Мядуза аля моргонер• 04 мая 2023

Як може впливати на людину використання телефону настільки багато?

Постійно погане самопочуття. Чи може це бути такою причиною? Взагалі в шоці звідки такі цифри…
Одне можу написати, що перед тим, як заснути кожного вечора вмикаю на телефоні YouTube, щоб ввімкнути білий шум, бо інакше не засну.
автор Мядуза аля моргонер • 04 мая 2023
Вмикаю білий шум на 40 хвилин максимум.

Прикуси Язика• 04 мая 2023
Очі... Зір...
КартаБезКомиссий• 04 мая 2023
Никак не может повлиять.волны вокруг нас и так везде
АдеКВАтная• 04 мая 2023
Зачем включаете белый шум?
Даю справку• 04 мая 2023
Это новые реалии. Сначала людям хватало газет, потом газет + радио, потом газет +радио + телевизора. Сейчас нам это все может заменить один гаджет, мы привыкли к скорости подачи информации и картинке. За тв тоже говорили, что ’а вот раньше читали книги и газеты’
автор Мядуза аля моргонер • 04 мая 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я просто весь час почуваюсь недобре і ні на що сил немає… думаю може це через це?
КартаБезКомиссий• 04 мая 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Нет,не может
автор Мядуза аля моргонер • 04 мая 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Зачем включаете белый шум?
Не можу заснути без шуму дощу наприклад або шуму пилососу. Сама не знаю чому так.
Ирина-bbd0• 04 мая 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Почитайте про цифровую идиотию

Ирина-bbd0• 04 мая 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я включаю тел на таймер. Тоже шум нужен белый
КартаБезКомиссий• 04 мая 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Обычные шалости нервов,включайте телек,пусть торохтит.я тоже тишину не выношу
Леді Душка• 04 мая 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Автор ну так у вас мінімум безсоння,чого ви не можете просто так засипати
АдеКВАтная• 04 мая 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Муж тоже любит засыпать под телек, из за этого с ним ругаюсь
Джонсонюк• 04 мая 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Почему вдруг це? С себя ответственность снимаете?
автор Мядуза аля моргонер • 04 мая 2023
Ответ дляДжонсонюк
Та якраз ні я думаю може бо я сама собі шкоджу бо використаю занадто багато телефон. Тут якраз про визнання своїх помилок))
Джонсонюк• 04 мая 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Проверьте витамины и минералы.
маска Ілона• 04 мая 2023
В мене такий само час
автор Мядуза аля моргонер • 04 мая 2023
Ответ длямаска Ілона
В мене такий само час
Так) Ніби однаково в телефонах сиділи)
фрау Гітта• 04 мая 2023
Самочувствие норм

Байрактара• 04 мая 2023
Я відчуваю що очі болять коли так довго сиджу. І спина болить. У всьому іншому ні. Апатія теж бува, але з телефоном не звʼязую