Сметчица• 04 мая 2023
наші чоловіки закордоном і ті,хто не виїхав
Моя знайома виїхала з Києва з чоловіком(він молодий,здоровий хлопець,призивного віку). Вона постійно ниє як їм там погано,не вистачає грошей на оренду квартири і т.д., а потім при розмові вона якость сказала,що ті чоловіки що виїхали з України і ті хто залишився і не воює , абсолютно нічим не відрізняється один від одного. Яка ваша думка ?
Цвіпканя• 04 мая 2023
Ответ дляНесу пургу
И что в это такого?
Непатриотично как-то
бросили родину и ложаться за бабки под иностранцев.
Манкоголік• 04 мая 2023
Ну от коли за кордоном почнуть виїхавших ставити на облік повістки видавати, тоді, так, не будуть відрізнятись від залишившихся в Україні. Ну ще хіба що у виїхавших немає ризику піти до магазину та пів черепа втратити від вибуху, а так усе однаково, ага.
Ашотакоя• 04 мая 2023
Ответ дляУкраїна наше все
У мене немає чоловіка.
Захист Вітчизни - обовʼязок кожного громадянина та громадянки, незалежно від статевих та гендерних ознак.
Тому цікаво, де Ви зараз і чому тільки чоловіків закликаєте?
Я на своём месте, не беспокойтесь.
західний_діалект• 04 мая 2023
Ответ дляТайТаке
Ну и?
Чем тетя с дитяткой отличается от женщины без или со взрослыми?
я вище написала, що до жінок в мене нема питань. мова про чоловіків, які втікли
natalyabuyukli1983• 04 мая 2023
Ответ дляТайТаке
Ну и?
А у Вас есть дети?МОЖЕТ с детьми идти воевать,что скажете?
Принцепесочка• 04 мая 2023
Ответ дляУкраїна наше все
У мене немає чоловіка.
Так вы защищаете с дивана или строчите из окопа?
Україна наше все• 04 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Я на своём месте, не беспокойтесь.
Так і чоловіки також на своєму місці. І ті, що лишились, і ті, що втікли
Сметчица
• 04 мая 2023
Ответ дляКалинові вуста
Автор, вы бы тоже хотели выехать с мужем, но не можете? Это ваш осознанный выбор. Люди не просто выехали, они проделали большую работу: решились на это, нашли возможность это сделать и выехали. Это сложный процесс и требует большей смелости и решительности, чем вы думаете. Вы тоже можете попытаться это осуществить, все в ваших руках. Не осуждайте других и сами не будете судимы.
я і мій чоловік принциво не хочемо виїзжати, нам є чим займатися в Україні, в т.ч. допомога військовим. А де в моєму тексті написано,що я засуджую когось?
Україна наше все• 04 мая 2023
Ответ дляПринцепесочка
Я нікого не засуджую і не шлю всіх чоловіків на війну
західний_діалект• 04 мая 2023
Ответ дляТайТаке
Нет , вы не так написали а вот так
👇👇👇
не поважаю таких чоловіків. жінок можу зрозуміти, коли страшно за дітей.
Манипуляции во всей красе
👇👇👇
Манипуляции во всей красе
тому що я не знаю жінок, які поїхали без дітей. всі мої знйомі тут. хто може допомагати країні
Несу пургу• 04 мая 2023
Ответ дляЦвіпканя
Непатриотично как-то
То вы что-то путаете
західний_діалект• 04 мая 2023
Ответ дляТайТаке
А чем вы помогаете кроме букафак на форуме?
працюю в Україні, допомагаю своїм чоловікам на фронті. Всі чоловіки моєї родини там. А також друзі. Тому мені не зрозуміло, як можна кинути свій дім?
Я така бойова• 04 мая 2023
Ответ длязахідний_діалект
хоча б тому, що не всі вони військовозобов´язані. а коли тікають ті, хто має захищати наш дім...ну якось таке..
Вони виїхали , тепер їх дім в іншому місці
Ашотакоя• 04 мая 2023
Ответ дляСметчица
Кичится тем, что помогает это такое. Каждый кто в Украине это должен делать, война это наше общее горе. И жить в стране и просто быть наблюдателем, стыдно
Невловимий Джо• 04 мая 2023
Ответ дляхутряна володарка
а програмист у Польщі, що на ФОПі украхнскьуому якось інакше це робить?
через півроку він має платити податки Польщі
180 днів є у нього щоб оформити
а так не можна сидіти рік і платити українські тільки податки. тоді подвійне оподаткування вийде
180 днів є у нього щоб оформити
220В• 04 мая 2023
Той хто закидає зраду жінкам (з дітьми чи ні, не важливо): наша людська раса вижила завдяки збереженню жінок (репродукція), дітей (нащадки), стареньких людей (пам´ять поколінь, традиції роду).
Це правило виживання написали кров´ю наші предки. Суспільство споживання все перевернуло з ніг на голову, але ж природу не обдуриш. До чого оті гендерні та ейджиські маніпуляції? Все вже винайдено до нас.
Ответ длязахідний_діалект
А зачем вам розумить?
Считается психологической незрелостью чувстврвать стыд за кого то кроме себя.
Сметчица
• 04 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Звісно війна це загальна проблема всієї країни і всіх людей. І не всі ті хто залишився допомогають ЗСУ, деякі і досі живуть як жили до війни. Але тема саме про те, чи відрізняються чоловіки
Україна наше все• 04 мая 2023
Ответ длязахідний_діалект
Знаю багато бездітних жінок, які втекли в будують нове життя закордоном. Хіба чоловіки гірше них? Навіть чоловік з дітьми і сімʼєю гірший за жінку без дітей?
Безлім на все• 04 мая 2023
Я за то, что бы обратно не впускать мужчин в Украину и лишать гражданства .
Как тут пишут у каждого есть свой выбор .
Вот они его сделали
СкиниУскачи!• 04 мая 2023
Ответ дляБезлім на все
Вот они его сделали
Иногда выбора нет особо. Если ребенок болен. Мы не могли оставаться и ехать без мужа не могли. Но потом обязательно найдутся те кто будет кричать что сбежал.
Кукарачка• 04 мая 2023
Ответ дляЦвіпканя
Мало того, они вовсю ходят на свидания с местными и открыто говорят, что хотят остаться в Европе.
И что в этом такого?
Україна наше все• 04 мая 2023
Ответ для220В
Ми живемо в часи, коли персональне цінніше за коллективне.
Та і не стоїть зараз питання виживання людства. Зараз більш важливе виживання українців - хіба українські чоловіки менш цінні для репродукції, ніж українські жінки? Чи вони не несуть в собі памʼять поколінь та традиції роду, як люди літнього віку?
Ответ дляСкиниУскачи!
ви пишите про свій особистий випадок, вас можна зрозуміти.....а тема саме про здорового чоловіка,без дітей