Сметчица• 04 мая 2023
наші чоловіки закордоном і ті,хто не виїхав
Моя знайома виїхала з Києва з чоловіком(він молодий,здоровий хлопець,призивного віку). Вона постійно ниє як їм там погано,не вистачає грошей на оренду квартири і т.д., а потім при розмові вона якость сказала,що ті чоловіки що виїхали з України і ті хто залишився і не воює , абсолютно нічим не відрізняється один від одного. Яка ваша думка ?
Відморожена• 04 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
Всім хто ниє, кажу вертайтеся! Що ж ви себе так мучите бідненькі) і більше ніхто не ниє
Оці мучениці як ви будуть ще довго ЯЯЯЯЯкать та з короною бумажною ходити на голові, бо терпіли, не виїхали, не те що ті гадіни, повиїзжали та ще щось там кажуть. Це я про жінок, бо таких дофігіща, ниють в Україні але не виїзжають
Я така бойова• 04 мая 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Я не погоджусь. Ті чоловіки, які залишились, як мінімум ходять на роботу, сплачують податки, працюють на економіку України.
Ті, хто виїхав, так само ходять на роботу в дбають про свою сім´ю. Це основне, рабство відмінене
Цвіпканя• 04 мая 2023
Ответ дляСметчица
я заздрісна?
а чому заздрити то?
А почему другие ваши темы без анонима, а эта с анонимом? Срач развести?
Йосип_молодий• 04 мая 2023
Ответ длякураГАЛЯ
А кому то уже некуда и дома разрушены и работы нет
И такое есть.
західний_діалект• 04 мая 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Чому?
хоча б тому, що не всі вони військовозобов´язані. а коли тікають ті, хто має захищати наш дім...ну якось таке..
Бамбарбия! Кергуду.• 04 мая 2023
Ответ дляхутряна володарка
а програмист у Польщі, що на ФОПі украхнскьуому якось інакше це робить?
Свій прибуток він тратить де? Хочете сказати, що він їздить в Україну купувати продукти, одяг і все інше? Житло, комунальні, проїзд він оплачує в Польщі, даючи роботу полякам, а не українцям в Україні.
Чорнобаївка• 04 мая 2023
А якщо чоловік має бронь від стратегічно важливого підприємства і працює в ’гарячій’ області весь цей час, то як, за класифікацією Вашої знайомої?
Печальки.нет• 04 мая 2023
Отличаются, выехавшие свободные, а оставшиеся заперты и их в любой момент могут отправить жизнь за родину отдать
ПесиКот• 04 мая 2023
Ответ дляхутряна володарка
Ну так звісно
Він гроші вкладає в продукти польські, розважається одяг купляє - це все йде у бюджет Польші, а не Україні.
Податок це не лише за фоп платити.
Це ж підтримка продукції України.
Багато є вже інформації, що біженці України дуже добре поповнили скарбницю Польщі. А вони тільки дітям виплати залишили, ну таке. Українці багато чого нормального зробили закордоном для інших єкономік. Тому, розумію, навіщо там хочуть залишити працьовитих людей.
Податок це не лише за фоп платити.
Це ж підтримка продукції України.
Ответ длязахідний_діалект
не поважаю таких чоловіків. жінок можу зрозуміти, коли страшно за дітей. хоча сама я так і не змогла поїхати нікуди. в мене в голові це ніби зрада. працюю і роблю що можу для країни та хлопців на передовій
Своего отправьте пожалуйста, потом побалакаємо.
Снегурочко• 04 мая 2023
Ответ дляВідморожена
Шановна, хто вам сказав, що я щось терплю??) В мене все ок, я не з окупованих територій. В мене сім‘я, батьки всі тут. І в мене є можливість поїхати бо в мене троє дітей
Печальки.нет• 04 мая 2023
Ответ длязахідний_діалект
ні, до жінок питань нема
Почему? Мужчины чем-то хуже?
західний_діалект• 04 мая 2023
Ответ дляscsv1347
мій там. можемо побалакати
Сметчица
• 04 мая 2023
Ответ дляЧорнобаївка
от незнаю, потрібно запитати що вона думає
Чучало яблуні• 04 мая 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Ну вообще, по факту, не отличаются. Они ж не воюют
Отличаются. Одни свободны, другие нет.
dreamsunny• 04 мая 2023
Відрізняється і суттєво.
Навіть,якщо чоловіків в Україні не мобілізували вони працюють і підтримують економіку країни. Такі чоловіки кожну хвилину можуть отримати повістку і опинитися на фронті .
А ті, хто виїхав, навіть якщо дистанційно заробляє в Україні , кошти витрачає в іншій країні та тим самим підтримує економіку іншої держави. Такий ніколи не опиниться в окопі.
Коли читаю подібні теми, розумію, що більшість тих, хто виїхав зовсім не розуміють того, що відбувається тут. Окрім тих, хто виїхав з гарячих точок.
Печальки.нет• 04 мая 2023
Ответ дляВідморожена
Так не могут выехать, мужья невыездные 🤷
Ашотакоя• 04 мая 2023
Я не считаю сбежавших за границу, вообще мужчинами. Трусы и чмони.
И тех, кто от повесток бегает
Снегурочко• 04 мая 2023
Ответ дляПечальки.нет
Читайте вище)
Чорнобаївка• 04 мая 2023
Ответ дляЦвіпканя
Странно. Никто из тех, кто выехал полными семьями, не ноют. Все обустраиваются на новом месте.
Ноют ще як...
Ашотакоя• 04 мая 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Мы же не рабы, человек что хочет то и должен делать. Зачем осуждать кого-то?
Т е вас будут насиловать, а муж смотреть
Принцепесочка• 04 мая 2023
Свежачок как строчит то, как строчит.... Чё, прошлый аккаунт забанили?
ХвилювАллочка• 04 мая 2023
Ответ дляя Кукарача
В мене знайомий з Києва втік за кордон на початку війни, та в соцмережі просить гроші що б йому скидували на картку з України на допомогу, за 1 день 1000 євро накидали. А одна дама з дитиною збирала гроші що б з Польші в Канаду перебратись як біженеці, просила 2000$. Так що деякі ще собі збирають за кордон.
А на каком сайте можно просить интересно?