паралелі, що резинового тигра бити можна, то й биття живої тварини - «норма» ? Мені якоюсь жорсткокістю здається ця іграшка. Чому не у вигляді фрукта, овоча чи супергероя?
Невгамовна Бу• 03 мая 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вони ті очі і мордочки ще з перших місяців гризуть, рвуть та колупають
Тссссс не подсказывайте

Млинці зі смайликом• 03 мая 2023
Ответ дляTammy21
З перших місяців діти ніяк не ідентифікують навіть багатьох близьких. Потім ще довго не розуміють різницю між живим і неживим та не розуміють хто вони самі такі.
Тут річ про більш дорослих дітей.
А далі вони нічим у вигляді тваринок не граються, тільки оця груша буде першим шоком?)
Маю на увазі, що не тільки маленькі, а завжди граються. Ріжуть картинки з собачим патрулем, обмальовують карточки домана, ну хто до чого додумається
Невгамовна Бу• 03 мая 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Пазлы забирают, делают аппликации, играют мягкими игрушками, отрывая им уши, хвосты и тд, не специально естественно :()
Сама вумна тутички• 03 мая 2023
Ответ дляМальчижка
Я розумію, що дитині щось таке потрібне, але ж явно не у вигляді тварини. Можна зробити на вигляд як звичайну грушу, але надувну.
От зовсім не розумію виробників. Типу, щоб дитину зацікавити ?
А така боксерська груша нормально?
Tammy21• 03 мая 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Мені здається, що є різниця між пошкодженням в процесі гри, чи навіть спонтанним виплеском агресії на іграшку та систематичне ’тренування’. Тобто, фігурка з лапками та очима, яка зчитується як тварина, стоїть десь в кімнаті, дитина проходить мимо нії і штовхає, б´є...
Tammy21• 03 мая 2023
Ответ дляСама вумна тутички
А така боксерська груша нормально?
Да. Потому что это для взрослых и именно для тех, кто отрабатывает удары по человеческому телу. Это и боевые искусства и спорт, и занятия по самозащите, и тренировки в силовых ведомствах. Именно такие манекены снимают страх и оттачивают координацию, силу.
автор Мальчижка • 03 мая 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вважаю, що то дещо інше. Наприклад, коли дитині купують м’якого зайчика, котика, медведика - батьки не хвалять за те, що дитина ту м’яку іграшку лупцює руками та ногами? Погодьтесь, батьки попросять такого не робити, будуть шукати причини, чому дитина агресивна.
А тут - теж іграшка, але бий з усієї сили. Так, груша. Але ж та сама іграшкова тварина
автор Мальчижка • 03 мая 2023
Ответ дляСама вумна тутички
А така боксерська груша нормально?
Це спеціальна, на ній, скоріш за все, є датчики, які реагують на удари по тій чи іншій області. Для спортсменів
Млинці зі смайликом• 03 мая 2023
Ответ дляTammy21
Дитина не настільки тупа, як вам ввижається. Коли їм купляють таку грушу, вони вже прекрасно розуміють різницю між твариною і надутою штукою для биття.
Я взагалі пам´ятаю, що у моєму дитинстві у багатьох знайомих були кукли (іграшкові люди взагалі) з виколотими очима, відкушеним носом, розмальованим обличчям та однією рукою. Соціопатом чи маніяком ніхто з них не став))

Tammy21• 03 мая 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Мені не вважається, що дитина тупа. Не потрібно за мене додумувати. Дякую. Все що я написала є у прямому доступі, можете профактчекіти.
Все те, що ви описуєте, роблять зовсім малі діти, а не 4-7 річки. При тому, що розмальовка не равно удар, а одна рука може зникнути під час переодягання)
Якщо неважливо хто саме у виді груші для побиття, та дитині пофіг, то чому це тваринка?
ГугелП@лАмался• 04 мая 2023
У нас акула была такая.