Залізна тьотя• 04 мая 2023

Як можна все життя працювати на когось чи державу в підневольному стані?

Що керує людьми, які все життя витрачають на роботу, де вони залежні від керівництва, мало отримують, не керують своїм часом? Наприклад, різні спеціалісти та працівники міської ради, які можуть з 22 років і до пенсії там просидіти. Разом з тим, живуть як раби: на 09 на роботу, додому в 18, крок вліво, крок управо розстріл, а відпустка 1 раз на рік, коли дадуть. Люди продають себе за копійки. Або продавці або різного виду наймана робоча сила в бізнесі ?
Зрозуміло, як тимчасова робота чи в 25 років для набуття досвіду, то це гаразд, а як можна 20 років поспіль там пахати? Всі мають прагнути до власної справи, незалежної діяльності. Це мега кайфово, це свобода і мотивація. От ви ким працюєте? ( Запитання до старших 30 років)
автор Залізна тьотя • 04 мая 2023
Або ( зараз згадала) є одна молода жінка 35 років, модно одягається, яка уже 13 років поспіль працює працівником комунального підприємства ( з.п. аж 10 тис грн)

Синди Кроуфорд• 04 мая 2023
А в собственном бизнесе вами никто не руководит периодически?
Те же клиенты, проверяющие службы....
Ms. При теле• 04 мая 2023
Ну, давайте уже рассказывайте какой бизнес выстроили вы.
Барвіночка• 04 мая 2023
А хто постановив що всі мають прагнути до власної справи? Чи ви навчилися нігті пиляти чи брови красити і голосно називаєте це власною справою?
Ms. При теле• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Так может ей к той з/п еще «немного» заносят 😉 А вы ее так жалеете…
Скляна миша• 04 мая 2023
Всі мають прагнути до власної справи - це тому що ви так вирішили?))
Я працюю в наймі. Маю високий дохід. Крім того ще маю щомісячний невеликі пасивні прибутки.
Мене все влаштовує і я себе відчуваю вільною!
автор Залізна тьотя • 04 мая 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Те же клиенты, проверяющие службы....
Ні, це неповага до себе щоб клієнти мною керували! Стаслю на місце і до побачення:)
В мене перевіряючих немає.

Синди Кроуфорд• 04 мая 2023
В обществе есть разные люди. Мы не инкубаторские.
Кто-то врач, кто-то кафе держит или ремонт одежды. Кто-то работает в городском совете.
Ваше предложение встать и уйти с мест, где есть руководство, странно....
Сусідка знизу• 04 мая 2023
А всі повинні прагнути до власної справи, бо вам так хочеться? Я вас розчарую, ніхто нічого вам не винен і кожен може жити так, як хоче.
автор Залізна тьотя • 04 мая 2023
Ответ дляMs. При теле
Незалежна професійна діяльність.
Синди Кроуфорд• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
В мене перевіряючих немає.
Их заказ это уже руководство. Они хотят это и вот так. Вот вам и руководитель.
ЮлияА91• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Незалежна професійна діяльність.
Чем именно вы занимаетесь?
Скляна миша• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
В мене перевіряючих немає.
Прям відчуваю, що бізнес то ваше)))
Працюєте в тиху?) Податкова не спить
автор Залізна тьотя • 04 мая 2023
Ответ дляMs. При теле
Секретарю ЖЕка? Розсмішили
автор Залізна тьотя • 04 мая 2023
Ответ дляЮлияА91
Чем именно вы занимаетесь?
Діяльність у сфері права.
vecya• 04 мая 2023
Работала в сфере образования, все как вы описали, в постоянной готовности и на телефоне, но мне эта работа нравилась. Сейчас работаю продавцом, стресса и напряжения меньше. У дочери свой маленький бизнес, работает как лошадь, хорошо если есть хоть один выходной в месяц, стресса тоже достаточно, но она сама себе начальник и подчиненный. У каждого свой выбор
parele• 04 мая 2023
В жизни практически во всех сферах действует принцип Парето, так и здесь: только 20% населения могут быть предпринимателями. Остальные будут работать на них.
Я тоже наемный сотрудник. И у меня не болит голова круглосуточно о бизнесе, я о нем могу себе позволить думать только с 9 до 18, с перерывом на обед, отпуском и больничными.
ЯяяКакаджамбо• 04 мая 2023
Таке шось написали. Наче люди від хорошого життя там працюють. І не всім дано керувати і строїти власну справу, це відповідальність і вічний головний біль. Там одробили в пішли на вихідні, в бізнесі немає вихідних
Olga-lyubimaya• 04 мая 2023
34 роки
Пед.стаж 13 років. В державній школі це ЗП - 12 тисяч. Якщо повезе домовитись із адміністрацією -18 (будете в дві зміни працювати) Робота за принципом - принеси, подай, почеши, НЕ враховуючи пед.роботу з учнями. Годити керівництву треба 24/7. Відкриєш рот - показують на двері. Кажуть, що треба вміти бути вдячною і за це. Ну таке собі… роботу реально люблю, але перший рік під школою плакала щодня і казала що не зможу, кину.,, дуже важко МОРАЛЬНО. Слава Богу, пішла в декрет.

ЯяяКакаджамбо• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Незалежна професійна діяльність.
Наприклад
ЮлияА91• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Діяльність у сфері права.
Юрист? Конкретно.
lisa2101• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Плюс премии 200 процентов или больше. Так бывает.
Скляна миша• 04 мая 2023
Ответ дляЮлияА91
Юрист? Конкретно.
Дивний юрист з шаблонним мисленням
Сусідка знизу• 04 мая 2023
А якби всі мали свою справу, автор, от мені цікаво, хто б ваших дітей вчив, продукти вам у магазинах продавав, вулиці прибирав, всі ж великі бізнесмени і то не їх рівня робота, так по вашому виходить.
ЯяяКакаджамбо• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Діяльність у сфері права.
Чорний нотаріус чи що? Махінації з нерухомістю?
Паратруперсупер• 04 мая 2023
Работаю на государство мне в кайф, есть продвижение по службе, интересная работа, всякие плюшки, в то же время, есть семейный бизнес, тоже интересно, творческая работа, я там как креативный директор. Каждая работа хорошая по своему. Я, например, не понимаю недобизнесменов, когда нет ни идеи, ни стратегии, ни заработка. Да сам себе принадлежишь, но проект шаткий. У меня подруга учитель музыки, она любит то, что делает, вторая менеджер вэд, тоже кайфует от работы. Обе постоянно развиваются в своей сфере, работая не на себя.
Kot_v_meshke• 04 мая 2023
Я гарний виконавець. Не хочу бути власником бізнесу, це не моє.
автор Залізна тьотя • 04 мая 2023
Ответ дляСкляна миша
А хто ви без цієї фірми?
Бандитка Сью• 04 мая 2023
Статистика відома: власну справу можуть створити меньше 5% людей. 95% працюють все життя у наймі. Для мене це також було відкриттям. Треба мати певний склад розуму, щоб створити власну справу і вона була успішною. Бути кимось керованим набагато легше
Ms. При теле• 04 мая 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Незалежна професійна діяльність.
Адвокат, нотариус? Хотелось бы подробностей, чтоб понять где есть независимость в бизнесе ☺️