Сметчица• 04 мая 2023
наші чоловіки закордоном і ті,хто не виїхав
Моя знайома виїхала з Києва з чоловіком(він молодий,здоровий хлопець,призивного віку). Вона постійно ниє як їм там погано,не вистачає грошей на оренду квартири і т.д., а потім при розмові вона якость сказала,що ті чоловіки що виїхали з України і ті хто залишився і не воює , абсолютно нічим не відрізняється один від одного. Яка ваша думка ?
4есотка• 04 мая 2023
В мене ніхто не ниє
Всі добре живуть подорожують тими країнами
Ніхто не працює
Німеччина Ірландія Франція
Ніхто не працює
Німеччина Ірландія Франція
я Кукарача• 04 мая 2023
Ответ дляПомеха справа
Чоловіки залишились. Пісюноносці втекли.
Так і з жінками, жінки залишились чи повернулись принаймні, а пихвоніски втекли і не повертаются(
Единорог помог• 04 мая 2023
Пример среди моих знакомых: один выехал, но много донатит постоянно, второй сидит дома, но ни копейки не задонатил. Оба украинские фопы
Україна наше все• 04 мая 2023
Ответ длязахідний_діалект
хоча б тому, що не всі вони військовозобов´язані. а коли тікають ті, хто має захищати наш дім...ну якось таке..
Так і не всі чоловіки військовозобовʼязані
західний_діалект• 04 мая 2023
Ответ дляУкраїна наше все
наскільки язрозуміла, то мова не про таких. а про тих, хто втік
ХвилювАллочка• 04 мая 2023
Ответ дляNifertity
почитайте ст. 65 Конституції України..якраз є обов´язок захищати Вітчизну
Согласна, значит по справедливости нужно всем подряд идти и защищать, а не выборочно. Смотрю деловары у кого пальцы веером все на месте.
Цвіпканя• 04 мая 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Отличаются. Одни свободны, другие нет.
Согласна. Было бы честно, если бы открыли границы для мужчин.
Аноним НаВсеГда• 04 мая 2023
Для мене на одній сходинці ті хто втік за кордон і ниє, і ті хто втік на захід України а не пішов воювати . І не реєструється ніде, щоб у військоматі не світитись
Україна наше все• 04 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Я не считаю сбежавших за границу, вообще мужчинами. Трусы и чмони.
И тех, кто от повесток бегает
Надіюсь, Ви в лавах ЗСУ, а не на дивані
Цвіпканя• 04 мая 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Ноют ще як...
У меня в окружении полно знакомых, выехавших полными семьями. Работают уже, параллельно учат язык, чтобы после войны здесь остаться.
Лепешечка• 04 мая 2023
Мне вообще пофиг, кто что делает. Я бы тоже хотела вывезти мужа, но к сожалению нет денег на это.
Ашотакоя• 04 мая 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Надіюсь, Ви в лавах ЗСУ, а не на дивані
А ваш где, спит со светом дома? Он же не рождён для войны🤣🤣🤣
Тётушка Лошадь• 04 мая 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Я не погоджусь. Ті чоловіки, які залишились, як мінімум ходять на роботу, сплачують податки, працюють на економіку України.
Волонтерять, донатять. Мій друг працює в ІТ, давно міг виїхати, йому 33, але працює в Україні, купують кожного місяця з колегами то тепловізори, то броніки, рахунки на тисячі доларів. Їздять волонтерять.
Ашотакоя• 04 мая 2023
Ответ дляЦвіпканя
Правильно, трусливые мужики тоже хотят побывать за границей🤭😁😁
Ответ длязахідний_діалект
не поважаю таких чоловіків. жінок можу зрозуміти, коли страшно за дітей. хоча сама я так і не змогла поїхати нікуди. в мене в голові це ніби зрада. працюю і роблю що можу для країни та хлопців на передовій
Как же меня бесят вот это Страшно за детей. Я без очереди , у меня дети.
И тд.
С каких пор человеческая жизнь это ничто?
И тд.
Лепешечка• 04 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
А вы рождены для войны? Лично вы своей жизнью рискуете, воююете? Или сидите дома в безопасности, но других на войну посылаете?
Печальки.нет• 04 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Ну, не только же трусливым женщинам на шее европейцев сидеть )
ВсеЧетко• 04 мая 2023
Мій чоловік працює на важкій роботі з ранку і до ночі, допомагає волонтерам і донатить на ЗСУ. Він приходить додому і після вечері практично відразу відрубається - бо втома постійна. Якщо який зрідка вихідний - їдемо в село допомагати батькам. І знаєте, що мене найбільше вибішує - ми з ним не можемо поїхати на море відпочити, бо він як раб у власній країні.
західний_діалект• 04 мая 2023
Ответ дляТайТаке
И тд.
про чергу я і не казала. мова як раз про життя. але якщо втечуть всі ті, хто може захистити Батьківщину, то що?
Україна наше все• 04 мая 2023
Ответ длязахідний_діалект
Як Ви дізнаєтесь хто з утікачів - військовозобовʼязаний, а хто - ні?
220В• 04 мая 2023
Чесно платити податки в повному обсязі в Україні (без схем та мінімізації, без чорного налу, без неофіційного найму персоналу) то вже великий внесок в перемогу. Купувати товари вітчизняного виробництва, ігнорувати ті товарі й мережі які співпрацюють з агресором - теж великий внесок. Якщо додатково донатити і хоч трохи волонтерити - взагалі чудово. Підтримувати рідних, особливо хто потребує допомоги (люди похилого віку, інваліди, діти ) це теж важливо. Це все теж здобутки важливі репутаційні для чоловіків які поки не служать в ЗСУ. Зрозуміло, що робити все це в Україні технічно легше ніж з-за кордону.
Якщо чоловіки виїхали за кордон законно без махінацій і роблять все перелічене - то молодці. Але такого вкрай рідко зустрінеш.
В основному гнилими шляхами виїжджають і Батьківщині для перемоги нічим не допомагають, ще й ниють як їм бідосям погано там.
Несу пургу• 04 мая 2023
Ответ дляЦвіпканя
Мало того, они вовсю ходят на свидания с местными и открыто говорят, что хотят остаться в Европе.
И что в это такого?
Цвіпканя• 04 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Потому что все люди имеют право сами решать, что им делать. И трусливые, и не трусливые.
західний_діалект• 04 мая 2023
Ответ дляТайТаке
Это все звенья олной цепи.
Детные защищать не могут?
я вас не зовсім зрозуміла мабуть, чи ви мене. Звісно можуть. Ми зараз про жінок з дітьми за кордоном? Чи про що?
Калинові вуста• 04 мая 2023
Автор, вы бы тоже хотели выехать с мужем, но не можете? Это ваш осознанный выбор. Люди не просто выехали, они проделали большую работу: решились на это, нашли возможность это сделать и выехали. Это сложный процесс и требует большей смелости и решительности, чем вы думаете. Вы тоже можете попытаться это осуществить, все в ваших руках. Не осуждайте других и сами не будете судимы.
Цвіпканя• 04 мая 2023
Ответ дляВсеЧетко
Вот об этом я и пишу.
західний_діалект• 04 мая 2023
Ответ дляУкраїна наше все
я не збираюсь дізнаватись про це. мене ті люди не цікавлять взагалі. Питання було саме про втікачів. На це я і відповідаю
Україна наше все• 04 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
У мене немає чоловіка.
Захист Вітчизни - обовʼязок кожного громадянина та громадянки, незалежно від статевих та гендерних ознак.
Тому цікаво, де Ви зараз і чому тільки чоловіків закликаєте?